Bėgimo takeliai

(39)

Tvirti ir funkcionalūs bėgimo takeliai Zipro, Spokey, inSPORTline, Christopeit, Hammer ir kiti treniruokliai gera kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Jie pravers visiems, mėgstantiems bėgimą, pasivaikščiojimus ar svajojantiems padailinti kūno linijas. Turėdami tokį treniruoklį savo namuose, sėkmingai treniruositės bet kokiu oru. Bėgimo takeliai ne tik leis įtilpti į mažesnio dydžio drabužius, bet ir užtikrins geresnę Jūsų sveikatą – tai vienas lengviausių būdų pagerinti savo savijautą. Išbandykite ir patys tuo įsitikinsite – apžiūrėkite mūsų asortimentą ir nuspręskite, kuris bėgimo takelis Jums tinka labiausiai!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Bėgimo takelis (bėgtakis) internetu

Visi daugiau ar mažiau slapčia svajoja apie kūną, kuris aplinkinius priverstų pagalvoti, jog ką tik nužengėte nuo žurnalo viršelio – dėl šios priežasties ir galimybės jausti sveikiems ir žvaliems, sportas ir aktyvus laisvalaikis vis dažniau tampa mūsų kasdienybės dalimi. Tuomet, kai nėra galimybės sportuoti klube, palaikyti fizinę formą gali padėti bėgimo takeliai namuose – nuoširdžiai juos naudodami, netruksite pastebėti, kaip keičiasi Jūsų kūno formos. Bėgimo takeliai, svorio metimas akivaizdžiai susiję, kadangi bėgimo metu pavyks sudeginti nereikalingas kalorijas ir tokiu būdu galiausiai pasiekti trokštamų rezultatų. Kai naudojami bėgimo takeliai, nauda išties pastebima, todėl beliks išsirinkti tinkamiausią gaminį ir pradėti intensyvias treniruotes.

Sportiniai treniruokliai bėgimo takeliai turi gausybę įvairiausių privalumų. Keletas gerųjų savybių, kurias būtina paminėti: galima pasirinkti greičio tempą, kalno įkalnės dydį. Be to – treniruočių laikas priklauso tik nuo jūsų pačių - tad negalėsite kaltinti nieko kito. Oro sąlygos taip pat nediktuoja jūsų laiko praleidimo - kada jums bėgioti, o kada slėptis nuo lietaus namie prie televizoriaus. Kitas pliusas - pabaigus bėgti – nereikės nuobodžiai kulniuoti atgal namo, ar bėgti papildomo kilometro. Vis dėlto pasirinkti tinkamiausią bėgimo takelį nėra taip jau paprasta. Pirkti buitinį ir mokėti mažiau, o galbūt įsigyti profesionalų ir paišlaidauti? Nors kokybė – dar vienas svarbus momentas, vis dėlto kaina išlieka vienu pagrindinių pasirinkimo kriterijų. Norime savo klientams padėti išvengti klaidų prieš įsigyjant bėgimo takelį ir išsirinkti tinkamiausią atsižvelgiant į jūsų asmeninius poreikius. Bėgimo takelis Pigu.lt kainuos pigiau, jei prenumeruosite naujienlaiškį – juk čia pasirodančius išpardavimus ir akcijas galėsite išvysti pirmieji.

Bėgimo takeliai (kitaip – bėgtakiai) yra ne kas kitas, o kardio treniruotėms skirti treniruokliai, kurių pagrindinė paskirtis – sustiprinti silpnėjančią ar sutrikusią  širdies veiklą, užkirsti kelią bet kokioms širdies ligoms. Be viso to, jie padeda ir sudeginti nenorimas kalorijas, ar tiesiog – padaryti efektyvų apšilimą prieš jėgos treniruotes ir palaikyti bendrą sportinį lygį.

Kaip žinia, bėgimo takeliai (bėgtakiai) gali būti tiek buitinio naudojimo, tiek pusiau profesionalūs. Tokie yra skirti itin intensyvioms treniruotėms namie. Trečias treniruoklių tipas – profesionalūs. Pastarųjų paskirtis yra komercinis naudojimas (sporto salėse, mokyklose, kitose viešose įstaigose). Profesionalūs bėgimo takeliai dažniausiai nėra sulankstomi. Buitiniai gali būti sulenkiami į viršų – taip atsiras galimybė sutaupyti vietos namuose ir ergonomiškai paskirstyti erdvę. Esminis skirtumas tarp profesionaliųjų bei naminių – buitinių bėgtakių yra variklis (galingumas - W) ir, žinoma, naudotojo svorio palaikymas (kuo didesnis vartotojo svoris, tuo didesnė prietaiso kaina).

Treniruokliai bėgimo takeliai: kokį dydį rinktis?

Tiems, kurie turi ribotą laisvą plotą namuose, bus svarbūs ir bėgimo takelio matmenys – nuo šio pasirinkimo priklausys, kaip patogiai galėsite juo naudotis. Juk nesinorėtų, jog bėgimo takelis trukdytų praėjimui, o blogiausiu atveju – taip ir neatrastų tinkamos vietos Jūsų namuose. Tad pirmoji Jūsų laukianti užduotis – nuspręsti, kurioje vietoje statysite šį įrenginį ir tuomet išmatuoti laisvą plotą. Prekių aprašymuose nurodomi ir sulankstytų bėgimo takelių išmatavimai, tad jeigu planuojate jį sandėliuoti, vertėtų atsižvelgti ir į šį parametrą.

 Bėgimo takeliai namams: kokio jų galimybės?

