Priedai unitazams, bidė

(151)
Prekių išdėstymas

Priedai unitazams, bidė internetu

Niekas nesuabejotų, kad vonios kambaryje, kuris yra sujungtas su tualeto erdve, ypač svarbu palaikyti švarą ir higieną. Tuomet tenka pasirūpinti ne tik svarbiausiais įrenginiais, bet ir įsigyti papildomus tvarką ir komfortą užtikrinančius atributus – šie priedai unitazams, bidė leis pamiršti galimus rūpesčius ir tinkamai pasirinkti tarnaus ne vienerius metus.

Klozeto dangčiai

Klozeto bakelio dangtis tampa svarbia estetiško vonios kambario vaizdo dalimi ir tuo pačiu gali įsilieti į vyraujantį šios patalpos interjerą, kadangi jie gali būti pačių įvairiausių spalvų ir stilių. Minkštas klozeto dangtis vaikams trauks mažųjų dėmesį dailiais piešinukais ir tuo pačiu užtikrins patogų naudojimąsi, o jeigu šiame kambaryje vyrauja medienos gaminiai, prie jų ypač derės klozeto dangtis medinis. Stilistinių sprendimų atrasite ir daugiau, tačiau vertėtų pagalvoti ir apie kitas jų funkcijas – ypač mėgstami lėtai nusileidžiantys klozeto dangčiai, leidžiantys išvengti staigių smūgių ir papildomų garsų.

Vandens nuleidimo mechanizmai

Šie bidė ir unitazo priedai yra vieni svarbiausių tuomet, kai kalbame apie efektyvų vandens sunaudojimą. Itin dažnai pasirenkamas dvigubas vandens nuleidimo mechanizmas ir prie jo pritaikytas dvigubo vandens nuleidimo mygtukas – toks variantas suteikia galimybę leisti vandenį dviem skirtingo stiprumo srovėmis, todėl galima šiek tiek sumažinti bendras vandens sąnaudas. Vis dėlto, pageidaujantys gali įsigyti ir standartinius viengubus variantus, kurie taip pat džiugins aukšta kokybe ir patvarumu.

Potinkiniai rėmai

Nors potinkinis unitazo rėmas lieka nematomas, tai ypač svarbi detalė, užtikrinanti patogų šių įrenginių naudojimą. Potinkiniai bidė rėmai ar tualetams skirti gaminiai gali būti įsigyjami atskirai, tačiau taupantiems laiką patinka jų komplektai, kuriuose yra visos reikalingos dalys, pradedant bakeliu ir baigiant visai sistemai pritaikytais dailiais mygtukais.

Domina potinkinis klozeto rėmas, o galbūt ieškote, kur klozeto dangtis pigiai parduodamas? Tuomet kviečiame susipažinti su Pigu.lt elektroninės parduotuvės asortimentu, kuriame priedai bidė ir unitazams parduodami gera kaina, o dažnai siūlomos nuolaidos leidžia šiuos gaminius įsigyti itin palankiomis sąlygomis. Asortimente Jūsų laukia klozeto dangtis Jika, IDO, Laufen, Cersanit, Corsan, potinkinis WC rėmas Geberit, Grohe, Tece, Sanit, Cersanit, VIEGA ir kitų gamintojų siūlomi priedai unitazams, bidė – visos šios prekės parduodamos internetu, tad išsirinkę tinkamiausias, greitu metu sulauksite jų pristatymo tiesiai į Jūsų namus.

Jūsų peržiūrėtos prekės