Sodo traktoriukai

(8)

Galingi ir kokybiški sodo traktoriukai: žoliapjovės, šienapjovės, jų priekabos, barstytuvai ir kiti priedai palankia kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Su šia sodo technika be didelių pastangų galima nupjauti net ir itin didelius žolės plotus – Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir pasistengti ją suvaldyti. Papildomi priedai sodo traktoriukus leis pritaikyti ir kitiems lauko darbams – jei ieškote funkcionalaus pagalbininko, tikrai liksite patenkinti jų suteikiamomis galimybėmis. Patikimi ir puikiai vertinami gamintojai, aukšta kokybė ir platus skirtingų modelių pasirinkimas – tai tik dalis privalumų, su kuriais turėsite progą susipažinti. Bet kuriuo Jums patogiu metu apsipirkite internetu ir ieškokite specialių pasiūlymų: akcijų metu visi vejos traktoriukai parduodami gerokai pigiau. Dabar nesunku žolės pjovimą paversti malonumu!

Benzininis sodo traktoriukas Alpina 5.8 kW 352 cm3 AT4 84 A kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 1 99900 5/5 6val. 17min. ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
Benzininis sodo traktoriukas Villager VTR 650 kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 1 59900 1/5 6val. 17min. ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
Benzininis sodo traktoriukas Alpina 6.5 kW 352 cm3 AT3 98 A kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 1 64900 5/5 6val. 17min. ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
Benzininis sodo traktoriukas Villager VT 1000 HD kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 2 79900 6val. 17min. Į krepšelį
Priekaba Hecht 52184 kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 9500 4.3/5 6val. 17min. ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
Priekaba vejos traktoriui kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 0 € € 30099 Į krepšelį
Priedas priekabai / barstytuvui Villager kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 3999 6val. 17min. Į krepšelį
Priekaba sodo traktoriukui Villager Combi Cart kaina ir informacija | Sodo traktoriukai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 30600 6val. 17min. Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 743 įvertinimai. Žiūrėti visus

Sodo traktoriukai internetu

Kiekvieną pavasarį sode ar kieme sužaliuojanti žolė ne tik prognozuoja apie šylančius orus, bet ir primena jų savininkams, jog ir vėl teks rūpintis jos pjovimu. Šį darbą itin palengvina nauji sodo traktoriukai - žoliapjovės, kurie leidžia kur kas efektyviau atlikti žolės pjovimo darbus ir šią pareigą paverčia gerokai malonesniu užsiėmimu. Gausus šių žoliapjovių - traktoriukų pasirinkimas dažnai iškelia klausimą, kuris įrenginys yra geriausias, tačiau atsižvelgus į kelis esminius dalykus, bus paprasta išsirinkti tinkamiausią variantą.

Kurį sodo traktoriuką (žoliapjovę) rinktis?

Vejapjovės traktoriukai stebina pakankamai plačia pasirinkimo įvairove, o taip pat skiriasi ir jų techniniai parametrai, todėl surasti patį tinkamiausią variantą nėra pati lengviausia užduotis. Šis sprendimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir turimo sklypo. Aukštai, vešliai žolei bus reikalingi galingi vejos traktoriukai (žoliapjovės). Tuomet jokie jos plotai Jums nebebus baisūs. Galingesnės aukštos žolės žoliapjovės dažniausiai lengviau darbuojasi ir nelygų reljefą turinčiose vietovėse. Tiesa, net ir mažiau galingos žoliapjovės – traktoriukai gali atlikti tokius darbus, tačiau pagrindinis skirtumas tas, jog procesas klostosi šiek tiek lėčiau. Efektyvumo pridės ir didesni ratai – tokie vejos traktoriukai lengviau juda per kalniukus ir kitus nelygumus, o taip pat paprasčiau gali įveikti purvą.

Dar patogiau, jei rinksitės kuo didesnę žolės surinkimo talpą: nors vidutiniškai ji svyruoja tarp 200-250 litrų, mūsų asortimente rasite ir dar talpesnių variantų. Tokios profesionalios žoliapjovės – traktoriukai leis darbuotis be jokių didesnių trikdžių. Atkreipkite dėmesį, kokiu būdu žolė iš šio krepšelio yra pašalinama – jei užtenka tik paspausti mygtuką ir iš šio „transporto“ net nereikia išlipti, visi darbai klostytis kur kas sklandžiau. Tiesa, šis aspektas svarbus tais atvejais, jei nupjautą žolę galėsite ir norėsite kompostuoti – priešingu atveju galima rinktis žoliapjoves – traktoriukus su šoninio išmetimo anga.

Mažesniems plotams puikiai tiks ne tokio didelio galingumo, kur kas paprastesnės žoliapjovės – traktoriukai, kuriems atitinkamai reikės ir kur kas mažesnių investicijų. Prie visų modelių yra nurodomas ir pjovimo aukštis, ir kitos jų galimybės, taigi nesunkiai nuspręsite, kurios vejapjovės – traktoriukai labiausiai tinka būtent Jūsų atvejui. Kai kuriais atvejais gali būti aktualus ir šios sodo technikos dydis: įsitikinkite, ar patogiai galėsite ją sandėliuoti ir lengvai pratilpsite pro visas sode esančias kliūtis.

Ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokį darbinį plotą vejos traktoriukai gali pasiūlyti. Kuo didesnis jis bus, tuo darbai bus efektyvesni, tačiau reikėtų nepamiršti, jog tuomet vejos pjovimo traktorius atitinkamai taip pat bus platesnis. Tad šiuo atveju turėtumėte išmatuoti siauresnes kiemo vietas ir įsitikinti, jog naujasis įrenginys į jas tilps. Tuomet iš tiesų maksimaliai išnaudosite žoliapjovės traktoriuko suteikiamus privalumus.  

Svarbu atkreipti dėmesį, jog vejos pjovimo traktoriukai kainos atžvilgiu taip pat skiriasi, tad iš anksto vertėtų įvertinti ir savo finansines galimybes. Šis aspektas neretai priklauso nuo įrangos funkcionalumo ir suteikiamų galimybių, taigi reikėtų pagalvoti, kaip dažnai šį įrenginį naudosite ir kokie privalumai iš tiesų palengvins Jūsų darbą. Jei tenka tvarkytis su itin dideliais plotais, tikriausiai norėsis investuoti ir į komfortą – juk naujajame prietaise teks praleisti nemažai laiko. Tačiau jei žolę nupjausite ir galėsite ją kuriam laikui pamiršti, atitinkamai užteks paprastesnio prietaiso. Iš esmės bet kurios žoliapjovės – traktoriukai gerokai palengvins Jūsų vargus, tačiau klausimas, ar Jums reikalingas papildomas komfortas. Apie jį dažniausiai susimąstome tuomet, kai dirbame ilgesnį laikotarpį.

Kokiems kitiems darbams pritaikomi sodo traktoriukai – žoliapjovės?

Žolei pjauti traktoriukai yra naudojami dažniausiai, tačiau tai tikrai ne vienintelė užduotis, su kuria ši sodo technika gali susidoroti. Iš arčiau verta susipažinti ir su papildomais priedais: ypač tuomet, jei sode tenka atlikti ir daugiau darbų, kuriems taip pat reikalinga tam tikra įranga. Mūsų asortimente yra sodo traktoriuko (žoliajovės) priekaba, trąšų barstytuvas, skarifikatorius, grėblys, lapų ir žolės rinktuvas bei jų sujungimai. Tačiau tai – tik dalis gaminių, kuriuos turėsite galimybę įsigyti. Visi jie dar labiau praplės šios įrangos galimybes ir leis ją pritaikyti ne tik žolės trumpinimui – investavus į kokybišką žoliapjovę – traktoriuką, tikrai nesinorėtų jos laikyti be darbo.

Pasirinkimo įvairovė šiuo atveju yra pakankamai plati, todėl teks paskirti šiek tiek laiko pažinčiai su visomis aktualiausiomis specifikacijomis. Svarstantiems, ar iš tikrųjų kokybiški ir patvarūs bus, pavyzdžiui, sodo traktoriukai (žoliapjovės) McCulloh, atsiliepimai, apžvalgos ir jų techniniai duomenys leis greičiau nuspręsti, ar būtent ši prekė turėtų atsidurti Jūsų pirkinių krepšelyje. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo paprasčiau galėsite priimti pasiteisinsiantį sprendimą. Žoliapjovę traktoriuką naudosite ne vienerius metus, todėl svarbu įsitikinti, kad jis visapusiškai pateisintų Jūsų lūkesčius.

Žolės pjovimo traktoriukai gera kaina

Ieškančius, kur sodo traktoriukai (žoliapjovės) parduodami pigiau, pakviesime apsilankyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, kurioje Jūsų laukia gausus šių prekių asortimentas – čia rasite ne tik žoliapjoves traktoriukus, bet ir jiems skirtas dalis bei priedus. Be to, turėsime pasiūlymų ir tiems, kurių prioritetas – pigūs sodo traktoriukai: išpardavimas, akcija ir dažnai siūlomos nuolaidos suteiks galimybę šias prekes įsigyti itin palankiomis sąlygomis. Jei pastebėsite vieną iš jų, nepraleiskite progos ir palengvinkite varginančius žolės pjovimo darbus dar palankesnėmis sąlygomis. Čia žoliapjoves traktoriukus galėsite pirkti plačiai neatverdami piniginės.

Planuojantiems savo išlaidas, patiks sodo traktoriukai išsimokėtinai, lizingu – toks sprendimas suteiks galimybę už šią prekę atsiskaityti kas mėnesį. Pas mus taip pat vyksta ir lizingo akcijos: jų metu už savo pirkinius dalimis galima atsiskaityti be jokio pabrangimo. Čia visuomet surasite būtent Jums tinkančius pasiūlymus, kurie bet kokius norus padės paversti realybe.

Žoliapjovės traktoriukai internetu

Dažnai tenka planuoti ir savo brangų laiką, tačiau šiuo atveju taip pat yra išeitis, kadangi šią įrangą internetu galima užsisakyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Išsirinkite, kuri žoliapjovė – traktoriukas labiausiai atitinka visus Jūsų poreikius ir mes pasirūpinsime greitu jo pristatymu į Jūsų namus. Jums pageidaujant, sodo traktoriukai (žoliapjovės) ir jų dalys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje  bus pristatyti į mūsų prekių atsiėmimo centrus, kur juos atsiimsite be papildomų mokesčių. Tai padės dar šiek tiek sumažinti savo išlaidas.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūsų laukia sodo traktoriukai Hecht, MTD, McCulloh, Husqvarna ir kitų gamintojų siūlomi technikos įrenginiai, kurie padės susitvarkyti net ir su itin dideliais žolės plotais. Užsukite ir pasirūpinkite, kad žoliapjovė traktoriukas palengvintų Jūsų atliekamus darbus!