Dekoratyvinis akmuo

(69)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 183 įvertinimai. Žiūrėti visus

Dekoratyvinis akmuo pigiau

Tiek interjere, tiek ir kuriant eksterjerą sparčiai populiarėja dekoratyvinis akmuo. Dekoratyviniai akmenys svetainėse ypač tinka dekoruojant sienas prie židinių ar krosnelių ar ir pačius židinius, taip pat siekiant išskirtinumo jais galima dekoruoti ir vieną kurią ar net visas svetainės sienas. Virtuvėje dekoratyvinis akmuo puikiai tinka tvirtinti tarp viršutinių ir apatinių spintelių. Šis akmuo idealiai tinka ir vonios kambariuose, prieškambariuose, komercinio tipo patalpose, ypač kavinėse, viešbučių priimamuosiuose, SPA centruose.

Kuo ypatingi dekoratyviniai akmenys sienoms?

Dekoratyvinio akmens savybės, lyginant su natūraliu, kur kas tobulesnės – jis lengvesnis, paprasčiau apdirbamas, geriau pritaikomas. Dekoratyvinio akmens plyteles, plokštes paprasta laikyti, transportuoti, tvirtinti. Klijuojant dirbtinį akmenį, sienos neturi būti idealiai lygios, o dirbtinis akmuo gali būti tvirtinamas paprasčiausiais medsraigčiais, todėl ypač greitai sumontuojamas.

Tam tikrus dirbtinius akmenis galima ir dažyti, taigi interjerą ir eksterjerą galima atnaujinti. Dekoruojant eksterjerą, dirbtiniu akmenimi galima puošti fasadus, tvoras, kitus lauke esančius elementus. Šis akmuo yra atsparus aplinkos sąlygoms, dužimui, nerūdija, todėl yra gera alternatyva.

Kur dekoratyvinio akmens plokštė bus naudojama?

Ypač džiugina dekoratyvinio akmens formų, reljefų, dydžių ir atspalvių gausa, taigi bus lengviau sukurti trokštamą aplinką. Prieš pasirenkant tinkamiausią variantą, būtina atsižvelgti į patalpą, kurią ketinama dekoruoti – būtent patalpos koncepcija padiktuos pasirinkimo kriterijus: vienur tiks lygesnio, kitur – grubesnio, šiurkštesnio reljefo akmuo. Bet kuriuo atveju, dirbtinis akmuo padės sukurti prabangų, šiuolaikišką bei autentišką interjerą.

Renkantis bene svarbiausia nutarti, ar šią apdailą pasitelksite interjerui, ar eksterjerui. Jei pirmuoju atveju reikalavimai ne tokie dideli, labai svarbu, jog dekoratyvinis akmuo lauko sienoms būtų nepaveikus jokioms nepalankioms oro sąlygoms. Šią informaciją rasite prekių aprašymuose, todėl nesunkiai nuspręsite, kurio tipo dekoratyvinis akmuo sienoms bus tinkamiausias. Papildomai galite pasidomėti šių prekių apžvalgomis ir atsiliepimais – tuomet būsite tikri, jog dekoratyviniai akmenys kaina atitinka kokybę.

Iš anksto numatyti šios apdailos vietą svarbu ir dėl dizaino – atsižvelgę į interjere ar eksterjere dominuojančius atspalvius, daug lengviau prie jų priderinsite šiuos gaminius. Tiesa, tiek dekoratyviniai balti akmenys, tiek kitų spalvų dekoras gali tapti ryškiausiu akcentu: viskas priklauso tik nuo Jūsų asmeninės vizijos.

Dekoratyvinis akmuo interjerui ir eksterjerui pigiau

Dekoratyvinis akmuo palankia kaina siūlomas Pigu.lt el. parduotuvėje – užsukite ir patys tuo įsitikinsite. Ypatingai pravartu apsidairyti vykstant išpardavimui: dekoratyvinis akmuo su akcija visuomet parduodamas gerokai palankesnėmis sąlygomis. Pas mus taip pat galima pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Norėdami sutaupyti brangaus laiko, dekoratyvinius akmenis galite užsisakyti internetu – pasirūpinsime, kad jie neilgai trukus būtų pristatyti į Jūsų namus. Nuo šiol užsakyti dekoratyviniai akmenys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti atsiimami ir mūsų prekių atsiėmimo centruose – šiam pristatymo būdui netaikomi papildomi mokesčiai.