Saunos, pirties krosnelės

(9)
Pirties katilas Kalvis PR2-SN kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt 15 € NUOLAIDA NUO 250 € € 37125 2d. 23val.
Tipas: Malkinės pirties krosnelės Galingumas: 11 kW
Į krepšelį
Elektrinė pirties krosnelė Harvia Cilindro, 9kW kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt 15 € NUOLAIDA NUO 250 € € 44232 5/5 2d. 23val. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Tipas: Elektrinės pirties krosnelės Galingumas: 9 kW
Į krepšelį
Elektrinė pirties krosnelė Harvia Moderna, 8 kW kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt 25 € NUOLAIDA NUO 500 € € 50999 2d. 23val. ATSIIMKITE ŠIANDIEN
Tipas: Elektrinės pirties krosnelės Galingumas: 8 kW
Į krepšelį
Židinio įrankių kompl. 3 dalys kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 3297 2d. 23val. Į krepšelį
Malkinė pirties krosnelė Harvia 20 SL, 24,1 kW kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt 100 € NUOLAIDA NUO 777 € € 81600 2d. 23val.
Tipas: Malkinės pirties krosnelės Galingumas: 24,1 kW
Į krepšelį
Malkinė pirties krosnelė Harvia Legend 240 DUO, 21 kW kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt 100 € NUOLAIDA NUO 777 € € 1 41500 2d. 23val.
Tipas: Malkinės pirties krosnelės Galingumas: 21 kW
Į krepšelį
Elektrinė pirties krosnelė Harvia Vega, 6 kW kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt € 27500 3d. 23val.
Tipas: Elektrinės pirties krosnelės Galingumas: 6 kW
Į krepšelį
Špižinė pirties krosnelė Atmosfera kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt € 1 69400 3d. 23val.
Tipas: Malkinės pirties krosnelės
Į krepšelį
Špižinė pirties krosnelė Atmosfera Pro kaina ir informacija | Saunos, pirties krosnelės | pigu.lt € 1 89200 3d. 23val.
Tipas: Malkinės pirties krosnelės
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 796 įvertinimai. Žiūrėti visus

Saunos, pirties krosnelės internetu

Daugelis patvirtintų, kad pirtis turi daug naudingų savybių – čia galime visapusiškai atsipalaiduoti, pamiršti kamuojančius rūpesčius ir pasimėgauti malonia aplinka ir šaunia kompanija. Teigiama, kad sauna turi ir gydomųjų savybių, todėl saunos, pirties krosnelės vis dažniau atsiduria ir mūsų namuose – vos tik atradę laisvą minutę, lengvai galime atpalaiduoti mintis ir kūną.

Kokią pirties krosnelę rinktis?

Pirties krosnelės įrengimas nėra itin sudėtingas procesas, tačiau kur kas daugiau svarstymų laukia tuomet, kai reikia išsirinkti geriausią jos tipą. Tiems, kurie ieško itin paprastai montuojamų sprendimų, patinka infrasaunos – tokie įrenginiai taip pat naudingi mūsų organizmui, o patogi jų konstrukcija visais privalumais leidžia mėgautis net ir didesniame kambaryje. Vis dėlto, itin populiarios išlieka malkinės ir el. pirties krosnelės – kuri iš jų labiau atitinka Jūsų poreikius sužinosite tuomet, kai atidžiau susipažinsite su pagrindinėmis šių įrenginių savybėmis.

Malkinės krosnelės

Saunos entuziastams dažniausiai labiau patinka pirties krosnelės malkinės – tuomet tenka daugiau dėmesio skirti pačiai eigai, todėl kaitinimasis pirtyje tampa dar labiau atpalaiduojančiu ritualu. Šiuolaikiniai įrenginiai dabar gerokai tobulesni, o ypač mėgstamos pirties krosnelės su vandens talpa, tačiau surasite ir kitų variantų. Visi jie džiugina dailia savo išvaizda, o stiklinės krosnelės durelės leidžia stebėti degančią ugnį, tad Jūsų laukia dar daugiau malonių pojūčių, kurie patiks ir draugams, ir mažiausiems šeimos nariams.

Saunos elektrinės krosnelės

Pirties krosnelės elektrinės – šiuolaikiška malkinių krosnelių alternatyva, kurios veikimui reikalinga elektros energija. Toks variantas bus paprastai montuojamas ir leis greitai pasiekti pageidaujamą temperatūrą. Tokių modelių rinkoje dabar galima surasti pačių įvairiausių, o gera elektrinės pirties krosnelės kaina sužavi kiekvieną, kuris saunoje nori patirti kaip įmanoma daugiau malonumo.

Vis dar svarstantiems, kurios geresnės pirties krosnelės, atsiliepimai ir prekių aprašymai padės priimti teisingą sprendimą – visi krosnelių modeliai yra patvarūs ir kokybiški, tad apsispręsti turėtumėte atsižvelgdami į asmeninius savo lūkesčius. Ne mažiau svarbus bus ir tinkamas pirties krosnelės galingumas, kuris priklausys nuo patalpos dydžio, tad atsižvelgdami į šį ir kitus kriterijus, lengvai surasite sau tiksiantį variantą.

Domina saunos krosnelių akmenys, pirties krosnelė – židinys, o galbūt dairotės, kur pirties krosnelės pigiau parduodamos? Susipažinkite su mūsų asortimentu – pirties krosnelė Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje siūloma itin palankiomis sąlygomis, o dažnai vykstanti pirties krosnelės akcija leidžia sutaupyti dar papildomų lėšų. Pavyks sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko – pirties krosnelės internetu užsakomos vos keliais mygtuko paspaudimais ir po to artimiausiu metu yra pristatomos tiesiai į Jūsų namus. Mūsų asortimente Jūsų laukia pirties krosnelės Harvia ir kitų gamintojų siūlomi įrenginiai, pirties krosnelės akmenys ir kiti svarbiausi atributai – užsukite ir iš arčiau susipažinkite su visais pasiūlymais.