ad

Klijuojami modeliai

(308)

Klijuojami modeliai: tankai, sunkvežimiai ir kitos transporto priemonės gera kaina parduodamos Pigu.lt el. parduotuvėje. Greitas užsakymas ir dažnos akcijos. Šie statiniai užtikrina smagias, lavinančias ir greitai nesibaigiančias pramogas: vaikai modeliuką pirmiausiai turės surinkti, o po to galės jį pritaikyti įvairiausiems žaidimams. Tokie plastikiniai klijuojami modeliai lavina vaizduotę ir kūrybiškumą, tačiau tuo pačiu reikalauja kantrybės ir kruopštumo, todėl puikiai tinka vaikų ugdymui. Skirtingi jų tipai yra pritaikyti įvairaus amžiaus mažyliams – dėl transporto tematikos šiais statiniais labiausiai žavisi berniukai, tačiau kai kurie iš jų gali patikti ir mergaitėms. Apžiūrėkite juos bet kuriuo metu – visi klijuojami modeliai greitai ir labai paprastai yra pasiekiami internetu!

Klijuojamas Modelis Zvezda 7295 Su-27SM Flanker B mod. 1 1/72 kaina ir informacija | Klijuojami modeliai | pigu.lt € 1799 ATSIIMKITE ŠIANDIEN Į krepšelį
Istorinė miniatiūra Zvezda 5045 MSTA-S kaina ir informacija | Klijuojami modeliai | pigu.lt -10% € 1170 € 1300 Į krepšelį
Istorinė miniatiūra Zvezda 7004 TU-154M kaina ir informacija | Klijuojami modeliai | pigu.lt -10% € 1260 € 1400 Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 739 įvertinimai. Žiūrėti visus

Klijuojami modeliai internetu

Įdomių ir įtraukiančią laisvalaikio užsiėmimų atžaloms niekuomet nebūna per daug, o dar geriau, jeigu jie prisideda ir prie vaikų lavinimo. Tokias ypatybes gali pasiūlyti klijuojami modeliai. Jie suteikia dvigubą naudą: iš pradžių mažyliams tenka paplušėti, kol modeliuką suklijuoja, o po to jį gali pritaikyti įvairiausiems žaidimams. Taip lavinama vaizduotė, atidumas ir kruopštumas, o taip pat skatinama ir vaikų raida. Su šiais gaminiais susipažinsite apsilankę mūsų parduotuvėje.

Kaip išrinkti klijuojamą modelį?

Klijuojami plastikiniai modeliai pirmiausia skiriasi pačiu kūriniu, tad turėtumėte pagalvoti, koks variantas labiausiai sužavės Jūsų atžalas. Čia dominuoja transporto priemonių tematika, tad tokiais gaminiais dažniausiai susižavi berniukai. Laikui bėgant, vaikučiai šiuos modeliukus gali pradėti ir kolekcionuoti, tad reikės pasitikrinti, kokio statinio jie dar neturi.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, jog klijuojami laivų modeliai ar kiti variantai skiriasi detalių skaičiumi. Nuo jų neretai priklauso ir statinių sudėtingumas, tad prekių aprašymuose turėtumėte pasitikrinti, koks yra kiekvieno gaminio rekomenduojamas amžius. Taip būsite tikri, kad klijuojami automobilių modeliai atžaloms bus ir saugūs, ir lengvai įveikiami.

Kai pasirenkami klijuojami modeliai, kaina dažniausiai nėra pats svarbiausias aspektas – visų šių gaminių vertė yra ganėtinai panaši. Tačiau jei papildomai norėsis įsitikinti kokybe ar kitomis ypatybėmis, tai padaryti Jums leis kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai – paskirkite laiko ir šiai informacijai.

Klijuojami modeliai pigiau

Tuos, kuriuos domina klijuojami modeliai (lėktuvai ar kiti), kviečiame užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir iš arčiau apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Čia pastebėsite dažnai vykstančias akcijas ir išpardavimus: jų metu taikomos didelės nuolaidos, taigi turiningu vaikų laisvalaikiu pasirūpinsite plačiai neatverdami piniginės. Jei pamatysite vieną iš jų, būtinai pasinaudokite tokia galimybe!

Apsipirkti galėsite bet kuriuo metu, kadangi šie statiniai yra užsakomi internetu – pasirinkus labiausiai patinkantį modeliuką, belieka sulaukti jo pristatymo pageidaujamu adresu. Klijuojami modeliai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje gali būti nemokamai atsiimami ir iš šiuose miestuose įsikūrusių mūsų prekių atsiėmimo punktų.