Šiltnamiai

(352)

Kokybiški ir tvirti klasikiniai, polikarbonatiniai šiltnamiai internetu pigiau siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Plati jų pasiūla – kiekvieno poreikiams. Svajojate patys užsiauginti šviežių, ekologiškų produktų ir norėtumėte ilgiau džiaugtis nuimamu derliumi? Tuomet Jūsų sodą turėtų papuošti kokybiškas šiltnamis! Šiuo metu ypač palankiai vertinami polikarbonatiniai šiltnamiai, tačiau atrasite ir daugiau jų tipų bei dydžių. Verta apžiūrėti ir papildomus priedus – jie užtikrins paprastesnę priežiūrą ir garantuos puikų derlių. Pamatę specialius pasiūlymus, nepraeikite pro šalį – šiltnamiai akcijos metu siūlomi dar mažesne kaina!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Šiltnamiai pigiau

Kiekvienas save laikantis tikru žemdirbiu, savo sklype nori turėti statinį, kuriame auginamos daržovės džiugintų ne tik rudenį, tačiau net ir žiemos metu. Sakysite, jog tai – ne ypač tikėtinas reiškinys? Klysite – šiais laikais egzistuoja ypač šilti, išmanūs šiltnamiai, kurie leis garantuoti sveikų produktų gamybą ir tiekimą kone ištisus metus. Jie jau seniai nebėra prabanga, verčiau, tai – būtinybė, kuri gali pakeisti jūsų ir jūsų šeimos gyvenimo kasdienybę į gerą! Juk visi puikiai žinome, kaip šiais laikais svarbu sveikai maitintis. Tad jeigu pasukote galvą ir nusprendėte pasirūpinti šio statinio statyba, pirmiausia vertėtų susipažinti su jų pasirinkimo galimybėmis, savybėmis ir spektru.

Formos

Populiariausi arkiniai (tuneliniai) šiltnamiai yra pasirenkami ne tik dėl gražios formos, tačiau ir dėl funkcionalumo. Arkos forma padeda pritraukti daugiau saulės spindulių, tad net ir vėsiomis dienomis Jūsų augalai nesušals. Lankai sukuria ypatingai geras sąlygas šilumos pralaidumui ir stagnacijai.

Šie statiniai tikrai nėra maži, tad jeigu savo sode neturite daug vietos, jums puikiai tiks daigykla (šiltlysvė). Tai neaukštas statinys, kuris puikiai tinka ankstyvam derliui, nedideliems augalams auginti: ridikėliai, petražolės, brokoliai... Dėl itin mažo užimamo ploto, jis tinka ne tik gyvenantiems name, bet ir turintiems kotedžą. Vietos užteks, o modernus statinys saugos šilumą ir padės augaliukams sėkmingai augti. Tokie mini šiltnamiai pigiau parduodami, tad jeigu dar tik pradedate savo pažintį su sodininkyste, vertėtų pasvarstyti apie daigyklos variantą. Daigyklos (braškėms, ridikėliams, salotoms ar kita) – tai, ką verta rinktis neturint ypač didelio ploto.

Taip pat mėgstami ir šlaitiniai bei lašo formos modeliai, kurie, nors ir turi mažiau privalumų nei arkiniai variantai, pasižymi dailia išvaizda ir puikiai tinka tiems, kurie ketina auginti į viršų besistiebiančius augalus. Ar žinojote, jog žemdirbystės industrijoje pasirodė ir išmanusis šiltnamis? Akcija leidžia šiuos gaminius įsigyti pigiau, kadangi kol kas toks šiltnamis kaina gerokai lenkia įprastinius. Tačiau jo teikiami patogumai – verti pinigų. Jei šiltnamiai su stoglangiais atrodė itin patogūs, šių statinių privalumus įvertinsite dar palankiau.

Danga

Šie statiniai gaminami tik iš kokybiškų medžiagų, kaip jau minėjome, jie puikiai sulaiko šilumą. Net ir spalio mėnesį pasodintos gėrybės atsidurs Jūsų lėkštėje! Visgi, pravartu žinoti, jog nuo dangos pasirinkimo priklauso ir tam tikros jų savybės.

Nors prekyboje pasirodę vėliausiai, dabar daugiausiai dėmesio susilaukia polikarbonatiniai šiltnamiai, kaina kiek lenkiantys senuosius modelius, dengiamus plėvele. Tačiau tokią kainą mokėti tikrai verta, nes galėsite būti tikri dėl daikto ilgaamžiškumo. Atsiliepimai ir apžvalgos teigia, jog tai vieni tvirčiausių statinių, kurie bet kuriuo sezonu užtikrina augalams palankią temperatūrą. Jie išsiskiria ypatingai aukštu smūginiu atsparumu, kai smogia šaltukas. Nors statiniai, kurių gamyboje naudojamas kanalinis polikarbonatas, kaina skiriasi nuo kitų variantų, visuomet galite atrasti palankių pirkimo sąlygų – įsigyti juos išsimokėtinai, lizingu, ar atkreipti dėmesį, kada parduodamas polikarbonatas su akcija.

