Sofos, foteliai ir minkšti kampai

(2009)

Sofos, foteliai ir minkšti kampai leidžia patogiai leisti laiką prie televizoriaus ekrano ar jaukiai vakaroti su draugais, tačiau šie baldai vertinami ne tik dėl universalumo. Kruopščiai pasirinkta sofa lova taps svarbiu interjero akcentu – skirtingų spalvų ir stilių įvairovė iš tiesų gausi, tad nepriklausomai nuo to, ar Jūsų namuose vyrauja modernistinės idėjos, ar esate ištikimi klasikai, lengvai surasite sau tiksiantį variantą. Sofos – kampai su akcija džiugins patraukliomis kainomis ir stebins savo patvarumu, todėl ši interjero detalė ilgam įsikurs Jūsų kambaryje. Sofos lovos pigiai parduodamos internetu, tad jeigu ieškote naujų kokybiškų baldų – susipažinkite su mūsų asortimentu. Čia Jūsų laukia įvairių dydžių, skirtingų medžiagų ir formų sofos, kampai ir foteliai, o jeigu pastebėsite, kad vyksta jų išpardavimas, pavyks sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų!

Prekių išdėstymas

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
11 660 įvertinimų. Žiūrėti visus

Minkšti kampai

Sofa – tikrai patogus baldas, kuris praverčia tuomet, kada atvyksta svečių, ar kada norima jaukiai įsitaisyti priešais televizorių. Vis dėlto, šiais laikais gamintojai siūlo ir kur kas daugiau panašių baldų – dėmesį patraukia ir minkšti kampai odiniai, nauji, o jeigu dar reikalingas ir fotelis juodas ar kitos spalvos gaminys, pasirinkti tarp visų jų gali būti pakankamai sudėtinga. Visgi, dabar minkšti baldai pigiau parduodami internetu, tad atidžiai galima susipažinti su svarbiausiomis jų savybėmis ir lengvai priimti protingą sprendimą. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Minkšti kampai, foteliai ar sofos?

Dažniausiai iškylantis klausimas šiuo atveju – ar namuose labiau tiks sofa, sofa lova ar minkštas kampas. Pastarasis variantas dažniausiai būna šiek tiek didesnis, tad ir šeimos narių ar svečių pavyks sutalpinti daugiau, o be to, naudingai bus išnaudota kambario erdvė ir šiam baldui skirtas kampas. Vis dėlto, šiuo atveju tai yra ir trūkumas, ir privalumas, kadangi sofos dvivietės ar didesni gaminiai patogiai tilps bet kurioje kambario vietoje, tuo tarpu minkštą kampą rekomenduojama statyti tik kampe. Tačiau tai nereiškia, jog svetainės kampas negali būti pastatytas kitose vietose: jei erdvė pakankamai didelė ir jos taupyti nereikia, tokį baldą galite statyti nors ir pačiame centre!

Tad renkantis turėtumėte atsižvelgti į šeimos narių ir į svečius užsukančių draugų skaičių ir pačio kambario išplanavimą. Atkreipkite dėmesį, jog šiais laikais nauji foteliai namams taip pat gali būti pakankamai funkcionalūs ir naudingi – nors sofos lovos ar kampo jie dar negali pakeisti, ant jų patogu leisti laisvalaikį, o naujoviški foteliai relaksacijai, poilsiui, miegojimui taip pat būna pritaikyti. Visomis šiomis savybėmis tikrai pasižymi masažinis fotelis – jei vertinate išskirtinį komfortą, privalote jį išbandyti!

Atkreipus dėmesį į kainas, atrodo, kad sofos pigiau parduodamos, tačiau vienareikšmiškai taip manyti būtų klaidinga. Šiuo metu visiems prieinama kaina yra parduodami ir minkšti kampai: išpardavimas ir kiti panašūs pasiūlymai leidžia juos įsigyti itin geromis kainomis.

Kiti svetainės minkšti baldai, taip pat verti Jūsų dėmesio

Jei manote, kad miegami foteliai ar visiems puikiai žinoma dvivietė sofa yra vieninteliai dėmesio verti baldai, smarkiai klystate – priklausomai nuo poreikių, surasite ir daugiau vertingų variantų. Vieni iš jų yra minkštasuoliai, kurie dažnai pritaikomi ofiso aplinkoje, tačiau lygiai taip pat gali atrasti savo vietą ir Jūsų namuose. Priklausomai nuo baldo dydžio, minkštasuolis gali būti pritaikomas tiek svetainėje, tiek ir prieškambaryje.