Nuspręsti, kurie geriausi bėgimo takeliai gali būti sunku, kadangi skirtingos jų funkcijos ir galimybės priverčia šiek tiek stabtelėti ir pagalvoti, kurios iš jų būtų Jums reikalingos. Mėgstantiems intensyviai bėgioti, bus reikalinga didesnė skirtingų programų gausa, leisianti paįvairinti kasdienes treniruotes, LCD ekranas užtikrins patogų valdymą, transportavimo ratukai leis patogiai perkelti įrenginį iš vietos į kitą, tuo tarpu širdies dažnio matavimo funkcija leis nuolat stebėti savo būklę. Naujausia tendencija – išmanieji  bėgimo takeliai. Tai treniruokliai, kurie gali jungtis prie išorinių įrenginių – planšetinių kompiuterių, mobilių telefonų, išmaniųjų televizorių. Naudojant specialias programėlės jus galėsite įrašyti ir analizuoti Jūsų treniruočių rezultatus ir sportuoti virtualioje aplinkoje – kalnuose, pasaulio miestuose, dviračių lenktynių trasose. Kai kurios programėlės leidžia surengti  virtualias lenktynės su kitais naudotojais.Manote, jog tai viskas? Tikrai ne! Priklausomai nuo savo poreikių, galėsite pasirinkti ir dar funkcionalesnius įrenginius, o svarstantiems, kurie geri bėgimo takeliai, atsiliepimai ir juos išbandžiusių vartotojų nuomonė padės greičiau nuspręsti, ar pasirinktas bėgimo takelis treniruoklis yra vertas Jūsų dėmesio.

Kam bus skirtas bėgtakis?

Net nekyla abejonių, jog jeigu bus naudojamas bėgimo takelis, treniruotė bus tikrai veiksminga, nepriklausomai nuo to, ar tiesiog norite atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų ar bandote atsikratyti nereikalingų kilogramų. Treniruoklis bėgimo takelis namuose – nuostabi galimybė ne tik padailinti formas, bet ir sveikiau gyventi. Vis dėlto, nuo asmeninių tikslų priklausys ir Jums tinkamiausias įrenginys, tad iš anksto turėtumėte apgalvoti, kas ir kokiais tikslais naudosis bėgimo takeliu. Jeigu bėgimo takelis bus naudojamas kelių šeimos narių, atkreipkite dėmesį ir į maksimalų naudotojo svorį. Tuomet, kai planuojate šiuo įrenginiu naudotis pakankamai retai ir bėgimas Jums – tik smagi pramoga, tiks paprastesni modeliai, tuo tarpu rimtai žiūrintiems į šį užsiėmimą, reikės galingesnių, tvirtesnių ir daugiau skirtingų programų galinčių pasiūlyti įrenginių.

Profesionalus bėgimo takelis – kainos

Nuo funkcionalumo priklausys ir bėgimo takelio kaina, tačiau jeigu įrenginį naudosite itin dažnai, investicija ir netruks atsipirkti. Bėgimo takeliai kainos atžvilgiu atitinka kokybę, todėl renkantis reikėtų įvertinti ir savo finansines galimybes. Vis dėlto, šiuo atveju situaciją gali išgelbėti tai, jog bėgimo takeliai išsimokėtinai, lizingu parduodami – tokiu būdu iš anksto galėsite suplanuoti savo biudžetą ir džiaugtis nauju įrenginiu namuose. Ar tai būtų profesionalus bėgimo takelis, ar mėgėjiškas – rezultatų vis tiek pavyks pasiekti, svarbiausia yra žmogaus užsispyrimas, dedikacija ir ryžtas. Bėgimo takeliai kaina kai kada viršija net įprastinius dviračius, juk kaina priklauso nuo funkcionalumo, kokybės ir prekinio ženklo. Bėgimo takeliai pigiau kainuos tuomet, jei prenumeruosite Pigu.lt naujienlaiškį – juk čia skelbiami išpardavimai ir nuolaidos. Bėgimo takeliai (akcija – dažnas reiškinys) tiesiog šturmuos jūsų gyvenimą, tiesiog reikia norėti sveikiau gyventi.

Nusprendėte, jog Jums žūtbūt reikalingas bėgimo takelis elektrinis, o galbūt dairotės, kur bėgimo takeliai pigiau parduodami? Apsižvalgykite mūsų asortimente – bėgimo takelis Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje gali būti įsigytas itin žema kaina, o platus prekių sąrašas užtikrins, jog sau tinkantį variantų atrastų tiek pradedantieji, tiek jau pažengusieji šių įrenginių naudotojai.

Ne tik tai, jog bėgimo takeliai pigiai parduodami skatina pradėti rūpintis savo išvaizda ir sveikata – patogus jų įsigijimo būdas leidžia nesirūpinti, kaip šią pakankamai didelę prekę reikės pargabenti į namus. Bėgimo takeliai internetu suteikia galimybę itin greitai pasirūpinti šiuo įrenginiu: Jums užteks išsirinkti, kuris bėgimo takelis bute, namuose yra reikalingas ir mes pasirūpinsime, jog artimiausiu metu jis būtų pristatytas Jums į namus. Mūsų asortimente Jūsų laukia įvairūs bėgtakiai: bėgimo takelis Kettler, bėgimo takelis Reebok, bėgimo takelis Adrenalin, bėgimo takelis Hammer, sulankstomas bėgimo takelis Insportline (modelis Excel Run), Christopeit ir kitų gamintojų siūlomi įrenginiai, tad tikrai bus iš ko pasirinkti. Bėgimo takeliai su akcija – galimybė sutaupyti ir papildomų lėšų, tad jeigu pastebėsite šį užrašą, užsukite ir iš arčiau apžiūrėkite, kokie bėgimo takeliai treniruokliai dabar parduodami su nuolaida. Bėgimo takeliai internetu – taip pirkti protinga ir gudru. Įsigykite vieną iš jų ir bėgimas ant takelio taps pramoga.