Sniego valytuvai

(13)
Metalinės batų valymo grotelės su šepečiais Xpert kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 2781 6d. 17val. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Prekės ženklas: Xpert
Į krepšelį
Elektrinis sniego valytuvas HECHT 9161 kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 9 € NUOLAIDA NUO 100 € € 11879 6d. 17val. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Prekės ženklas: Hecht
Į krepšelį
Elektrinis sniego valytuvas HECHT 9014 kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 9 € NUOLAIDA NUO 100 € € 11060 6d. 17val. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Prekės ženklas: Hecht
Į krepšelį
Ratų apsaugos Hecht 009551 kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 2227 5/5 6d. 17val. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Prekės ženklas: Hecht
Į krepšelį
Akumuliatorinis sniego valytuvas Villager VST 2820 kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 6 € NUOLAIDA NUO 60 € € 9008 6d. 17val.
Prekės ženklas: Villager
Į krepšelį
Šepetys Texas Combi 800, 80 cm kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt € 64000
Prekės ženklas: Texas
Į krepšelį
Rankinė šlavimo mašina kiemui kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt -10% € 15141 € 16825
Prekės ženklas: Nenurodyta
Į krepšelį
Dviejų pakopų sniego valytuvas vidaXL kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 0 € € 82199
Prekės ženklas: vidaXL
Į krepšelį
Sniego valytuvas, 150x44 cm kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 0 € € 11499
Prekės ženklas: vidaXL
Į krepšelį
Sniego valytuvas, 6,5AG kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 0 € € 65899
Prekės ženklas: Nenurodyta
Į krepšelį
Šlavimo mašina Texas Smart Sweep 800 kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt € 1 03900
Prekės ženklas: Texas
Į krepšelį
Elektrinis sniego valytuvas Texas Snow Buster ST1300 kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt € 7900 2/5
Prekės ženklas: Texas
Į krepšelį
Teleskopinis ledo grandiklis Brüder Mannesmann kaina ir informacija | Sniego valytuvai | pigu.lt 0 € NAUJIENA € 2767
Prekės ženklas: Nenurodyta
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 747 įvertinimai. Žiūrėti visus

Sniego kastuvai, valytuvai, stūmikliai internetu

Žiema kiekvienais metais mus užklumpa netikėtai, tačiau jeigu norime jai pasiruošti iš anksto, garaže savo vietą visuomet turėtų atrasti sniego kastuvai, valytuvai, stūmikliai. Skirtingos jų rūšys ir gausus asortimentas suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį variantą, tad iš arčiau susipažinę su galimais variantais, būsimas pūgas galėsite pasitikti be streso.

Sniego valymo kastuvas

Sniego valymo kastuvai yra populiariausia priemonė kovojant su sniego pusnimis – paprasta jų priežiūra ir nedidelė kaina užtikrina visapusišką patogumą, o sniego kastuvų akcija leidžia pasirūpinti šiuo įrankiu be didelių investicijų. Vis dėlto, tuomet, kai reikalingi sniego kastuvai, kaina nėra vienintelis pasirinkimo kriterijus – svarbu, kad naudojantis šiuo įrankiu, būtų galima efektyviai nukasti ne vietoje iškritusį sniegą ar prireikus pasiimti jį kartu su savimi.

Sniego valytuvas automobiliui turėtų būti kompaktiškas ir lengvas – toks įrankis taip pat mažiau išvargins, todėl jį galėsite įsidėti ne tik į bagažinę, bet ir sėkmingai naudoti kieme. Tiesa, jei į keliones šio gaminio imti neplanuojate, pirmenybę vertėtų teikti platesnei plokštei: tuomet vienu kartu pavyks nukasti kur kas daugiau sniego, tad ir darbai klostysis efektyviau. Tačiau įsitikinkite, ar pats įrankis nėra labai sunkus – net ir dirbant kieme didesnis kastuvo svoris gali trukdyti produktyviam sniego kasimui.

Norėdami įsitikinti sniego kastuvų kokybe, galite pasidomėti jų apžvalgomis ir svarbiausia – atsižvelgti į gamyboje naudotą medžiagą. Itin mėgstami mediniai sniego kastuvai (su mediniu kotu), tačiau ne mažiau kokybiški bus ir iš tvirto plastiko pagaminti įrankiai. Tokie gaminiai gali pareikalauti kiek didesnių investicijų, tačiau labai didelė tikimybė, jog naudodamiesi jais, sniegą sėkmingai kasite ne vieną sezoną.

