Aeratoriai, Kultivatoriai

(97)

Sodo technikos niekuomet nebūna per daug – jei manote taip pat, Jus sužavės aeratoriai ir kultivatoriai. Kokybiškas žolės aeratorius užtikrins sėkmingą ir spartų vejos augimą, o kultivatorius leis patogiai paruošti dirvą naujiems sodiniams. Nusprendę juos įsigyti, naudingų pritaikymo būdų atrasite ir daugiau – vejos aeratoriai ir benzininiai, elektriniai kultivatoriai gera kaina siūlomi mūsų asortimente!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 624 įvertinimai. Žiūrėti visus

Žolės kultivatorius, vejos aeratoriai pigiau

Norint, jog šiltuoju metų sezonu džiugintų gausus vaisių bei daržovių derlius, o akį trauktų vešli žalia žolė, jų priežiūrai dėmesio reikia skirti iš anksto – tuomet pasitarnauja pievos, vejos aeratoriai, žolės kultivatoriai sodui, žemės ūkio darbams atlikti. Šios įrangos pasirinkimas ne vieną priverčia sustoti ir pagalvoti, kuris variantas geriausiai tiks būsimiems darbams.

Atminkite, kad mėgautumėtės puikia veja – nepakanka vien ją pjauti, lieti vandeniu ar tręšti. Itin svarbu nuolatos atsikratyti senos, mirusios žolės – šieno, liekanų, samanų, kerpių, spyglių ar kitokios nereikalingos augmenijos. Pažadame, jog pasinaudoję šiais įrankiais, vėl galėsite džiaugtis savo žalia žole, mėgautis piknikais lauke, džiaugtis vaikais, žaidžiančiais ant žolės. Tačiau prieš tai Jūsų laukia ypatingai svarbi užduotis – susipažinti su itin plačiu šių įrankių asortimentu ir atrasti sau pačius tinkamiausius.

Kam reikalingas žolės aeratorius ir kokie jų tipai yra populiariausi?

Tai toks sodo įrankis, funkcionuojantis kaip efektyvus dirvožemio varpytojas. Jis naudojamas siekiant pagerinti, paspartinti ir užtikrinti drėgmės, trąšų ir oro pasisavinimą kuo greičiau. Šio proceso metu suformuojamos mažos duobelės arba siauros įpjovos, kurios padeda dirvai lengviau įgauti pastarųjų elementų. Viso to pasėkoje, taip yra paskatinamas naujų šaknų atsiradimas, užtikrinamas žolės spartesnis augimas, vešėjimas. Tokį įrankį galima naudoti visus metus periodiškai atnaujinant žolę ir tokiu būdu rūpintis, kad žolė atrodytų tobulai. Taigi galite būti tikri – jam tikrai neteks dulkėti Jūsų sandėliuke ar garaže.

Pernykščiai nesuirę lapai, neištirpusios trąšos, nenušienauta žolė, kerpės ir samanos suformuoja sandarų sluoksnį, dėl savo tankumo dar kitaip vadinamą veltiniu. Toks sluoksnis kerta kelią vešlios, naujos žolės augimui ir trukdo deguonies bei drėgmės įsisavinimui. Dėl pastarųjų aspektų, žolė auga daug lėčiau, labai netolygiai kerojasi šaknys, ima atsirasti parudavusios vejos plėmeliai, kurie tikrai neprideda žavesio. Norint užkirsti tam kelią, reikia būtinai išvalyti veją nuo šių parazituojančių augmenijos rūšių. Tai įgyvendinti padės specialūs įrankiai: dirvos, žemės, rankiniai aeratoriai, skarifikatoriai, kultivatoriai mini traktoriams, frezos, germinatoriai ir daugelis kitų įrenginių. Visi jie vienaip ar kitaip padės išpurenti žemę ir paruošti ją būsimiems darbams. Nors pasirinkimo variantų – ypač daug, tačiau kokybės ir kainos santykį užtikrinančių įrankių – mažiau. Skaitykite apžvalgas, atsiliepimus ir rasite patraukliausią pasiūlymą pagal savo galimybes. Kuo daugiau skirtingų nuomonių ir informacijos žinosite, tuo lengviau priimsite galutinį sprendimą, kuris iš tiesų pasiteisins.

