Reprodukcijos, paveikslai

(7722)

Reprodukcijos ir paveikslai pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia rasite itin gausų meno kūrinių pasirinkimą svetainei, miegamajam ar kitoms erdvėms. Kiekvienoje patalpoje norisi išplėtoti jaukią ir stilingą aplinką – būtent tuomet pasitelkiami paveikslai ir reprodukcijos. Atvaizduojantys gamtą, miestus, įvairiausius daiktus ar maisto produktus, šie meno kūriniai interjerui suteikia gyvybingumo ir išskirtinumo. Skirtingi jų dydžiai užtikrins, kad tokią puošmeną galėsite pakabinti net ir itin mažame kambaryje, o plati originalių idėjų įvairovė garantuos, kad išplėtosite Jums patiems artimą ir mielą interjerą. Visos reprodukcijos ir paveikslai yra užsakomi internetu, tad vos tik atradę laisvą minutę galite pasirūpinti šiuo žavingu aksesuaru!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 947 įvertinimai. Žiūrėti visus

Reprodukcijos, paveikslai pigiau

Gyvenamojoje erdvėje visuomet norisi jaukumo ir dailių sprendimų – šiuo atveju padėti gali reprodukcijos, paveikslai bute, namuose leidžiantys sukurti malonią atmosferą. Skirtingos tapytos reprodukcijos spalvos, tipai suteikia galimybę išsirinkti labiausiai prie bendro namų interjero derantį variantą. Tuomet, kai norėsis tapytų augalų, tiks reprodukcija orchidėja, o foto paveikslai ant drobės padės sukurti išskirtinį namų interjerą.

Ypatingai vertinamos Salvadoro Dali, Čiurlionio žymių lietuvių dailininkų reprodukcijos, tačiau galima surasti ir kur kas paprastesnių variantų – norisi, jog džiugintų reprodukcijos kaina ir kokybė, o gausus jų asortimentas suteikia galimybę atrasti visus šiuos poreikius patenkinantį variantą. Kiekvienas, šiek tiek besidomintis dizaino naujovėmis, galėtų patvirtinti, jog foto reprodukcijos, paveikslai namų interjere atrodo išties žavingai, tad beliks išsirinkti atitinkamam kambariui tinkantį kūrinį.

Reprodukcijų ir paveikslų pasirinkimo įvairovė

Odos paveikslai su angelais, jūra skleidžia šilumą ir ramybę, todėl jie tiks miegamosiose patalpose, žaismingos, spalvotos reprodukcijos, paveikslai vaikams leis džiaugtis išskirtinai atrodančiu kambariu, tuo tarpu originalūs paveikslai ofisui, biurui leis pabrėžti įmonės unikalumą ir puoselėjamas vertybes. Paveikslai iš odos, nuotraukų atrodo subtiliai, todėl tokie paveikslai su gimtadieniu – vienas geriausių sprendimų ieškant originalios ir naudingos dovanos. Norintiems, jog namų sienas puoštų reprodukcijos ir plakatai, dabar nebereikia planuoti kelionės į artimiausią parduotuvę – tuomet, kai reikalingi paveikslai, reprodukcijos, pirkti internete – vienas paprasčiausių būdų norint pagyvinti namų interjerą ir į jį įnešti daugiau naujų spalvų.

Paveikslai ant drobės

Tiek paveikslas, tiek reprodukcija ant drobės verta atskiro paminėjimo. Tokie meno kūriniai pasižymi ypatingai aukšta kokybe, kurią tikrai pastebės ir visi aplinkiniai. Be to, paveikslų reprodukcijos ant drobės stebina ilgaamžiškumu, tad nereikės jaudintis, jog kūrinys praras savo vertę: priešingai, su metais ji vis didės. Tokie paveikslai moderniam interjerui ar bet kokiai kitai namų stilistikai yra vienas geriausių pasirinkimų.

Atkreipkite dėmesį, jog ant drobės tapomi paveikslai (gamtos tema, su gyvūnais ar bet kokie kiti) gali sukurti ir Jūsų pačių. Pas mus galėsite įsigyti kūrybinius rinkinius: su dažais jungdami jų taškelius, pagaminsite tikrus meno šedevrus. Tokia veikla maloniai atpalaiduos ir vystys kūrybiškumą – ja užsiimti galite ne tik patys, bet ir kartu pasikviesti jau šiek tiek ūgtelėjusius vaikus. Beliks tik nuspręsti, kokie paveikslai (su gėlėmis, kelių dalių ar kiti) turėtų papuošti Jūsų namų sienas.

Į ką atsižvelgti renkantis paveikslą ar reprodukciją?

