Keturračiai

(8)
Prekių išdėstymas

Keturratis

Kai pabosta tradicinės transporto priemonės ir norisi daugiau adrenalino įveikiant net ir pačius sudėtingiausius maršrutus, ypač praverčia keturračiai, kurie leidžia itin smagiai praleisti laisvalaikį ir patirti daugybę neįtikėtinų nuotykių. Toks keturratis ūkiui – taip pat puikus sprendimas, kadangi pasitelkus jį, galima kur kas paprasčiau atlikti visus įprastus darbus. Tad jei svarstote apie šios transporto priemonės įsigijimą, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį pagrindinius pasirinkimo aspektus – tuomet pavyks lengviau priimti galutinį sprendimą.

Kokiems tikslams jį naudosite?

Tam tikros techninės specifikacijos priklausys nuo to, kur ketinate naudoti šį įrenginį – galingieji keturračiai puikiai tiks linksmybėms pelkėse ar kituose sunkiau pravažiuojamuose keliuose, kurių neketinate praleisti. Jie dažniausiai būna kiek sunkesni, o taip pat galima rinktis ir dviem žmonėms skirtą modelį. Tuo tarpu keturračiai darbui gali būti ir ne tokie galingi – šiuo atveju pilnai užteks ir priemonių, nesveriančių daugiau kaip 550 kilogramų. Kitaip tariant, tai – lengvieji keturračiai motociklai, kurie Regitroje registruojami prie L7 E kategorijos.

Jei sunku nuspręsti, koks variantas Jums tiktų geriausiai, užduokite sau paprastą klausimą – ką darytumėte, jei viduryje kelio Jūsų lauktų didelė pelkė: bandytumėte ieškoti apvažiavimo, ar ją kirstumėte? Pasirinkusiems pirmąjį variantą, puikiai tiks lengvasis keturratis motociklas, o jei visgi rinkotės antrą kelionės būdą, Jūsų lūkesčius labiau pateisins sunkusis keturratis motociklas.

Kiti pasirinkimo kriterijai

Tuomet, kai pasirenkami keturračiai, atsiliepimai, apžvalgos ir prekių aprašymai taip pat gali padėti greičiau apsispręsti: palyginkite skirtingų modelių privalumus, susipažinkite su jų techniniais parametrais ir netrukus paaiškės, kuris iš jų geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog keturračiai motociklai kainos atžvilgiu ženkliai skiriasi, tad pravartu pagalvoti ir apie tai, kiek ketinate investuoti į šią transporto priemonę. Jų vertė dažniausiai priklauso nuo galingumo ir kitų funkcijų, tad tikėtina, jog paprastesni keturračiai savo kaina bus labiau prieinami už daugiau galimybių siūlančius modelius. Visgi, šiuo atveju galima atrasti įvairių sprendimų: keturračiai parduodami išsimokėtinai, lizingu, o taip pat juos pigiau galite įsigyti ir išpardavimo metu.

Keturračiai internetu

Tiems, kuriems reikalingi nauji keturračiai motociklai, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę – čia Jūsų visuomet laukia akcijos ir kiti specialūs pasiūlymai, tad šią transporto priemonę galėsite įsigyti itin palankiomis sąlygomis.

Nebereikės ieškoti ir artimiausios parduotuvės, kadangi keturračiai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir visuose kituose mūsų šalies miestuose gali būti įsigyti net neišėjus iš namų. Keturračiai internetu užsakomi vos per kelias minutes, o po to greitu metu yra pristatomi Jūsų nurodytu adresu, tad paskyrę šiek tiek laiko tinkamiausios prekės paieškoms, visai netrukus galėsite pasitikti naują adrenalino antplūdį!

Jūsų peržiūrėtos prekės