Ne mažiau dėmesio susilaukia ir supamas krėslas, daugeliui keliantis asociacijas su atpalaiduojančiu poilsiu. Tokia supama kėdė puikiai tiks svetainėje prieš televizorių, o jeigu turite erdvesnį miegamąjį, taip pat verta pagalvoti apie tokio baldo įsigijimą – supami krėslai užtikrins jaukią atmosferą ir Jums leis greičiau atsipalaiduoti.

Svetainės baldų užpildas ir kokybė

Nesvarbu, kas jus domina, – sofa ar minkštas kampas, bet kuriuo atveju vertėtų atkreipti dėmesį į tai, koks yra šių baldų užpildas. Vienas populiariausių užpildų – tai poliuretano putos, kuriomis užpildyti baldai kainuoja pigiau, tačiau elastingu HR porolonu užpildyti minkšti baldai yra patvaresni. Taigi, pasvarstykite, kokią pinigų sumą galite paskirti tokios produkcijos įsigijimui, ir tikrai atrasite geriausias pasirinkimo galimybes. Visgi, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, jog kokybiški saliono baldai ne visuomet kainuoja daugiau, kadangi dažnai galima surasti pasiūlymų, kurie leis sutaupyti. Tad jeigu Jums reikalingi pigūs minkšti kampai ar sofos lovos, išpardavimas padės juos įsigyti kur kas palankesnėmis kainomis.

Minkšti kampai nebrangūs visuomet patraukia dėmesį, tačiau dažnai tokiais atvejais pradedame abejoti dėl jų kokybės. Vis dėlto, svarstantiems, ar patvarūs bus minkšti kampai, atsiliepimai ir juos išbandžiusių vartotojų nuomonė padės priimti teisingą sprendimą, o Pigu.lt elektroninės parduotuvės minkšti kampai išpardavimas džiugins mažomis kainomis.

Sofos, kampai ir foteliai: kokią apdailą pasirinkti?

Norėdami įsitikinti, jog naujasis miegamas fotelis ar žema sofa iš tiesų bus kokybiški, turėtumėte atsižvelgti ne tik į baldų užpildą, bet ir į išorinę apdailą – nuo jos priklauso tam tikros gaminių ypatybės. Gana dažnai prekyboje pastebima odinė sofa su miegamu mechanizmu ar kiti panašūs baldai: pamatę juos, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ar tai natūrali, ar dirbtinė oda.

Natūralios odos kampas džiugins prabangi išvaizda ir maksimaliu komfortu: tokie baldai puikiai „kvėpuoja“, todėl bet kokiu metų laiku jausitės patogiai. Be to, toks odinis kampas (su miegama funkcija ar be jos) tiks ir į alergijas linkusiems žmonėms: jame nesikaups dulkių erkutės. Žinoma, tokie kokybiški lietuviški minkšti baldai pareikalaus ir didesnių investicijų, tačiau jei atkreipsite dėmesį, kada vyks odinių kampų akcija, juos įsigysite kur kas pigiau.

Kita alternatyva – tai kampinės sofos ar kiti baldai, pagaminti iš dirbtinės odos, ypač patinkantys pasisakantiems už gyvūnų teises. Nors tokios minkštos kėdės ar sofos lovos su miegamu mechanizmu nėra labai pralaidžios orui, daugelis susižavi jų kokybe ir žemesne kaina.

Kai gaminamos supamos kėdės ar foteliukai, dažnai naudojama ir gobeleno apdaila. Tokia lova sofa bus minkšta ir patogi, ant jos nesimatys susikaupę nešvarumai, tačiau siekiant ilgaamžiškumo, šiuos baldus teks dažniau nusiurbti ar pavalyti šepetėliu. Itin elegantiškai atrodo sofa lova-kampas ar supamas fotelis iš veliūro: šis audinys, nors ir ne pats patvariausias, džiugina prabangia išvaizda ir labai maloniu paviršiumi.

