Aeratoriai, Kultivatoriai

Kultivatoriai

(69)

Kokybiški ir galingi sodo kultivatoriai: benzininiai, elektriniai, rankiniai ir kiti itin palankia kaina siūlomi internetu, Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Šie įrenginiai užtikrins gerokai efektyvesnį žemės apdirbimą. Pasitelkę juos, galėsite daug paprasčiau ją išpurenti, patręšti, nelenkdami nugaros pašalinsite visas piktžoles ir paruošite žemę tolimesniems darbams. Skirtingi kultivatorių tipai leis išsirinkti labiausiai Jūsų daržui tinkančią techniką, kuri patikimai tarnaus ne vieną sezoną. Efektyvumu garsėjantys benzininiai, paprasta priežiūra džiuginantys elektriniai, o gal – komfortą užtikrinantys įkraunami jų modeliai? Tik nuo Jūsų priklausys, kuriems iš jų teiksite pirmenybę. Papildykite savo sodo technikos kolekciją vykstant akcijoms ir išpardavimams – jų metu visi kultivatoriai parduodami kur kas pigiau!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 624 įvertinimai. Žiūrėti visus

Kultivatoriaus kaina

Ruošiantis pavasariniams sodinimo darbams, vis dažniau pasitelkiami ir žemės kultivatoriai. Šie įrenginiai leidžia daug efektyviau apdirbti žemę – jie išpurens dirvą, pašalins piktžoles ir netgi galės įmaišyti kompostą. Jei pavargote darbuotis su kastuvu ir kauptuku, pats metas atidžiau panagrinėti šių įrankių asortimentą ir nuspręsti, kuris iš jų būtų pats tinkamiausias.

Kokie būna sodo kultivatoriai?

Bene svarbiausia yra nuspręsti, kuris kultivatorius – benzininis, elektrinis, rankinis ar įkraunamas – bus pats tinkamiausias. Visi šie tipai turi savų privalumų. Benzininį modelį verta rinktis didesniems plotams, kurie yra toliau nuo elektros šaltinių – šie įrenginiai pasiūlys pakankamai galios ir leis patogiai judėti be jokių laidų. Tiesa, šių prietaisų priežiūra taip pat pareikalaus šiek tiek Jūsų laiko. Jei plotai mažesni ir elektros lizdas nėra problema, Jums tiks elektriniai daržo kultivatoriai: tokie įrenginiai yra lengvesni, paprastesni ir dažniausiai – pigesni.

Tuo tarpu nedideliems plotams ir trumpiems darbams geriausiai tiks įkraunami įrenginiai. Tiesa, jei dirbate itin retai, Jums patiks ir rankiniai kultivatoriai, tačiau turėkite omenyje, kad tokie gaminiai veikia panašiai kaip įprastas kauptukas, taigi siekiant puikių rezultatų, teks nemažai paplušėti. Elektriniai, benzininiai ir įkraunami modeliai gali pasiūlyti skirtingą galią, svorį ir darbines specifikacijas, todėl verta iš anksto įvertinti, kokios žemės apdirbimui šią įrangą naudosite.

Jei sunku nuspręsti, kuris kultivatorius sodui bus pats tinkamiausias, susipažinkite su jų atsiliepimais ir apžvalgomis – tai padės Jums priimti sprendimą. Apsispręsti padės ir šių prietaisų kaina, kuri dažniausiai priklauso nuo įrenginių galingumo ir papildomų privalumų, kurių prireikia ne visais atvejais. Tačiau kadangi jų įvairovė yra pakankamai plati, bet kuriuo atveju pavyks surasti ir poreikius, ir biudžetą atitinkantį variantą. Apsvarstykite galimybę šią sodo techniką pirkti išsimokėtinai, lizingu – tuomet naująja įranga jau galėsite sėkmingai naudotis, tačiau už savo pirkinius kas mėnesį galėsite atsiskaityti dalimis.

Nauji kultivatoriai pigiau

Ieškantiems, kur galingi ar paprastesni, mini kultivatoriai parduodami palankiomis sąlygomis, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia Jūsų laukia platus šių prekių asortimentas ir daugybė sutaupyti leidžiančių pasiūlymų. Itin dažnai vykdome išpardavimus – jei pastebėsite, kad kultivatoriai su akcija, už juos mokėsite ženkliai mažiau.

Be to, nereikės gaišti ir brangaus savo laiko, kadangi patikusį kultivatorių bet kuriuo metu galėsite apžiūrėti ir įsigyti internetu. Užsakytos prekės neilgai trukus bus pristatytos pateiktu adresu, o jei norėsis dar šiek tiek sutaupyti, jas galėsite atsiimti mūsų prekių atsiėmimo centruose. Jie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – iš čia savo pirkinius atsiimsite be papildomų mokesčių.

Mūsų asortimente yra kultivatorius Hecht, Stiga, Ruris, Husqvarna, Texas ir daugybė kitų patikimų gamintojų siūlomų modelių – atidžiau juos apžiūrėję, nesunkiai nuspręsite, kuris geriausiai tiks Jūsų darbams.