Paveikslas žemėlapis, su jūra, moteris – tai tik keli dėmesio neretai susilaukiantys variantai. Nors tokia gausi stilistinė įvairovė iš tikrųjų žavi, renkantis paveikslą ar reprodukciją, vien emocijomis vadovautis nereikėtų – šie kūriniai taps Jūsų interjero dalimi, todėl labai svarbu, kad jie padėtų išsaugoti harmoningą aplinką. Kad būtent taip ir nutiktų, pirmiausia apsispręskite dėl tikslios paveikslo vietos: nuo to priklausys, kokio dydžio kūrinį galite sau leisti. Įsitikinkite, kad į jį bus patogu žiūrėti ir numatykite, kad aplink liks pakankamai tuščios vietos: išmatavę numatytą plotą, gerokai susiaurinsite savo paieškas. Nors tikslūs skaičiavimai patinka toli gražu ne kiekvienam, tik atlikę šiuos veiksmus galėsite sakyti, jog padarėte viską, kad atskleistumėte visą naujojo paveikslo grožį.

Reprodukcijos ir paveikslai (ant sienos ar bet kurioje kitoje vietoje) stebina ir spalvų gausa, tačiau ir šiuo atveju vertėtų nesuklysti – įsitikinkite, ar šie atspalviai iš tiesų derės prie kitų kambaryje esančių detalių. Jei interjeras ir taip ryškus, verčiau rinktis neutralų, į jį įsiliejantį paveikslą, o jeigu spalvų patalpoje trūksta, šį stygių užpildyti gali labai spalvingas kūrinys. Tačiau net ir šiuo atveju reikėtų kambaryje atrasti bent kelis su paveikslu derančius atspalvius – ši užduotis daug lengvesnė, nei galėtų atrodyti.

Taip pat skiriasi ir patys reprodukcijų bei paveikslų vaizdiniai: kiekvienas iš jų siunčia savotišką žinutę, kuri nuo šiol bus siejama su Jūsų namais ar biuru. Tai reiškia, jog šiuos kūrinius reikėtų priderinti ir prie stilistikos, ir prie savo asmenybės. Vaizdai gali raminti, šokiruoti, priversti susimąstyti ar nusišypsoti: pagalvokite, kokios emocijos tam tikroje erdvėje Jums būtų priimtiniausios.

Renkantis šiuos kūrinius, ne mažiau svarbus ir kainos aspektas. Šiuo atveju ji priklauso nuo paveikslų dydžių, kokybės ir komplektacijos, tačiau amplitudė yra pakankamai plati – dėl to nepriklausomai nuo biudžeto galėsite surasti sau tinkamą variantą. Papildomai galite pasidomėti kitų pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais: tuomet būsite tikri, kad Jūsų dėmesį atkreipęs meno kūrinys iš tiesų pateisins visus lūkesčius.

Reprodukcijos ir paveikslai gera kaina

Domina odiniai paveikslai religine, jūros tematika, o galbūt dėmesį patraukė nauji paveikslai gamtos, jūros, žiemos, meilės, medžioklės tema? Susipažinkite su mūsų siūlomu asortimentu – elektroninėje parduotuvėje Pigu.lt reprodukcijos, paveikslai (floristiniai, gėlės, gamta, žuvys, balerina, ruduo ir kiti variantai) parduodami gera kaina, o didelė jų įvairovė leidžia surasti geriausiai sau tinkančią prekę. Patikusį meno kūrinį taip pat galite įsigyti išsimokėtinai, lizingu: pasirinktas paveikslas jau papuoš sieną, o Jūs už jį galėsite atsiskaityti dalimis.

Paveikslai internetu

Reprodukcijos, paveikslai internetu leis sutaupyti ir papildomo laiko – užteks išsirinkti, kurie paveikslai (tapyti ant drobės, tinkantys miegamajam, vaikų kambariui) labiausiai traukia akį ir mes pasirūpinsime, jog pasirinktos prekės greitu metu pasiektų Jūsų namus. Nuo šiol Jūsų užsakyti paveikslai (vonios kambariui ar kitoms erdvėms) gali būti pristatyti ir į Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje esančius prekių atsiėmimo centrus. Čia savo pirkinius galėsite atsiimti nemokamai.

Mūsų asortimente Jūsų laukia modernios reprodukcijos, nebrangūs paveikslai ant stiklo, drobės, sienos, šilko, odos, erdviniai, urbanistiniai paveikslai iš trijų dalių ir reprodukcijos, paveikslai namams, virtuvei, miegamajam, tad jeigu ieškote išskirtinio akcento namuose, užsukite ir išsirinkite, kurie paveikslai Jums atrodo gražiausiai.

Kokybiškos reprodukcijos, paveikslai ant drobės su akcija – galimybė šiuos kūrinius įsigyti dar pigiau, tad jeigu pastebėsite, kad vyksta išpardavimas, užsukite ir susipažinkite, paveikslai modernūs ar tapetai reprodukcijos pigiai parduodami.