Vonios

(211)

Masažinės, kampinės, ovalios, stačiakampės, nestandartinės vonios iš akrilo, akmens masės, plieno ir kitų medžiagų pigiai parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje. Jos pritaikytos ne tik patogioms prausimosi procedūroms – unikalaus stiliaus ar nestandartinių formų vonios tampa ryškiu kambario interjero akcentu, o papildomos funkcijos suteikia galimybę vonios kambaryje visiškai pamiršti dienos rūpesčius. Patvarios medžiagos užtikrins ilgaamžiškumą, o skirtingi dydžiai bus pritaikomi net ir mažesnėse patalpose. Gausus kokybiškų vonių pasirinkimas – mūsų asortimente

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 034 įvertinimai. Žiūrėti visus

Tam, kad galėtume gyventi maksimaliai patogiai, svarbu pasirūpinti, jog kiekvienas namų kambarys būtų įrengtas moderniai ir funkcionaliai. Daug dilemų iškyla tuomet, kai atnaujinamos vonios – nuo šio įrenginio kokybės priklausys, ar pavyks maksimaliai atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų. Reikia įsitikinti, ar gaminio talpa, tūris, išmatavimai bus pritaikyti turimai erdvei ir leis patogiai ją apstatyti kitais baldais, todėl galiausiai kiekvienam iškyla klausimas, kuris variantas būtų pats geriausias.

Akrilinės vonios ir kiti jų tipai

Šios patalpos įrengimas vyksta pagal individualius poreikius, todėl ir vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą surasti nepavyksta. Tiems, kurie ieško ne tik funkcionalumo, bet taip pat daug dėmesio skiria stilistiniams sprendimams, bus svarbus kambario interjeras, dizainas, tuo tarpu turintys ribotą erdvę svarstys, kokių formų gaminiai padėtų geriausiai ją išnaudoti. Mažesniuose kambariuose dažnai pasirenkama kampinė vonia, o tuomet, kai laisvos vietos yra kur kas daugiau, galima pasvarstyti ir apie įmantresnius variantus. Laisvai pastatomi, nestandartiniai modeliai patalpai suteiks išskirtinumo, o jei ieškosite klasikinių variantų, pirmiausia apžiūrėkite stačiakampius ir ovalius gaminius.

Visgi, norint, kad naujasis gaminys visapusiškai pateisintų visus lūkesčius, labai svarbu atsižvelgti ir jų medžiagas. Ieškantiems formų įvairovės, nesudėtingo valymo ir patvarumo, patiks akrilinė vonia. Akmens masės gaminiai užtikrins maksimalų komfortą: vanduo ilgai išliks šiltas, negirdėsite triukšmo jį leisdami, o pats įrenginys atrodys itin elegantiškai. Be to, šio tipo gaminiai laikomi vienais ilgaamžiškiausių. Ilga tarnavimo trukme džiugins ir ketaus vonios, o pirmenybę teikiantiems gerai kainai ir tvirtumui, patartina rinktis plieninius modelius.

Vertėtų paminėti ir vieną išskirtinį jų tipą – tai masažinės vonios. Jos leidžia maksimaliai atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų ir suteikia galimybę pasimėgauti maloniomis procedūromis tiesiog savo namuose. Be to, teigiama, kad hidromasažinės (jacuzzi) vonios turi naudos ir mūsų sveikatai ir bendrai savijautai – jei nuspręsite jas išbandyti, turėsite progą patys tuo įsitikinti. Papildomai verta susipažinti ir su kitų pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais: ši informacija taip pat gali padėti priimti sprendimą.

Visi šie tipai nustebins ne tik tvarumu ir ilga tarnavimo trukme, bet ir dizainų bei spalvų įvairove. Jei pageidausite, šiuos gaminius nesunkiai galėsite paversti net ir pačiu ryškiausiu patalpos akcentu – plati įvairovė tikrai leis tai padaryti. Visgi, nepamirškite suderinti visų šiame kambaryje esančių įrenginių stilistikos: tik taip sukursite aplinką, kurioje bus galima atsipalaiduoti ir pasiruošti naujiems dienos iššūkiams.

Vonios su akcija

Šių gaminių pasirinkimas itin gausus, todėl kiekvienam pavyks atrasti geriausiai sau tinkantį variantą – tuomet beliks atrasti, kur vonia pigiau galėtų būti įsigyta. Atsakymo į šį klausimą ilgai ieškoti nereikės, kadangi ši įranga Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje parduodama itin patraukliomis sąlygomis. Čia vonia kaina atitinka kokybę, todėl pasirinktu gaminiu galėsite džiaugtis ilgus metus.

Dažnai vykdome sutaupyti leidžiančius išpardavimus, kurių metu tiek apvalios vonios, tiek kitų formų įrenginiai parduodami dar palankesnėmis sąlygomis. Be to, pas mus yra galimybė pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už savo pirkinį atsiskaityti dalimis. Taigi nesunkiai surasite Jums labiausiai tinkančius apsipirkimo pasiūlymus.

Vonios internetu

Kokybiška ir patvari įranga neabejotinai užtikrins ir maksimalią gyvenimo kokybę, o tai, jog ją internetu galėsite užsisakyti per kelias minutes, padės sutaupyti ir papildomo laiko. Mūsų asortimente yra vonia Quadro, Ravak, Cersanit, Evento, Avocado, Freedom, Famosa, Gloria, Gentiana, Vispool Onda, Villeroy&Boch Oberon, Besco ir kitų gamintojų siūlomos prekės – išsirinkite tinkamiausią ir greitu metu ją pristatysime tiesiai į Jūsų namus. Pravartu žinoti, kad vonios Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje pristatomos ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus: iš čia jas atsiimsite nemokamai.