Batonėliai

(28)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 406 įvertinimai. Žiūrėti visus

Batonėliai internetu

Nesuklysime pasakę, jog sveiki užkandžiai yra kone didžiausias iššūkis kruopščiai prižiūrintiems savo mitybą – nors pasirinkimo šiais laikais netrūksta, norint surasti pakankamai maistingą ir sąžinės graužaties nesukeliantį produktą, tenka gerai paplušėti. Tokiais atvejais ypač praverčia populiarieji baltymų batonėliai, dar kitaip žinomi kaip protein bar – turėdami tokį užkandį kartu su savimi, galėsite užkąsti sočiai ir sveikai, tačiau tuo pačiu nenukrypsite nuo savo mitybos plano.

Proteino batonėliai: pagal ką juos rinktis?

Šie energijos batonėliai skiriasi tiek savo energetine verte, tiek sudėtimi, todėl pirmiausia reikėtų prisiminti savo pagrindinį tikslą. Jei šiuo metu metate svorį, Jums geriausiai tiks mažiau kalorijų ir angliavandenių turintys baltyminiai batonėliai be cukraus, padėsiantys išsaugoti dailias kūno linijas. Tačiau jeigu manote, kad keli papildomi kilogramai šiuo metu nepamaišytų, Jums ypač tiks batonėliai iš avižinių dribsnių ar kiti daugiau angliavandenių turintys produktai. Visgi, į cukraus kiekį atsižvelgti taip pat derėtų – jei jo kiekis bus didelis, vargu, ar toks baltymų batonėlis galės būti laikomas sveiku užkandžiu.

Šie energiniai batonėliai turi padėti laikytis mitybos plano, o ne skatinti „nusižengti“, todėl sudėtis reikėtų nagrinėti itin atidžiai. Atkreipkite dėmesį į riebalų kiekį (svarbu ir tai, kiek iš jų yra sočiųjų) bei patikrinkite angliavandenių ir baltymų santykį – jei gaminiuose dominuoja baltymai, tokie batonėliai sportui yra tinkamas pasirinkimas. Šiais laikais batonėliai sportuojantiems patinka ir dėl stulbinančios skonių įvairovės: šis pasirinkimas labai individualus, todėl tik išbandę kelis skirtingus skonius galėsite atrasti savo mėgstamiausią. Visgi, jei abejojate, ar Jus sužavėję proteino batonėliai bus naudingi ir skanūs, galite pasikliauti juos paragavusiųjų nuomone: atsiliepimai ir apžvalgos leis išsklaidyti bet kokias abejones.

Baltyminiai batonėliai pigiau

Nusprendėte, jog Jūsų mitybą turėtų praturtinti baltyminiai batonėliai ir ieškote, kur siūloma gera protein bar kaina? Apsidairykite Pigu.lt el. parduotuvėje: čia Jūsų laukia gausus prekių asortimentas, galimybė pirkti išsimokėtinai, lizingu ir dažni išpardavimai – jei pastebėsite, kad baltyminiai batonėliai su akcija, juos įsigysite gerokai pigiau.

Sveiki batonėliai internetu pasiekiami bet kuriuo Jums patogiu metu: po užsakymo jie pristatomi nurodytu adresu arba į Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančius prekių atsiėmimo centrus, kur savo pirkinius galima atsiimti nemokamai. Mūsų prekių sąraše yra Dymatize, Olimp, Macro Munch, Warrior batonėliai ir kitų gamintojų siūlomi užkandžiai, kurie patiks net ir patiems išrankiausiems sporto entuziastams!