Sofos

(3042)

Trivietės, dvivietės, medžiaginės, odinės sofos – lovos su patalynės dėže ir kitais papildomais priedais Jūsų laukia Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Renkant funkcionaliausius ir lengviausiai pritaikomus baldus, sofos šias kovas laimėtų be didesnės konkurencijos – tai vieni praktiškiausių baldų, kurie savo vietą atranda ne tik svetainėje, bet ir kituose kambariuose. Sofos lovos (transformeriai) gali pavirsti labai komfortiška miegojimo vieta, o jose įmontuota patalynės dėžė išsprendžia daiktų sandėliavimo klausimą. Tačiau tai dar ne viskas: šie baldai stebina stilistine įvairove, leidžiančia juos pritaikyti bet kokiame interjere ir bet kokio dydžio kambaryje. Priklausomai nuo asmeninės vizijos, juos galėsite nepastebimai įlieti į aplinką ar priešingai – paversti akį traukiančiu akcentu. Naujos sofos internetu pigiau parduodamos mūsų parduotuvėje – čia Jūsų laukia itin palankios kainos ir daugybė specialių pasiūlymų!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 419 įvertinimų. Žiūrėti visus

Sofos lovos

Ieškančius patogaus ir funkcionalaus baldo svetainei ar kitoms erdvėms, kone visuomet labiausiai sužavi šiuolaikiškos, modernios sofos lovos. Pigiau jas įsigyti galima mūsų parduotuvėje – šiuo atveju teks susipažinti su ypatingai gausiu asortimentu, todėl turėsite gerai pagalvoti, kuris variantas Jums tiktų ir patiktų labiausiai.

Sofos lovos mechanizmas, dydis ir kiti svarbūs kriterijai: į ką būtina atsižvelgti?

Tam, kad naujasis baldas visapusiškai pateisintų visus lūkesčius, pirmiausia turėtumėte apgalvoti kelis svarbiausius niuansus:

  • Tipas. Nesuklysime teigdami, kad svetainės sofos lovos su miegamu mechanizmu yra kone populiariausias pasirinkimas, leidžiantis ne tik jaukiai prisėsti, bet ir patogiai prigulti. Visgi, asortimente Jūsų laukia ir daugiau variantų, tiek kalbant apie išsiskleidimo būdus, tiek apie modelius, nesiūlančios tokios funkcijos. Gal patogiai norėsite ištiesti kojas ar atlošti nugarą, o gal ieškosite kuo paprastesnio ir pigesnio modelio? Bet kuriuo atveju tikrai turėsite ko pasirinkti. Apsižvalgykite ir išsirinkite tinkamiausią!
  • Dydis. Trivietė, dvivietė sofa lova – pirkti dabar galima pačių įvairiausių dydžių variantus. Tačiau pirmiausia patartina įvertinti kambario dydį. Nors didesnis baldas užtikrins daugiau sėdimų vietų, įsitikinkite, kad jis netrukdys patogiam praėjimui ir paliks pakankamai vietos kitiems daiktams. Jei mažoje erdvėje norisi sutalpinti kuo daugiau žmonių, rinkitės atlošų neturinčius variantus: taip ant šio baldo tilps daugiau svečių. Visgi, pagalvokite ir apie jų komfortą – kartais verta pasirūpinti papildomais nedideliais baldais (pavyzdžiui, pufais), kuriuos ištrauksite tik tuomet, kai jų prireiks. O kasdieniam naudojimui skirtas baldas turėtų būti patogus Jums ir Jūsų šeimai.
  • Apdaila. Elegantiškasis veliūras, komfortiškasis gobelenas, natūrali ar dirbtinė odinė sofa (lova, fotelis ar kiti tipai) – nuo šio pasirinkimo priklausys ne tik baldų išvaizda, bet ir papildomos ypatybės. Pavyzdžiui, natūrali oda padės išvengti alerginių reakcijų, o dirbtinė nustebins savo atsparumu. Gobelenas džiugins patogumu, o veliūras stebins ne tik paprasta priežiūra, bet ir išskirtine išvaizda – tokie baldai svetainėje tikrai neliks nepastebėti.
  • Papildomos funkcijos. Miegamos sofos lovos svetainei ar kasdieniam naudojimui kitose patalpose nėra vienintelis praktiškai erdvę išnaudoti leidžiantis variantas. Taip pat turėsite galimybę rinktis baldus su patalynės dėže, itin kompaktiškus fotelių tipo variantus ar ypatingu patogumu garsėjančius reglainerius. Pagalvokite, koks variantas Jums patiktų labiausiai ir susipažinkite su jį jau išbandžiusiųjų apžvalgomis bei atsiliepimais. Surinkę daugiau informacijos, daug paprasčiau nuspręsite, koks variantas iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio.

