Dviračiai treniruokliai

(44)

Degate noru sportuoti, o galbūt svajojate atsikratyti papildomų kilogramų? Pats metas tai padaryti – dviračiai treniruokliai leis išbandyti efektyvias treniruotes ir pasiekti trokštamų rezultatų. Šie dailaus dizaino treniruokliai lengvai atras savo vietą kambaryje, o galimybė išbandyti skirtingas programas sužavės ir šios srities profesionalus. Išsirinkite tinkamiausią dviratį treniruoklį ir įsitikinkite, jog aktyvumas – raktas į puikią savijautą!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Dviratis treniruoklis internetu

Ar pamenate, kaip vaikystėje, nuo ryto iki vakaro jūsų plaukus taršė vėjas, greitai lekiant dviračiu? Nebuvo vaiko, kuris galėtų įsivaizduoti savo kasdienybe be šios vėjavaikiškos atrakcijos - transporto priemonės. Tais laikais galėdavome numinti net dešimt kilometrų ir vis tiek jausdavomės tiesiog puikiai. Kūno linijos buvo stangrios, o sveikatos problemų klausimai net nekildavo. Ūgtelėjus atsiranda vis daugiau įvairiausios veiklos, tas dviratis tarsi užmirštamas. O gaila - juk būtent ši pramoga ir padeda išlikti sveikais. Prisideda ir tai, jog Lietuvoje ne klimatas ne itin palankus viso sezono dviračio eksploatavimui, todėl daugelis tautiečių keliauja į sporto sales, o mažiau drąsūs sporto sales įsirengia namie. Vis populiarėjantys dviračiai-treniruokliai užkariauja balkonus, terasas ir svetaines. Ar žinojote, jog 30 min. dviračio mynimas prilygsta valandos darbui kojomis su svareliais? Skaičiai išties neįtikėtini!

Palaikyti gerą fizinę formą ir atsikratyti papildomų, gyventi trukdančių kilogramų norisi daugeliui iš mūsų, tačiau ne kiekvienas turi pakankamai ryžto ar galimybių pradėti, susiimti ir pažvelgti į situaciją realiu žvilgsniu. Daugelis iš mūsų vis kartoja “Gerai, rytoj pradedu. Nuo pirmadienio. Viskas, susiimsiu”, tačiau realių veiksmų taip ir nesiima. Vis dėlto, dabar gausu įvairių alternatyvų, kurios leidžia patogiai sportuoti ir namų sąlygomis. Viena iš jų – dviratis treniruoklis, kuris leidžia bet kuriuo Jums patogiu metu numinti ne vieną dešimtį kilometrų ir tokiu būdu sudeginti dienos eigoje sukauptas kalorijas. Tuomet, kai naudojamas dviratis treniruoklis (akcija Pigu.lt – dažnas reiškinys), raumenys intensyviai dirba, tad jeigu toks užsiėmimas taps kasdieniu ritualu, netruksite pastebėti ir pirmuosius rezultatus.

Dviračio treniruoklio mynimas neįpareigos, tačiau savijauta ilgainiui taps kur kas geresnės. Tiems, kurie mano, jog dviratis treniruoklis namie užims pernelyg daug vietos, taip pat yra alternatyvų – mini dviračiai treniruokliai nenaudojami gali būti laikomi aplinkiniams nepastebimoje vietoje, o jų panaudojimo galimybės nesusileidžia įprastiniams variantams. Tokie dviračiai treniruokliai kaina yra prieinami kiekvienam, kuris šaltus žiemos ar rudens vakarus nori praleisti aktyviai, todėl beliks išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Žinome, jog sportas – ne visų mėgstamiausia veikla, tad sportuojant pasirinkite naudoti ir ausinuką, ar tiesiog – įsijunkite mėgstamos muzikos. Treniruoklis dviratis svorio metimui – puikus įnagis, tad apsvarstykite galimybes! Ne paslaptis, jog daugeliui trūksta valios ir ryžto, mieliau žmonės renkasi kitus užsiėmimus, bet leiskite pridurti, jog minant dviračio pedalus galima skaityti ir knygą, žiūrėti filmą, ar mėgstamą TV serialą. Galiausiai – suderinę ir sveikesnę mitybą, pasieksite norimų rezultatų! Dviračio treniruoklio mynimas gali tapti mylima veikla – viskas priklauso nuo to, kaip save nuteiksite.