Svetainės baldų dydis

Visada yra svarbu tai, kokio dydžio yra sofa ar minkštas kapas – pasvarstykite, kur baldai stovės, ir kiek žmonių ant jų paprastai sėdės. Dažnai yra pasirenkami tokie baldai, kurie galėtų optimaliai užpildyti patalpos erdvę, taigi, į tai taip pat galima atsižvelgti. Minkšti kampai, foteliai gulimi, vienguliai gali būti skirti nedidelėms patalpoms, ir labai erdviems kambariams, tad viskas priklausys nuo Jūsų poreikių.

Tuomet, kai bus reikalinga sofa lova jaunuoliams nuolatiniam miegojimui, norėsis, jog dydis būtų kaip įmanoma patogesnis, tad pasirinkimui įtakos turės ir patalpa, kurioje planuojate šį baldą statyti. Norėdami įsitikinti, jog išskleidžiamas fotelis ar supamoji kėdė tikrai tilps numatytoje vietoje, turėsite šiek tiek paskaičiuoti: nors šis procesas patinka ne visiems, tik taip apsisaugosite nuo kuriozinių situacijų. Dabar minkšti kampai internetu pateikiami su visais tiksliais matmenimis, tad išmatavę turimą erdvę, lengviau nuspręsite, ar šis bei kiti baldai iš tikrųjų tilps Jūsų numatytoje vietoje. Pagalvokite ir apie ergonomiką – minkšti svetainės baldai į aplinką įsilies tik tuomet, jei lengvai galėsite pro juos praeiti!

Svetainės baldų funkcionalumas

Sofa lova, su miegamuoju mechanizmu, foteliai su Relax, miegojimo funkcija – dabar šie baldai pritaikyti ne tik jaukiems pasisėdėjimams, bet ir jaukiam mūsų poilsiui. Štai fotelis transformeris vos kelias akimirkas gali tapti patogiu gultu, tad jeigu Jums aktualus ne tik patvarumas, bet ir papildomos galimybės, rinkdamiesi turėtumėte atsižvelgti į šį aspektą.

Be to, funkcionalūs minkšti baldai puikiai taupo kambario erdvę, kadangi turėdami vieną baldą, galite jį panaudoti skirtingiems tikslams. Tokiais atvejais ypač praverčia sofa-lova, kuri, priklausomai nuo pasirinkto dizaino, gali būti pritaikyta tiek svetainei, tiek kitiems kambariams. Sofa lova kaina prieinama kiekvienam, tad toks sprendimas leis sutaupyti ne tik vietos, bet ir pinigų.

Papildomą nakvynės vietą gali pasiūlyti ir minkšti kampai su miegamu mechanizmu, tačiau tokiam baldui prireiks kiek daugiau kambario erdvės. Tačiau jei planuojate papildomą miegojimo vietą pastatyti svetainėje, miegamas kampas ar sofa lova su miegamuoju mechanizmu bus kaip tik! Svarbiausia, jog atkreiptumėte dėmesį, kiek vietos užima ištiestas baldas: tuomet ir nuspręsite, kurios sofos ar minkšti kampai su miegamu mechanizmu būtų tinkamiausi.

Kruopščiai taupant vietą, aktualūs turėtų būti ne tik minkšti baldai su miegamu mechanizmu, bet ir su patalynės dėže, sukuriančia papildomą sandėliavimo vietą. Pasirinkę tokį variantą, galėsite būti tikri, jog Jūsų dvivietė ar trivietė sofa suteikia maksimalias galimybes ir vietą „užima“ tikrai ne veltui.

Stiliaus ir spalvų pasirinkimas

Baldų dizainas taip pat yra labai svarbus kriterijus, todėl pagalvokite, ar pasirinkti baldai puikiai derės prie Jūsų namų interjero. Klasikiniai minkšti baldai geriau tiks prie tokio paties interjero, o jei nuspręsite pasitelkti daugiau modernių idėjų, atitinkamai vertėtų paieškoti tokiam stiliui artimos pigios sofos lovos ar kitų panašių baldų.

Svarbi ir šių baldų paskirtis: jei manote, kad sofa kampas turėtų tapti interjero akcentu, rinkitės ryškesnius ar margesnius atspalvius, o jeigu svarbiausia stiliaus detalę jau išsirinkote, minkšti baldai turėtų derėti prie kitų vyraujančių spalvų. Šias paieškas labai palengvina minkšti komplektai, pavyzdžiui, minkšti svetainės baldai 3+2+1: pasirinkus tokį variantą, reikės nuspręsti dėl bendro visų baldų stiliaus, o jie patys tarpusavyje bus suderinti iš karto.

