ad

Vibro plokštės

(7)

Naujos, kokybiškos ir funkcionalios vibro plokštės itin palankia kaina parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje. Patikimi gamintojai ir dažnai vykdomos akcijos. Šie prietaisai padės efektyviai atlikti įvairius tankinimo darbus – sau tinkamą variantą rasite nepriklausomai nuo to, ar darbuositės sode, ar ieškosite įrankio profesionaliam naudojimui. Visą vibro plokščių asortimentą galėsite apžiūrėti internetu: užsukite apsižvalgyti! 

Benzininė vibro plokštė Hecht 1114 kaina ir informacija | Vibro plokštės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 52953 4.7/5 51min. ATSIIMKITE RYTOJ
Svoris: 92 kg Galia: Nenurodyta W
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Vibro plokštė Hecht 1113 4,8 kW kaina ir informacija | Vibro plokštės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 43900 3.7/5 51min. ATSIIMKITE RYTOJ
Svoris: 83 kg Galia: 4800 W
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Benzininė vibro plokštė Hecht 1111 kaina ir informacija | Vibro plokštės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 36358 51min. ATSIIMKITE RYTOJ
Svoris: 63 kg Galia: Nenurodyta W Darbinis tūris: 163 cm³
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Benzininė dvikryptė vibro plokštė Hecht 1115 kaina ir informacija | Vibro plokštės | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 250 € € 1 01332 5/5 51min.
Svoris: 117 kg Galia: Nenurodyta W
Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 250 €
Vibro plokštė Bauswern, 95 kg kaina ir informacija | Vibro plokštės | pigu.lt -16% € 47500 € 56900
Svoris: 86 kg Galia: 6500 W Darbinis tūris: 196 cm³
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 600 įvertinimų. Žiūrėti visus

Vibro plokštės internetu

Tuomet, kai reikia atlikti įvairius tankinimo darbus (paruošti gruntą trinkelėms, sutvarkyti sodo takus ar susidoroti su kitomis panašiomis užduotimis) ypač pasitarnauja vibro plokštės. Šie įrankiai stebina savo efektyvumu, o priklausomai nuo poreikių, sau tinkamą modelį gali surasti ir mėgėjas, ir profesionalas. Jei laukia tankinimo darbai, užsukite ir susipažinkite su šių prietaisų įvairove.

Vibro plokščių pasirinkimas: į ką atsižvelgti?

Ieškant naujos vibro plokštės, kone svarbiausia atkreipti dėmesį į jos galingumą – kuo efektyvesnis bus šis įrankis, tuo sudėtingesniems ir profesionalesniems darbams Jums pavyks jį pritaikyti. Taip pat gali būti aktualūs ir tokie parametrai kaip suspaudimo slėgis ir gylis. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo lengviau suprasite, ar atitinkamas įrankis iš tiesų yra tinkamas būsimiems Jūsų atliekamiems darbams.

Nesunku pastebėti, jog dabar prekyboje dominuoja benzininiai modeliai: jie užtikrina sklandų, jokiais laidais neapribotą darbą. Jei norite darbuotis dar ilgiau, rinkitės didesnį baką turinčius modelius – tuomet niekas Jums nebegalės sutrukdyti. Tiesa, nuo bako dydžio gali priklausyti ir vibro plokštės svoris – į šį parametrą taip pat patartina atsižvelgti. Pagrindinis niuansas tas, jog daugiau sveriančius įrankius bus sunkiau suvaldyti ir transportuoti, tačiau atkreipkite dėmesį, jog kai kurie prietaisai turi ir patogius transportavimo ratukus – tuomet svorio klausimas nebėra toks aktualus.

Daugeliui neabejotinai aktuali yra ir vibro plokštės kaina. Šis aspektas priklauso nuo šių įrankių specifikacijų, gamintojų ir papildomų privalumų, taigi visuomet įmanoma atrasti ir poreikius, ir biudžetą atitinkantį variantą. Jei sunku nuspręsti, ar tikrai visus lūkesčius pateisins Jums patikusi vibro plokštė, atsiliepimai ir kitų pirkėjų apžvalgos padės geriau suprasti, ko galima tikėtis iš vieno ar kito įrankio. Atidžiau paskaitykite ir jų aprašymus – juose rasite visą svarbiausią informaciją, padėsiančią daug lengviau susidaryti asmeninę savo nuomonę.

Vibro plokštės pigiau

Besidairantiems, kur vykdomas vibro plokštės pardavimas, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje – čia rasite plačią šių įrankių įvairovę ir pasiūlymus, kurie padės juos įsigyti mažesne kaina. Pas mus dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių metu taikomos didelės nuolaidos – pastebėję vieną iš jų, nepraeikite pro šalį ir iš arčiau apžiūrėkite pigiau parduodamus įrankius. Be to, pas mus galima vibro plokštes pirkti išsimokėtinai, lizingu: Jūs jau sėkmingai atliksite reikiamus darbus, tačiau už šiuos prietaisus kas mėnesį galėsite atsiskaityti dalimis.

Apsipirkimas taip pat nepareikalaus daugybės Jūsų laiko resursų, kadangi vibro plokštės yra užsakomos internetu, bet kuriuo Jums tinkamu metu. Tereikia nuspręsti, kuris modelis yra tinkamiausias ir mes pasirūpiname greitu jo pristatymu tiesiai į Jūsų namus. Užsakytas vibro plokštes taip pat galima nemokamai atsiimti mūsų prekių atsiėmimo centruose: jie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.