Sofa lova kasdieniam miegojimui ir retam poilsiui: kuo jos skiriasi? 

Renkantis šiuos baldus, labai svarbu pagalvoti ir apie jų paskirtį – gaminiams, kurie bus pritaikyti kasdieniam poilsiui, atitinkamai kelsime kur kas didesnius reikalavimus. Sofa lova vaikams, paaugliui labai dažnai atstoja įprastą miegojimui skirtą baldą, tačiau tai nereiškia, kad dėl to turėtų nukentėti jų poilsio kokybė. Tokiu atveju labai svarbu įvertinti užpildą. Miegui ypač tinka putų poliuretanu užpildyti baldai – ši medžiaga naudojama čiužiniams, todėl komfortu tikrai neturėtumėte nusivilti. Nors paviršius gali būti kiek kietesnis, Jums atsistojus, jis kone iš karto sugrįš į pirminę padėtį. Visgi, jei mėgstate miegoti minkščiau, rinkitės pūkų arba plunksnų užpildą – tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį, kad jie ne itin tinka alergijų kamuojamiems žmonėms.

Tuo tarpu renkantis tinkamiausią baldą retesniam miegojimui, daugiau dėmesio reikėtų skirti jo pritaikymui erdvėje. Tokie gaminiai dažniausiai yra statomi svetainėje, todėl ypatingai svarbus ir tinkamas dydis, ir stilistika. Daugeliui norisi, kad šią patalpą puoštų moderni ar klasikinė, didelė sofa lova, tačiau jei nebeužteks vietos kitiems gaminiams, vargu, ar liksite patenkinti savo pasirinkimu. Tačiau jei viską kruopščiai skaičiuosite ir planuosite, pavyks išvengti bet kokių nepatogumų. Miego komfortas šiuo atveju lieka antrame plane, tačiau jeigu šiam tikslui baldas naudojamas pakankamai retai, į jį tikrai neverta susikoncentruoti.

Naujos sofos lovos internetu pigiau

Ieškantiems, kur ištraukiamos, minkštos, viengulės ar dvigulės sofos lovos su reglaineriais, foteliais ar kitomis galimybėmis siūlomos viliojančiomis sąlygomis, pasiūlysime atidžiau panagrinėti Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymus. Dažnai vykstantis sofos lovos išpardavimas padės Jus sužavėjusius baldus įsigyti ženkliai pigiau. Pasinaudojus specialiais pasiūlymais, net ir odinės sofos lovos kaina tuomet taps lengviau prieinama. Jei ieškote aukštos kokybės, tačiau nenorite permokėti, ieškokite akcijų arba pagalvokite apie galimybę pirkti išsimokėtinai, lizingu: taip už šiuos gaminius atsiskaitysite dalimis. Naujas baldas jau puoš Jūsų namus, o Jūs už jį mokėsite kas mėnesį. Vykstant specialioms lizingo akcijoms, tokiu pasiūlymu galima pasinaudoti be jokio pabrangimo.

Sutaupysite ir brangaus laiko resursų, kadangi pigios sofos lovos internetu užsakomos bet kuriuo metu ir po to neilgai trukus atkeliauja pageidaujamu adresu. Norintiems išvengti pristatymo mokesčių, vertėtų įsiminti ir tai, jog kokybiškos sofos lovos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje nemokamai gali būti atsiimamos šiuose miestuose įsikūrusiuose mūsų prekių atsiėmimo centruose.

Pas mus Jūsų laukia sofos transformeriai (su miegama dalimi-funkcija), foteliai ir kiti dėmesio verti variantai – užsukite ir išsirinkite Jums tinkamiausią!