Naujausia tendencija – išmanieji  dviračiai treniruokliai (dviratis treniruoklis Kettler, dviratis treniruoklis Hammer – populiariausi pasirinkimai). Tai treniruokliai, kurie gali jungtis prie išorinių įrenginių – planšetinių kompiuterių, mobilių telefonų, išmaniųjų televizorių ir laikrodžių. Naudojant specialias programėlės jus galėsite įrašyti ir analizuoti Jūsų treniruočių rezultatus ir sportuoti virtualioje aplinkoje – kalnuose, pasaulio miestuose, dviračių lenktynių trasose. Kai kurios programėlės leidžia surengti  virtualias lenktynės su kitais naudotojais. Šiuo atveju nereikia ginčytis, jog kai naudojami dviračiai treniruokliai, nauda akivaizdi, tačiau gali šiek tiek užtrukti, kol iš gausaus asortimento išsirinksite labiausiai lūkesčius atitinkantį gaminį. Svarstantiems, kurie geriausi dviračiai treniruokliai, atsiliepimai ir juos jau išbandžiusių pirkėjų nuomonė padės atsakyti į iškylančius klausimus, tad apsisprendimas bus kur kas paprastesnis. Vieni sako, jog geriausias – mini dviratis treniruoklis (nes užima mažiau vietos), kiti liaupsina ir teigia, jog puikiausias – elipsinis dviratis treniruoklis, treti purto galvą ir sako, jog magnetinis dviratis treniruoklis – tai, ko reikia kiekvienam. Pasakysime taip – kiek žmonių, tiek nuomonių, bet kiekvienas norintis ras tai, kas jam aktualiausia ir priimtiniausia. Štai dviratis treniruoklis hammer kaina svyruoja nuo 200 iki 2000 EUR, tad supratę ko iš tikrųjų norite, galėsite išsirinkti ne tik pagal funkcionalumą, bet ir kainą.

Ieškote, kur patraukliomis sąlygomis parduodamas dviratis treniruoklis? Į google paiešką vedate  “dviratis treniruoklis kaina” ir bandote suprasti, ar jis – jūsų kišenei? Atsakysime paprastai – dviračiai treniruokliai Pigu.lt – tikrai jūsų kišenei! Dviratį ar bet kurią kitą priemonę galite nusipirkti išsimokėtinai, jeigu atitinkate banko reikalavimus. Dviračiai treniruokliai pigiau kainuos tada, jei prenumeruosite Pigu.lt naujienlaiškį – juk apie nuolaidas ir išpardavimus sužinosite pirmieji. Dviračiai treniruokliai kaina – ne pati didžiausia, tad įsigyti galės ir studentai, ir senjorai! 

Dviračiai treniruokliai pigiau parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje ir daugelyje e-parduotuvių internete – užsukite ir susipažinkite su pateiktais pasiūlymais. Čia sporto dviračiai treniruokliai Hammer kaina traukia pirkėjų akį, tačiau ne mažiau džiugina ir kitų gamintojų siūloma produkcija. Asortimente yra dviratis ergometras Christopeit Et6, dviratis treniruoklis Evo Rower, Reebok, Insportline, Adrenalin, Spokey, Floryda, HMS One, Kettler, Life Gear, Christopeit ir kiti įrenginiai, todėl pasirinkimo laisvę tikrai turėsite. Patogu ir tai, jog dviračiai treniruokliai internetu leidžia net neišėjus iš namų pasirūpinti visais reikalingais sporto atributais vos per keletą minučių, todėl pavyks sutaupyti ir papildomo laiko. Dviratis treniruoklis akcija – galimybė įsigyti šias prekes itin mažomis kainomis, tad pastebėję šį užrašą, užsukite ir susipažinkite su pateiktais pasiūlymais. Dviračių treniruokliai – jūsų sveikatos ateitis. Ar jūs pasiruošę juos išbandyti?