ad

Medinės grindys

(5)

Tuomet, kai norisi ilgaamžių ir niekuomet nenuviliančių sprendimų, pasirenkamos medinės grindys – toks variantas visuomet džiugina savo kokybe ir dailiu dizainu. Jos patinka ir klasikos gerbėjams, ir tiems, kurie interjerui ieško šiuolaikiškų sprendimų – namų erdvė tuomet tampa jauki ir šilta. Tad jeigu patvarumas – Jūsų prioritetas, kviečiame susipažinti su medinių grindų asortimentu ir išsirinkti labiausiai akį traukiantį gaminį. 

Paklotas grindų dangai "PEPI" kaina ir informacija | Medinės grindys | pigu.lt GERA KAINA! € 1799 € 055 / m²
Montavimo sistema: Nenurodyta Tipas: Paklotai po grindimis Medienos rūšis: Kita
Į krepšelį
GERA KAINA!
Parketlentės trijų sluoksnių Medaus Ąžuolas kaina ir informacija | Medinės grindys | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 4349 € 2753 / m² 5/5 12val. 2min.
Montavimo sistema: „Click“ sistema Tipas: Parketlentės Medienos rūšis: Ąžuolas
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Parketlentės trijų sluoksnių ąžuolas RUSTIC kaina ir informacija | Medinės grindys | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 4849 € 3069 / m² 12val. 2min.
Montavimo sistema: „Click“ sistema Tipas: Parketlentės Medienos rūšis: Ąžuolo imitacija
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Parketlentės trijų sluoksnių uosis kaina ir informacija | Medinės grindys | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 4983 € 3154 / m² 5/5 12val. 2min.
Montavimo sistema: „Click“ sistema Tipas: Parketlentės Medienos rūšis: Uosio imitacija
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Paklotas po grindimis Decora XPS 6mm kaina ir informacija | Medinės grindys | pigu.lt GERA KAINA! € 1500 € 250 / m² 4/5
Montavimo sistema: Nenurodyta Tipas: Paklotai po grindimis Medienos rūšis: Kita
Į krepšelį
GERA KAINA!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 739 įvertinimai. Žiūrėti visus

Medinės grindų dangos

Siekiant išplėtoti jaukią ir šiltą namų aplinką, tam labai dažnai pasitelkiamos medinės grindys. Tiek medžio masyvas, tiek jo imitacijos asocijuojasi su malonia atmosfera, o šiuolaikinių technologijų dėka tokios medinės grindų lentos gali būti naudojamos praktiškai bet kurioje namų erdvėje. Tereikia nuspręsti, kuris variantas atitinkamam kambariui tiktų geriausiai!

Kuri medinė grindų danga bus geriausia?

Pirmiausia norisi, kad naujosios medinės grindys virtuvėje, svetainėje ar bet kuriame kitame kambaryje būtų kaip įmanoma tvaresnės ir ilgaamžiškesnės. Apie jų patikimumą nuspręsite atidžiau panagrinėję tokias specifikacijas kaip medienos kietumas, lako sluoksnių skaičius, papildomos apsaugos bei suteikiama garantija. Aprašymus verta panagrinėti ir tuomet, jeigu Jus domina medinės šildomos grindys: tuomet reikia įsitikinti, kad parketlentes iš tiesų galima dėti ant šildomų grindų.

Tuomet, kai pasirenkamos medinės grindų lentos, kaina taip pat tampa svarbiu pasirinkimo aspektu. Ji priklauso ir nuo prieš tai išvardintų privalumų, ir nuo medienos kokybės bei konkretaus gamintojo, todėl šiek tiek paieškojus, nesunkiai galima atrasti sau priimtiną variantą. Neapsisprendžiant, kurios medinės grindys voniai ar kitoms erdvėms bus tinkamiausios, tai padaryti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai.

Nepamirškite atsižvelgti ir į stilistiką – priklausomai nuo medienos, parketlenčių atspalviai gali būti labai skirtingi, todėl vertėtų užsitikrinti, jog naujosios grindys derės prie bendro interjero. Renkantis dažnai rekomenduojama atsižvelgti į patalpos dydį: mažesnėms erdvėms labiau tiks šviesios medinės grindys (pušinės, uosinės), tuo tarpu dideliems kambariams galima rinktis ir tamsesnes, pavyzdžiui, ąžuolines parketlentes.

Medinės grindų dangos pigiau

Ieškantiems, kur medinės grindys šildomoms grindims ar kitų tipų parketlentės parduodamos palankiomis sąlygomis, siūlome apsidairyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Akcijos ir išpardavimai leis medines grindis ir jų priedus įsigyti dar pigiau, o jei ruošitės brangesniam pirkiniui, jį galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Pirkimo procesas taip pat neužtruks, kadangi medinės grindys yra užsakomos internetu ir efektyviai pristatomos pateiktu adresu. Norintys išvengti pristatymo mokesčių, gali rinktis ir kitą prekių atsiėmimo būdą: Jums pageidaujant, medinės grindys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti pristatytos į mūsų prekių atsiėmimo centrus.