Vejapjovės, žoliapjovės

(195)

Mechaninės, savaeigės, akumuliatorinės, benzininės žoliapjovės Hecht, Villager ir kitų gamintojų vejapjovės Pigu.lt el. parduotuvėje siūlomos palankia kaina. Nei vienas, turintis nors ir nedidelį plotą vejos, neįsivaizduoja savo gyvenimo be šios technikos – ji leidžia efektyviai patrumpinti net ir labai vešlią žolę. Šiais laikais vejapjovės stebina gausia įvairove, kuri laukia mūsų asortimente – užsukite ir nuspręskite, kurios žoliapjovės Jūsų kiemui tiktų labiausiai. Pas mus dažnai vyksta vejapjovės išpardavimas – jo metu ši sodo technika siūloma kur kas pigiau!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 183 įvertinimai. Žiūrėti visus

Vejapjovės, žoliapjovės elektrinės, žoliapjovės benzininės pigiau

Kiekvienas, turintis nuosavą namą, sodybą ar sodą, galėtų patvirtinti, jog šio žalio turto priežiūrai reikia skirti ypač daug dėmesio ir negailėti laiko. Ypatingai šiltuoju metų sezonu, kuomet suveši žalia žolė – jai nupjauti tampa reikalingos visiems gerai žinomos žoliapjovės. Benzininės, akumuliatorinės ir kiti jų modeliai stebina pasirinkimo gausa ir dažnai priverčia pagalvoti, kokį variantą iš tikrųjų verta rinktis. Jei nutarėte daug paprasčiau atlikti pievutės trumpinimo darbus, pas mus tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Mechaninės ir savaeigės žoliapjovės

Nuo šio pasirinkimo priklauso tai, kaip šis įrenginys judės. Pats paprasčiausias jų tipas yra mechaninės žoliapjovės – kaina šiuo atveju kalba pati už save. Tokius modelius reikia stumti patiems, todėl norint padirbėti su didesniais žolės plotais, tenka nemažai paplušėti. Visgi, jei fizinio pasirengimo Jums netrūksta, privalumų sąrašas išsiplės. Šio tipo gaminiai neturi kuro, laidų ir variklio, todėl priežiūra bus visiškai nesudėtinga, o Jūs galėsite jais naudotis tol, kol nepritrūksite jėgų. Visgi, apsileisti nereikėtų, kadangi šie ekologiški modeliai su aukšta žole gali ir nesusitvarkyti.

Jei norisi maksimalaus komforto, verta pagalvoti apie savaeigius įrenginius. Tokie variantai, kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, juda „sava eiga“ – tai reiškia, kad Jums nereikės jų stumti. Kai kurie modeliai gali pasiūlyti ir greičio reguliavimo funkciją, taigi pjovimo tempą galėsite reguliuoti Jūs patys. Tolimesni privalumai priklausys nuo to, kokį tipą pasirinksite – šie įrenginiai gali būti net kelių skirtingų rūšių, kurias aptarsime žemiau.

Akumuliatorinės, benzininės ir elektrinės žoliapjovės

Priklausomai nuo energijos tipo, pavyks identifikuoti dar daugiau šių įrenginių ypatybių. Pradėkime nuo galingiausių, benzininių modelių. Tokia sodo technika puikiai tinka dideliems plotams ar netgi labai kietoms, sudžiūvusioms žolėms. Nors investicijų ir priežiūros tokiems įrenginiams prireiks daugiau, galite neabejoti – kokybiškas prietaisas su visais darbais padės tvarkytis ne vieną šiltąjį sezoną.

Šiek paprastesni bus elektra varomi įrenginiai. Nors galios jiems taip pat netrūksta, su prieš tai aptartais modeliais juos lyginti būtų sunku. Be to, Jūsų judesius šiek tiek apribos laidas, tačiau šį klausimą gali išspręsti prailgintuvas. Tuomet mėgausitės ir kitais pranašumais. Nedidelis svoris, minimalus triukšmingumas, jokių išmetamųjų dujų – tai dažniausi atsiliepimai apie elektrines vejapjoves. Akumuliatorinės, tuo tarpu, įvairiose apžvalgose taip pat minimos kaip tylios ir lengvos. Tiesa, šiuo atveju Jūsų darbo laiką gali apriboti akumuliatoriaus talpa, tad dažniausiai tokie modeliai pasirenkami mažesniems ar vidutiniams plotams.

Be visų šių tipų, taip pat turėsite galimybę susipažinti su skirtingu jų galingumu, žolės išmetimo principu, dydžiu ir žinoma, funkcionalumu. Į papildomas galimybes reikėtų pažiūrėti gan kritiškai, kadangi nuo jų priklauso ne tik suteikiamas komfortas, bet ir kaina. Visgi, reikėtų nepamiršti, kad šie įrenginiai tarnauja ne vienerius metus, taigi bet kokios Jūsų investicijos netruks atsipirkti. Be to, šiuo atveju galima rasti įvairių alternatyvų. Pavyzdžiui, jei Jums reikia ir kokybiškos, ir pigios žoliapjovės, akcija padės lengvai suderinti abu šiuos prioritetus. Tokių pasiūlymų niekuomet netrūksta mūsų parduotuvėje!

Vejapjovės pigiau internetu

Ieškančius, kur ši sodo įranga ar žoliapjovių dalys parduodamos palankiomis sąlygomis, kviečiame apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Čia laukia plati šių prekių įvairovė ir daugybė specialių pasiūlymų, kurie padės nemažai sutaupyti. Vykstant išpardavimams, galima tikėtis itin didelių nuolaidų, o taip pat yra galimybė šias prekes įsigyti išsimokėtinai. Jūs iš karto galėsite užsiimti būtinais pievutės trumpinimo darbais, o už šią įrangą kas mėnesį atsiskaitysite dalimis. Pas mus vyksta ir lizingo akcijos: jų metu tai galima padaryti be jokio pabrangimo.

Norėdami įsigyti šį svarbų sodo atributą, galėsite net neišeiti iš namų, kadangi visus šiuos įrenginius galima užsisakyti internetu. Visiems, nuolat skubantiems ir kruopščiai planuojantiems savo laiką, toks apsipirkimo būdas visuomet palieka puikų įspūdį. Jums tereikia išsirinkti labiausiai patikusį modelį ir mes pasirūpinsime greitu jo pristatymu tiesiai į Jūsų namus. Pageidaujant, visos, pavyzdžiui, elektrinės, benzininės žoliapjovės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti atsiimtos ir šiuose miestuose įsikūrusiuose prekių atsiėmimo centruose. Toks pristatymo būdas Jums nieko nekainuos, tad pavyks dar šiek tiek sutaupyti.

Mūsų asortimente Jūsų laukia žoliapjovės Makita Wolf Garten, Ryobi, Ikra, Oleo Mac, Al-ko, Stiga, Grizzly, Gardena, Gudnord, NAC, Oleo- Mac, Fieldmann, Makita, Briggs, ir kitų gamintojų siūloma patikima sodo technika. Ar jau nusprendėte, kurią iš jų pasirinksite savo darbams? Dabar – itin tinkamas metas tai padaryti!