Dar vienas populiarus variantas yra PVC šiltnamio plėvelė – ja dengiamus statinius lengva sukonstruoti ar perkelti į kitą vietą, o taip pat jie puikiai išlaiko augalams tinkamą temperatūrą. Tikėtina, jog PVC plėvelė kartu su visomis konstrukcijomis atsieis pigiau nei polikarbonatinis modelis, tačiau jei kalbėsime apie tvirtumą ir kokybę, šią kovą laimės šiek tiek brangesnis variantas.

Konstrukcija

Šios sodo prekės taip pat skiriasi ir rėmų konstrukcijomis, tad svarstydami, kurie gaminiai bus patvariausi, turėtumėte atsižvelgti ir į šį aspektą. Pigiausi modeliai dažnai turi plastikinį rėmą ir yra naudojami kiek mažesniems statiniams, tačiau kartu su jais naudojama plėvelė padeda išsklaidyti šviesą.

Daug dėmesio susilaukia metaliniai, aliuminiai šiltnamiai, kurie yra pakankamai tvirti ir ilgaamžiški. Visgi, tiek šie, tiek plastikiniai rėmai dažniausiai yra tvirtinami kartu su plienine konstrukcija – tuomet padidėja šių rėmų išlaikomas svoris ir užtikrinimas dar didesnis patvarumas.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Renkantis taip pat svarbu atkreipti dėmesį į vietą, kurioje stovės šis statinys – norint užtikrinti efektyvumą, jį reikėtų įrengti ten, kur nėra aukštų medžių ar šešėlio. Tad turėtumėte iš anksto įvertinti, kokius matmenis galite sau leisti, o jei erdvės nėra daug, Jums puikiai tiks daigyklos. Pagalvokite ir apie tai, kur įrengsite duris ir ventiliaciją bei kaip išdėstysite visus savo sodinius – tuomet paprastesnis bus priedų pasirinkimas.

Tuomet, kai pasirenkamas šiltnamis, kaina taip pat yra svarbus aspektas. Šiek tiek apžiūrėję šių statinių asortimentą, pastebėsite, kad jų kainos ženkliai skiriasi, tad pravartu žinoti, kiek į šią prekę ketinate investuoti. Logiška, jog dėmesį visuomet pirmiausia patraukia pigesni modeliai, tačiau atminkite, jog kokybiškas statinys tarnaus ne vieną sezoną, tad Jūsų investicijos netruks atsipirkti. 

Šiltnamiai internetu

Šie gaminiai tikrai nepareikalaus didelių investicijų. Juk šiais laikais viskas kainuoja, o šis statinys – tikrai tas daiktas, kuriam pinigų neturėtų būti gaila. Jeigu jus domina šiltnamių išpardavimas, vertėtų ypatingų pasiūlymų ieškoti internetu. Nemėgstantys švaistyti laiko prekybos centruose, sau tinkamą gaminį ras virtualioje erdvėje, o pristatymo sulauks vos per kelias dienas. Nors daugelis ir dairosi į užsienio rinkas – lietuviški šiltnamiai kainos prasme tikrai džiugina kišenes. Šiltnamių priedai: takelio atskyrimas, laistymo sistemos, orlaidės ir kiti panašūs gaminiai taip pat gaminami lietuvių. Jie atras savo klientų ratą – produktai kokybiški, o kainos – nesikandžioja.

Reikalingi polikarbonatinė danga, o gal ieškote, kur įvairių dydžių ir tipų surenkami šiltnamiai kainos atžvilgiu atitinka kokybę? Apžiūrėkite mūsų asortimentą el. parduotuvėje Pigu.lt. Šiltnamiai parduodami itin palankios kainomis, o gausus jų asortimentas suteikia galimybę kiekvienam išsirinkti tinkamiausią variantą. Čia gera šių prekių kaina traukia pirkėjų dėmesį, tačiau jei pastebėsite, kad šis ar kitas šiltnamis su akcija – jį pavyks įsigyti kur kas pigiau.

Patogu ir tai, jog tuomet, kai reikalingi šiltnamiai Kupiškyje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kokiame kitame Lietuvos kampelyje, juos galima užsisakyti internetu. Jei pageidausite, prekės bus pristatytos į namus, o taip pat jas galėsite atsiimti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekių atsiėmimo centruose. Šiam pristatymo būdui netaikomi papildomi mokesčiai, taigi išlaidų bus dar mažiau. Asortimente yra šiltnamis Standart Klasika, Gaspadorius, Orbita, Titanas EKO, BALCTIC LT ir daugybė kitų variantų – užsukite ir išsirinkite sau tinkamiausią!