Sniego valytuvai

Tuomet, kai tenka valyti didesnius sniego plotus, itin praverčia sniego valytuvai – elektriniai, benzininiai, dyzeliniai ar akumuliatoriniai. Kuris iš šių modelių bus patogiausias, priklausys nuo Jūsų asmeninių poreikių – jei reikia efektyvios valymo priemonės kiemui, užteks ir elektrinio varianto, tačiau jeigu norėsis daugiau judėjimo laisvės ir teks išvalyti gerokai didesnius plotus, labiau tiks kiti įrenginiai. Norėdami įsitikinti, jog su šiais įrenginiais galėsite patogiai stumtis į priekį, turėtumėte atsižvelgti į jų galią, svorį bei tipą – savaeigiai sniego valytuvai šį darbą leis atlikti kur kas paprasčiau. Tačiau jeigu šios įrangos Jums reikia tik kiemui, gali pakakti ir paprastesnio elektrinio prietaiso. Kitaip tariant, sprendimas priklausys nuo to, kaip dažnai ir kokius plotus sniego Jums teks valyti.

Šie sniego valytuvai kaina taip pat skiriasi, tačiau jeigu atkreipsite dėmesį, kad sniego valytuvai akcijos metu pigiau parduodami, net ir itin galingą įrankį galėsite įsigyti palankiomis sąlygomis. Tuomet, kai sunku nuspręsti, kurie geriausi sniego valytuvai, atsiliepimai ir tikslesni techniniai parametrai padės greičiau išsirinkti tinkamiausią modelį. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo paprasčiau bus priimti pasiteisiantį sprendimą.

Sniego stūmikliai

Šie sniego kastuvai stumtuvai – alternatyva įprastam kastuvui, suteikianti galimybę greitai ir efektyviai nustumti sniegą nuo kelio. Toks įrankis dažniausiai patartinas tais atvejais, kai kiemas yra kiek didesnis: juo sniegą nuvalysite kiek efektyviau nei naudodami kastuvą. Tačiau kaip ir ruošiantis pirkti kastuvą, ir šiuo atveju reikėtų įvertinti šių gaminių medžiagą bei plačią plokštę – tuomet galėsite būti tikri, jog darbai klostysis sklandžiai, o sniego stūmiklis pasitiks ne vieną žiemą. Itin mėgstamas sniego stūmiklis su ratukais, užtikrinantis patogesnį ir spartesnį darbą. Dėmesio vertų variantų rasite ir daugiau: paskyrę šiek tiek laiko paieškoms, nesunkiai surasite patikimą žiemos palydovą.

Vis dėlto, sniego kastuvai su ratukais ir kiti įrankiai ne visuomet gali būti pakankamai efektyvūs, tad vertėtų pasirūpinti ir kitais papildomais gaminiais – Jums tuomet pravers gramdikliai, ledo kirtikliai, sniego ir ledo tirpikliai bei kelio druska. Kuo daugiau skirtingų priemonių turėsite, tuo mažesnė tikimybė, kad žiemiški orai sutrukdys pasiekti kelionės tikslą: pasirūpinkite, kad taip niekuomet neatsitiktų!

Sniego kastuvai, valytuvai, stūmikliai pigiau

Domina sniego valytuvai rankiniai, o gal reikalingas sniego kastuvas su ratukais? Tuomet kviečiame iš arčiau apžiūrėti Pigu.lt elektroninės parduotuvės prekių asortimentą, kuriame sniego valytuvai parduodami patraukliomis sąlygomis. Dažnai vykdome išpardavimus, tad jeigu pastebėsite, kad sniego kastuvai, valytuvai su akcija – nepraleiskite progos juos įsigyti gerokai pigiau. Pas mus taip pat galima pirkti išsimokėtinai, lizingu: pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, už naujuosius sniego valymo įrankius galėsite atsiskaityti dalimis.

Asortimente yra sniego kastuvas, stūmiklis Fiskars, sniego valytuvai Hecht ir kitų gamintojų siūlomi gaminiai, kurie leis pasitikti žiemos malonumus tinkamai pasiruošus – visus juos įsigysite internetu, todėl pavyks sutaupyti ne tik papildomų lėšų, bet ir taip branginamo asmeninio laiko resursų. Po užsakymo pasirinktos prekės greitu metu bus pristatytos į Jūsų namus, o jei pageidausite, nemokamai jas galėsite atsiimti iš mūsų prekių atsiėmimo centrų, esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.