Mėgėjiški ir profesionalūs aeratoriai, kultivatoriai elektriniai, benzininiai – būtent šis techninis parametras dažniausiai sukelia daugiausiai klausimų, tačiau atsakymą į jį surasti nesunku. Tais atvejais, kai norėsis ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės, tiks benzininiai modeliai, kurie nustebins savo galingumu, tačiau pareikalaus šiek tiek papildomos priežiūros. Gamtos saugotojams patiks mechaniniai įrenginiai – jie gerokai paprastesni ir ne tokie funkcionalūs, todėl Jums patiems reikės įdėti kur kas daugiau pastangų. Visgi, ir pradinė investicija bus ženkliai mažesnė. Tuo tarpu elektriniai įrankiai sužavės ieškančius komforto ir ekonomiškų sprendimų. Tiesa, dažnu atveju būsite apriboti laido ilgiu, todėl turėtumėte būti tikri, kad netoliese rasite elektros lizdą arba, pavyzdžiui, galėsite pritaikyti prailgintuvą.

Taip pat reikėtų žinoti, kad ši sodo technika skiriasi savo galingumu, svoriu ir darbiniais plotais. Tokia gausi įvairovė užtikrins, kad bet kuriuo atveju surasite sau tinkamą įrenginį, tačiau ieškoti bus paprasčiau, jei tiksliai žinosite, kokiems žemės plotams naujuosius prietaisus naudosite. Visą svarbiausią informaciją rasite prekių aprašymuose – paskirkite šiek tiek laiko ir susipažinkite su aktualiausiais parametrais.

Palankios aeratorių ir kultivatorių kainos

Nors šie įrankiai patikimai tarnauja ne vieną sezoną, visuomet norisi atrasti palankiausią kainos pasiūlymą. Visgi, šiuo atveju tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Aeratoriai kaina labai panašūs į žoliapjoves. Kainos prasideda nuo 80 EUR, tad įpirkti tikrai bus įmanoma. Labai panašiuose kainų rėžiuose pastebimi ir kiti šioje kategorijoje esantys įrankiai – kultivatoriai. Akcija suteikia galimybę įsigyti šią įrangą pigiau, tad jeigu matote, jog šiuo metu vyksta išpardavimas, užsukite ir apžiūrėkite, kurie modeliai parduodami pigiau. Be to, pas mus yra galimybė pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už patikusius įrankius kas mėnesį atsiskaityti dalimis.

Visi šie įrankiai ir jų priedai Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje gali būti įsigyti itin patraukliomis sąlygomis, tad kviečiame iš arčiau susipažinti su prekių asortimentu. Čia aeratoriai, kultivatoriai kaina džiugina kiekvieną, nusprendusį pasirūpinti tinkama sodo ar daržo priežiūra, o gausus prekių sąrašas patenkina net ir pačių išrankiausių pirkėjų poreikius. Pigu.lt kataloge gausu įvairių įrankių bei jų dalių ir priedų, tad neabejokite, jog tikrai išsirinksite prekę sau.

Patogių sprendimų mėgėjams patinka ir tai, jog tuomet, kai planuose nauja įranga, ją galima įsigyti net neiškėlus kojos iš namų. Tuomet, kai reikalingi kultivatoriai, pardavimas vyksta internetu, tad užteks vos kelių mygtukų paspaudimų ir pasirinktos prekės greitu metu pasieks Jūsų namus. Norintys dar daugiau sutaupyti, savo užsakytus pirkinius gali atsiimti iš mūsų prekių atsiėmimo centrų, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiam pristatymo būdui netaikomi papildomi mokesčiai.

Prekių sąraše yra elektriniai, benzininiai aeratoriai, kultivatoriai Eliet, Al-ko, Stiga, Dormak, Grizzly, Husqvarna, Hecht, Makita, Texas, MTD ir kitų gamintojų siūlomi įrenginiai, kurie palengvins Jūsų sodo bei žemės ūkio darbus. Ar jau nusprendėte, kuris iš jų labiausiai pateisins Jūsų lūkesčius? Dabar puikus metas tai padaryti!

Sodo technikos niekuomet nebūna per daug – jei manote taip pat, Jus sužavės sėkmingą ir spartų žolės augimą užtikrinantys vejos aeratoriai ir patogiai dirvą naujiems sodiniams paruošti leidžiantys kultivatoriai. Elektriniai, benzininiai jų modeliai ir papildomi priedai užtikrins, kad bet kokius ūkio darbus atliksite gerokai sparčiau. Nusprendę juos įsigyti, naudingų pritaikymo būdų atrasite ir daugiau – šie įrankiai gera kaina siūlomi mūsų asortimente!