Vonios, praustuvai, klozetai ir bidė

Vonios kambario įranga

Vonios kambario įrengimas ir remontas – gana retai atliekami, tačiau gan daug pastangų pareikalaujantys darbai. Tuomet tenka ne tik pagalvoti apie išplanavimą, bet ir nuspręsti, kokia vonios įranga geriausiai atitiktų visus poreikius. Tarp populiariausių įrenginių minimos vonios, praustuvai, klozetai, o kartais – ir bidė, tačiau renkantis tiek šiuos, tiek kitus gaminius, tenka apgalvoti ne vieną svarbų aspektą.

Patalpos dydis

Tai bene svarbiausias kriterijus, nuo kurio priklauso, kokia vonios įranga bus pasirinkta. Tuomet, kai vietos kambaryje yra nedaug, dažniausiai naudojami tik svarbiausi gaminiai: vonios, maži praustuvai bei klozetai unitazai. Šiuo atveju svarbu pagalvoti, kaip išnaudoti kiekvieną centimetrą ir pasistengti, jog erdvė atrodytų vizualiai didesnė. Tam puikiai tiks įleidžiami praustuvai voniai ir kiti vietą taupantys sprendimai – jei tiksliai apskaičiuosite turimą vietą, apsispręsti dėl vonios ir visų kitų įrenginių pavyks kur kas greičiau.

Jei turite kiek daugiau erdvės, daugiau dėmesio galėsite skirti ne išmatavimams, bet asmeniniam komfortui bei interjero detalėms. Tuomet galima pasvarstyti ir apie papildomų įrenginių įsigijimą: vyriškiams ypač patiks pisuarai, o jei norėsis universalesnės įrangos, pagalvokite apie bidė. Nors bidė naudojimas dar nėra itin populiarus, vis daugiau žmonių nusprendžia ją pritaikyti savo namams.

Jūsų asmeniniai poreikiai

Renkantis šiuos įrenginius vertėtų pagalvoti ir apie šeimos narių skaičių ir visų Jūsų įpročius. Pavyzdžiui, jei rytais neišvengiate eilių prie vonios kriauklės, šią situaciją gali išspręsti dvigubi praustuvai, o jei turite mažų vaikų ar augintinių, buityje Jums ypač pravers bidė funkcija. Panaši situacija ir kalbant apie vonias: šiuo metu prekyboje galima rasti tiek įprastų, tiek papildomas, masažines funkcijas turinčių variantų, tad atsižvelgdami į savo maudymosi įpročius, lengvai surasite tą, kuri tinka būtent Jums.

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

Daugeliui aktualus ir vonios interjeras – šioje patalpoje tenka praleisti pakankamai daug laiko, todėl norisi, kad čia mus pasitiktų maloni atmosfera. Šia tema galima atrasti pačių įvairiausių patarimų, tačiau tikrai nesuklysite pasikliaudami savo nuomone. Jei norėsis įmantresnių sprendimų, Jums turėtų patikti juodas praustuvas, įdomesnio dizaino klozetai ir bidė, tačiau turėsite iš ko pasirinkti ir tuomet, jei pirmenybę teikiate klasikai.

Siekiant aukštos kokybės, svarbūs turėtų būti ir patikimi vonios įrangos gamintojai – nuo jų neretai priklauso ir gaminių ilgaamžiškumas. Norint išsiaiškinti, ar patvarūs bus klozetai Jika, Cersanit, atsiliepimai ir prekių apžvalgos padės greičiau nuspręsti, kuriais iš jų verta pasitikėti.

Vertėtų iš anksto apsispręsti ir dėl biudžeto. Juk dažnai nutinka ir taip, jog mums ypač patinka bidė paskirtis, lėtai nusileidžiantys klozetų dangčiai, dailūs praustuvai ant stalviršio ar kita funkcionali įranga, tačiau ne visuomet galime sau tai leisti. Visgi, savo planų atsisakyti nereikėtų – verčiau paieškoti, kur vonios praustuvai, klozetai pigiau parduodami. Atkreipkite dėmesį į specialius pasiūlymus: pastatomi praustuvai, klozetai akcijos metu siūlomi itin palankiomis sąlygomis, tad pavyks nemažai sutaupyti.

Vonios kambario įranga internetu

Reikalingi santechninės keramikos priedai, valikliai, praustuvai, montuojami prie sienos, o gal ieškote, kur geromis sąlygomis vykdomas vonios įrangos pardavimas? Susipažinkite su mūsų asortimentu – baldiniai praustuvai, klozetai Pigu.lt el. parduotuvėje parduodami itin geromis kainomis, tačiau pirkėjus taip pat džiugina ir gausus kitų vonios įrenginių pasirinkimas. Čia praustuvas, bidė, klozetai Jika kaina atitinka kokybę, suteikiame galimybę pirkti išsimokėtinai, lizingu ir dažnai vykdome išpardavimus. Tad jei pamatysite, jog klozetai su akcija – nepraleiskite progos sutaupyti!

Patogu ir tai, jog tuomet, kai reikalingi praustuvai su koja ar kiti įrenginiai, nebereikia ieškoti artimiausios vonios įrangos parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Šiauliuose – visoje Lietuvoje šiuos įrenginius galima įsigyti vos per kelias minutes. Vonios, praustuvai, klozetai internetu užsakomi itin efektyviai, o po to greitu metu yra pristatomi Jūsų nurodytu adresu.

Asortimente yra praustuvai, klozetai, bidė Ravak, Duravit, Jika, Laufen, Cersanit, Catalano, Roca, Euroliux, Tece, O. Novo, Grohe, Gustavsberg, Cersanit, Villeroy&Boch ir kitų gamintojų siūlomos prekės, tad tikrai pavyks surasti tinkamiausias!

Jūsų peržiūrėtos prekės