Rankdarbiams

Priemonės rankdarbiams: mezgimui, siuvimui, siuvinėjimui, nėrimui, papuošalų gamybai, odos apdirbimui ir kitoms veikloms – gera kaina Pigu.lt el. parduotuvėje. Pasitelkę jas, užsitikrinsite sklandų kūrybinį procesą bei kokybiškus, lūkesčius pranokstančius rezultatus. Gausus asortimentas leis neriboti savo fantazijos – su juo bet kuriuo metu labai patogiai galite susipažinti internetu, net neiškėlę kojos iš namų!

Pirmadienio TOP pasiūlymai

Stalinis laikiklis (teak) ZM002 45x30 kaina ir informacija | Siuvinėjimo priemonės | pigu.lt -20% € 24361 5/5 € 30452 Į krepšelį
Siūlai mezgimui rankomis Vilnos sluoksna 4.6 kg kaina ir informacija | Mezgimui | pigu.lt -20% € 8960 € 11200 Į krepšelį
Siūlai mezgimui rankomis Vilnos sluoksna, 4.6 kg kaina ir informacija | Mezgimui | pigu.lt -20% € 8960 € 11200 Į krepšelį
Makrame medvilninė virvė sukta 3 mm 400 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1445 € 1700 Į krepšelį

Naujienos

NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA
NAUJIENA

Priemonės rankdarbiams internetu

Galima sakyti, jog rankdarbiai yra vienas naudingiausių laisvalaikio užsiėmimų: užsiimdami tokia veikla, ne tik galime atsipalaiduoti ir „pramankštinti“ rankas, bet ir sukurti labai žavius kūrinius. Tiesa, norint mėgautis įspūdingais rezultatais, reikia kantrybės, fantazijos ir, žinoma, atitinkamų priemonių. Jūsų patogumui, mūsų parduotuvėje viskas rankdarbiams – vienoje vietoje. Jei nutarėte užsiimti kūryba, užsukite apsižvalgyti!

Prekės rankdarbiams: ką pasirinkti?

Tinkamiausios priemonės priklausys nuo to, kokia konkrečia veikla nuspręsti užsiimti. Pavyzdžiui, papuošalų gamybai, vėrimui pravers klijai, vielutės, karoliukai rankdarbiams – vien šių atributų pakaks, kad sukurtumėte žavius aksesuarus, tačiau jų pas mus neabejotinai atrasite ir daugiau. Siuvimui pravers sagos, audiniai rankdarbiams ir kitos panašios priemonės, kurios sužavės ne tik pradedančiuosius, bet ir aukštus reikalavimus keliančius profesionalus. O jei nuspręsite siuvinėti, bus reikalingi siūlai, atitinkamas pagrindas ir lankeliai rankdarbiams. Daugelis pasirinkusių šią veiklą, mėgsta siuvinėti įspūdingai atrodančius paveikslus: toks užsiėmimas nereikalauja specifinių įgūdžių, tačiau galutinį rezultatą norisi pasikabinti ant sienos.

Įvairiems užbaigimo darbams pravers aplikacijos, papuošimai, lipdukai ar blizgučiai rankdarbiams – kartais net ir tokios smulkios detalės atlieka pakankamai svarbų vaidmenį. Jei sutinkate su šia mintimi, Jums pravers medžiaginės, odinės juostelės rankdarbiams. Nors gali pasirodyti, kad tai – tik nedidelės detalės rankdarbiams, jas galėsite pritaikyti pačioms įvairiausioms užduotims, pradedant dovanų pakavimu ir baigiant drabužių modeliavimu. Tą patį galima pasakyti ir tuomet, kai aptarinėjami tokie rankdarbių reikmenys kaip smeigtukai, adatėlės ir žiogeliai – juos pritaikysite sklandesniam darbų atlikimui. Tuo tarpu užduotims su oda bus reikalingi specifiniai įrankiai rankdarbiams, kuriuos taip pat rasite mūsų asortimente.

Čia taip pat yra mezgimui, nėrimui ir vėlimui pritaikytos priemonės, tad akivaizdu, kad pasirinkimo įvairovės tikrai nepritrūks. Jei nenorite gaišti laiko rinkdamiesi kiekvieną prekę atskirai, Jums patiks rankdarbių rinkinys – jame rasite viską, ko atitinkamai veiklai galėtų prireikti. Jei bus sunku nutarti, ar tikrai visus lūkesčius pateisins, pavyzdžiui, mediena, natūrali oda rankdarbiams, paskaitykite prekių aprašymus ir pasidomėkite, ką byloja kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai. Laikui bėgant lengviau suprasite savo poreikius, tačiau jei atitinkama veikla planuojate užsiimti pirmą kartą, pravartu turėti kuo daugiau papildomos informacijos – taip sumažinsite klaidų riziką.

Rankdarbių prekės gera kaina

Tuos, kuriuos domina popierius, vielutės rankdarbiams ar kiti panašūs reikmenys, pakviesime užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir susipažinti su plačia mūsų prekių įvairove. Čia dažnai pamatysite akcijas ir išpardavimus – jų metu taikomos didelės nuolaidos, kurios visais reikiamais atributais leis apsirūpinti plačiai neatveriant piniginės. Tad jeigu pamatysite tokį pasiūlymą, stabtelėkite ir apžiūrėkite, kuris silikonas, magnetukai rankdarbiams ar kitos prekės dabar pigiau parduodamos.

Tai galėsite padaryti bet kada, vos tik atradę laisvesnę akimirką, kadangi reikmenys rankdarbiams yra parduodami internetu. Vienintelė Jūsų laukianti užduotis – išsirinkti pačius tinkamiausius, o tuomet mes pasirūpinsime kaip įmanoma efektyvesniu užsakymo pristatymu reikiamu adresu visoje Lietuvoje. Norėdami išvengti papildomų mokesčių, atsiimti prekes galite ir patys, atvykę į mūsų prekių atsiėmimo punktus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.