Saunos, pirties įranga

Saunos, pirties įranga

Pirties malonumais mėgsta pasilepinti daugelis iš mūsų – čia ne tik atgauname jėgas ir puikiai praleidžiame laiką su artimaisiais, bet ir pageriname savo sveikatos būklę, todėl visus saunos privalumus būtų sunku suskaičiuoti. Vis dėlto, nebereikia laukti artimiausio vakarėlio, kad būtų galima pasimėgauti šiomis linksmybėmis – saunos, pirties įranga leis patiems bet kada surengti nedidelę šventę ar tiesiog atgauti jėgas po sunkios darbo dienos.

Saunos, pirties krosnelės

Pirties krosnelės įrengimas ir pasirinkimas yra vieni svarbiausių aspektų – rinkoje šio metu rasite ne vieną skirtingą krosnelių modelį, todėl teks šiek tiek pagalvoti, kuris iš jų labiausiai pateisins Jūsų lūkesčius. Mėgstantiems tradicinę sauną, patiks pirties krosnelės malkinės, ieškantiems paprastesnių montavimo būdų, tiks pirties krosnelės elektrinės, o tiems, kuriuos domina saunos įrengimas bute, tinkamiausia bus infrasauna. Papildomą komfortą užtikrins garinės pirties įranga – specialus garo generatorius leis visapusiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į saunos teikiamus malonumus.

Saunos, pirties aksesuarai

Norint sukurti išties atpalaiduojančią atmosferą, bus reikalingi ir papildomi pirties atributai, kurių pasirinkimas – itin platus. Visų pirma Jums pravers pirties krosnelės akmenys, kurių kiekis priklausys nuo pasirinkto įrenginio tipo, o po to vertėtų pagalvoti ir apie papildomą komfortą užtikrinančius aksesuarus. Kibirai, vantos, samčiai ir termometrai tiks pirties priežiūrai, o eteriniai aliejai, kilimėliai, kepurės ir plaušinės užtikrins Jūsų pačių komfortą – panašių atributų surasite ir daugiau, tad paskyrę šiek tiek laiko paieškoms, galėsite visapusiškai pasiruošti linksmybėms pirtyje.

Saunos, pirties įranga gera kaina parduodama Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, tad jeigu nusprendėte daugiau dėmesio skirti savo gerai savijautai, kviečiame užsukti ir iš arčiau susipažinti su mūsų prekių asortimentu. Dažnai vykstantys išpardavimai suteiks galimybę įsigyti pirties krosneles ir kitą reikalingą įrangą gerokai pigiau, tad be didelių investicijų pavyks pasirūpinti šiais ilgaamžiškais gaminiais.

Nors daugeliui apsilankymas pirtyje dėl laiko stokos tampa tikra prabanga, patogu tai, jog visais šiems užsiėmimams skirtais gaminiais galima pasirūpinti vos per kelias minutes. Saunos ir pirties įranga parduodama internetu, o pasirinktos prekės yra pristatomos į Jūsų namus, tad išsirinkę tinkamiausius gaminius, jau galėsite pradėti planuoti tolimesnius darbus ir pirmuosius apsilankymus naujoje pirtyje.