Dažnai abejojama ir dėl to, ar kampinė sofa bei kiti baldai turėtų būti šviesūs, ar verčiau rinktis tamsesnius atspalvius. Šis pasirinkimas priklauso nuo paties kambario: jei čia tamsių atspalvių yra pakankamai daug, tamsesnių spalvų miegamosios sofos lovos gali paversti erdvę šiek tiek niūria, tad teks pridėti daugiau šviesių aksesuarų. Žinoma, šiuo atveju svarbus ir praktiškumas: jei turite augintinių ar mažesnių vaikų, šviesus minkštas kampas su miegama funkcija, sofos lovos su patalynės dėže ar kiti panašūs baldai pareikalaus kur kas daugiau priežiūros.

Atkreipkite dėmesį ir į interjero apžvalgas bei vyraujančias tendencijas. Nors aklai vadovautis jomis nebūtina, galbūt, pamatę, kokie miegami kampai, relaksaciniai foteliai ar kiti lietuviški minkšti baldai dabar madingi, ir patys nuspręsite išbandyti originalesnes idėjas.

Net ir kalbant apie dizainą dažnai iškyla kainos klausimas – ypač tuomet, jei norisi prabangos be didelių investicijų. Visgi, šiuo atveju jaudintis taip pat neverta – jei manote, kad prie Jūsų kambario interjero labiau derės prabangiai ar originaliai atrodanti sofa lova, išpardavimas leis įgyvendinti šias savo idėjas. Atkreipkite dėmesį, jog sulankstomas fotelis-lova, suoliukas prieškambariui, kampas-sofa ar bet kokie kiti baldai gali būti įsigyti išsimokėtinai, lizingu – pasirinkę tokį sprendimą, už juos galėsite atsiskaityti dalimis.

Minkšti baldai internetu

Dairotės, kur siūlomi minkšti kampai su akcija, o gal ieškote, kur sofos lovos pigiau parduodamos? Apžiūrėkite mūsų pasiūlymus! Sofų ir įvairių kitų minkštų baldų asortimento gausa elektroninėje parduotuvėje Pigu.lt visada leidžia atrasti pačius tinkamiausius pasirinkimus, tad visada bus galima nuspręsti, ką vertėtų pasirinkti. Čia minkšti kampai su miegamu mechanizmu, nauji foteliai namams ir įvairaus dizaino sofos, sofos lovos pigiau parduodamos, o dažnai vykstanti sofos akcija ir nuolaidos leidžia sutaupyti dar daugiau papildomų lėšų. Tad jeigu pastebėsite, jog sofa lova su akcija – nepraleiskite progos šiek tiek atsinaujinti. Pas mus sofos be porankių, odiniai foteliai kaina atitinka kokybę, tad galėsite būti tikri, jog šis ir kiti siūlomi baldai patikimai tarnaus ilgus metus.

Asortimente Jūsų laukia sofos ofisui, biurui ar namams, fotelis Jeff, minkštas kampas Fabio, Conforti, Cubo ir kiti baldai – galima rinktis įvairių spalvų bei modelių gaminius ir kiekvienu atveju tikrai atrasite palankiausias pasirinkimo galimybes. Taip pat mūsų asortimente - lietuviškos sofos lovos patraukliomis kainomis.

Atsinaujinti dabar galima net neiškėlus kojos iš namų, kadangi sofos, sofa lova, foteliai, minkšti kampai internetu užsakomi vos keliais mygtuko paspaudimais – Jums tereikia užsisakyti patikusius gaminius (galbūt dėmesį patrauks žemos sofos be miegojimo mechanizmo, o gal sužavės minkšti, dideli gobeleniniai kampai) ir greitu metu juos pristatysime tiesiai į Jūsų namus. Tad jeigu Jums reikalingos sofos lovos, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje ar bet kuriame kitame mieste apie keliones į parduotuvę galėsite pamiršti.

Tiems, kurių prioritetas yra pigūs foteliai, minkšti kampai, akcija, nuolaidos – galimybė įsigyti šiuos baldus už gerokai mažesnę kainą, tad jeigu pastebėsite vykstantį išpardavimą, užsukite ir iš arčiau apžiūrėkite, kurie gražūs foteliai ar minkšti kampai pigiau parduodami.

Jūsų peržiūrėtos prekės

Konsultuojame visą parą

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt