Maitinimo šaltiniai

(54)
Akumuliatorius 7Ah 12V TP kaina ir informacija | Maitinimo šaltiniai | pigu.lt € 1270 Į krepšelį
Adapteris VSM24AC (AC2DC) kaina ir informacija | Maitinimo šaltiniai | pigu.lt € 657 Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 768 įvertinimai. Žiūrėti visus

Maitinimo šaltiniai internetu

Vis daugiau žmonių nusprendžia namuose pasirūpinti LED apšvietimu – toks variantas atrodo žavingai, tačiau tuo pačiu yra vertinamas dėl ekonomiškumo ir ypač pigios eksploatacijos. Tokio apšvietimo privalumų būtų galima išvardinti ir dar daugiau, tačiau vis dėlto, šioms juostoms taip pat reikalingi maitinimo šaltiniai, kurie užtikrina efektyvų LED lempučių švietimą.

LED maitinimo šaltinio parinkimas

Pirmą kartą susidūrus su maitinimo šaltinio paieškomis, sunku nuspręsti, kuris gaminys tiks turimoms LED juostoms. Vis dėlto, vadovaudamiesi paprasta formule, lengvai išsiaiškinsite, kokio galingumo maitinimo šaltinis LED juostai yra reikalingas. Juostos galingumą tuomet reikėtų dauginti iš jos ilgio, o gautą rezultatą dar kartą padauginti iš 1,3, kadangi dažniausiai rekomenduojama pridėti maždaug trisdešimt procentų papildomos atsargos. Galutinį rezultatą suapvalinę iki tikslaus vatų skaičiaus, žinosite, kokio galingumo maitinimo šaltinio reikia ieškoti.

Atkreipkite dėmesį, kad skiriasi maitinimo šaltinių išmatavimai ir atsparumo lygiai, tad jeigu planuojate LED apšvietimą įrengti drėgnesnėje patalpoje, atitinkamai vertėtų rinktis drėgmei atsparius gaminius.  Tuomet, kai reikalingas maitinimo šaltinis, kaina nėra pagrindinis pasirinkimo kriterijus – sumos yra prieinamos kiekvienam, tad greitai galėsite atrasti tiek lūkesčius, tiek galimybes atitinkantį variantą.

LED maitinimo šaltiniai internetu

Tiems, kurie susižavėjo LED apšvietimo galimybėmis ir ieško, kur maitinimo šaltiniai parduodami patraukliomis sąlygomis, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę ir iš arčiau susipažinti su mūsų pasiūlymais. Dažnai vykdome akcijas, kurių metu LED juostų maitinimo šaltiniai parduodami dar pigiau, tad pastebėję vykstantį išpardavimą, nepraleiskite progos šiais gaminiais pasirūpinti už gerokai mažesnę kainą.

Mūsų asortimente yra maitinimo šaltinis 12V, 24V LED, o taip pat rasite ir skirtingos galios bei atsparumo lygio gaminius, kuriuos lengvai pritaikysite pagal savo poreikius. Turime pasiūlymų ir tiems, kurie vertina efekyvius sprendimus – maitinimo šaltiniai LED juostoms parduodami internetu, tad net neišėję iš namų galėsite pasirūpinti šiais svarbiais atributais. Išsirinkite, kuris LED maitinimo šaltinis atitinka Jūsų lūkesčius ir greitu metu sulauksite jo pristatymo Jūsų nurodytu adresu – pirkimo procesas užtruks vos kelias minutes, o Jūs ir vėl galėsite grįžti prie kasdienių darbų.