ad

Sportiniai akiniai

(8)
Akiniai vairuotojams, 2 vnt kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt -10% € 1079 € 1199
Prekės ženklas: Nenurodyta Tipas: Dviratininkų akiniai
Į krepšelį
Vision vairuotojo akiniai, skirti vairuoti naktį 2 vnt. / VRK1041 kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt -10% € 788 € 876
Prekės ženklas: Nenurodyta Tipas: Dviratininkų akiniai
Į krepšelį
Sportiniai fotochrominiai akiniai R2 Crown kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt € 8900
Prekės ženklas: R2 Tipas: Dviratininkų akiniai, Bėgimo akiniai
Į krepšelį
Sportiniai akiniai vaikams R2 Hero kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt € 3000
Prekės ženklas: R2 Tipas: Dviratininkų akiniai, Bėgimo akiniai
Į krepšelį
Sportiniai fotochrominiai akiniai R2 Crown AT078T kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt € 8900
Prekės ženklas: R2 Tipas: Dviratininkų akiniai, Bėgimo akiniai
Į krepšelį
Akiniai KTM Factory Character, juodi/oranžiniai kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt -15% 0 € € 5015 € 5900
Prekės ženklas: KTM Tipas: Dviratininkų akiniai
Į krepšelį
Sportiniai akiniai Oakley Jaw Breaker Prizm Road kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt € 16900
Prekės ženklas: Oakley Tipas: Dviratininkų akiniai
Į krepšelį
Sportiniai fotochrominiai akiniai R2 Crown AT078R kaina ir informacija | Sportiniai akiniai | pigu.lt € 9000
Prekės ženklas: R2 Tipas: Dviratininkų akiniai, Bėgimo akiniai
Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 626 įvertinimai. Žiūrėti visus

Akiniai sportui

Sportuojantieji galėtų patvirtinti, kad siekiant puikių rezultatų, neretai prireikia greitos reakcijos. Visgi, jei varžybos ar treniruotės vyksta lauke, susikaupti dažnai trukdo oro sąlygos, pavyzdžiui, labai ryški saulė ar rūkas. Tam, kad visa tai netrukdytų siekti užsibrėžtų tikslų, naudojami specialūs sportiniai akiniai. Šiuos aksesuarus galima naudoti ne tik užsiimant sportu, bet ir aktyviai leidžiant laisvalaikį – tereikia teisingai juos pasirinkti.

Geriausi akiniai sportui: į ką atkreipti dėmesį?

Priklausomai nuo lęšių spalvos ir tam tikrų technologinių subtilybių, priklauso ir tai, kokioms oro sąlygoms geriausiai tinka vieni ar kiti akiniai sportui. Taigi šiuo atveju svarbiausia pagalvoti, kokiu oru dažniausiai tenka leisti laiką lauke. Jei sportuojate nepriklausomai nuo oro sąlygų, verta rinktis sportinius akinius su keičiamais lęšiais, kurie yra pritaikomi ir saulėtą, ir debesuotą dieną, ir netgi tamsesniu paros metu. Kai kurie iš jų netgi gali būti naudojami leidžiant laiką prie vandens, todėl bet kuriuo atveju pavyks rasti Jums tinkamą variantą.

Šių aksesuarų paskirtis ir svarbiausios savybės yra pateikiamos prie visų prekių aprašymų, todėl paskyrę šiek tiek laiko skaitymui, greitai nuspręsite, kurie sportiniai akiniai nuo saulės ar kitų oro sąlygų Jums būtų tinkamiausi. Kaip papildomą privalumą reikėtų išskirti ir minkštas, prisitaikančias kojeles bei noseles, garantuojančias maksimalų komfortą. Jei turite problemų su rega, turėtumėte atsižvelgti ir į tai, ar į akinius papildomai galima įdėti ir optinius lęšius. Pasidomėkite ir kitų sportininkų apžvalgomis bei atsiliepimais: jų įžvalgos leis įsitikinti, jog Jus sužavėję akiniai nuo saulės sportui iš tiesų yra deramas pasirinkimas.

Sportiniai akiniai nuo saulės internetu

Tuos, kuriems reikalingi akiniai dviračių sportui ar kitoms aktyvioms veikloms, kviečiame apžiūrėti Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą, kuriame Jūsų laukia gausus šių aksesuarų pasirinkimas. Ypač pravartu apsidairyti vykstant akcijoms ir išpardavimams – jų metu saulės akiniai sportui parduodami gerokai pigiau. Pas mus taip pat yra galimybė pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Tačiau ne tik gera kaina skatina įsigyti šiuos aksesuarus: sportiniai akiniai parduodami internetu, todėl juos apžiūrėti ir užsakymą pateikti galima bet kuriuo paros metu. Pasirūpinsime, kad jie neilgai trukus pasiektų Jus pageidaujamu adresu, o jeigu pageidausite, sportinius akinius galėsite atsiimti ir mūsų prekių atsiėmimo centruose, esančiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiam pristatymo būdui netaikomi papildomi mokesčiai.