ad

Lygumų slidės

(5)
Lygumų slidės Rossignol XT Intense 45 su apkaustais kaina ir informacija | Lygumų slidės | pigu.lt € 9995 5/5 ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
Lygumų slidės Peltonen Delta, be apkaustų kaina ir informacija | Lygumų slidės | pigu.lt € 6995 ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
Vaikiškos slidės, 50cm spalva raudona kaina ir informacija | Lygumų slidės | pigu.lt NAUJIENA € 2849 Į krepšelį
NAUJIENA
Vaikiškos slidės, 50cm, mėlynos kaina ir informacija | Lygumų slidės | pigu.lt NAUJIENA € 2849 Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 615 įvertinimų. Žiūrėti visus

Lygumų slidės internetu

Svarbiausias dalykas norint užsiimti lygumų slidinėjimu yra pačios lygumų slidės. Aišku, vien tik jų neužtenka – reikia lazdų, slidžių batų, apkaustų, ne pro šalį ir krepšiai slidėms bei batams vežtis. Bet vis tiek pirmas ir svarbiausias pirkinys turėtų būti lygumų slidės.

Kaip pasirinkti lygumų slides?

Šiais laikas įvairių prekių pasirinkimas yra labai didelis, ne išimtis ir slidės. Todėl pradedantiesiems tikriausiai kyla natūralus ir logiškas klausimas, kaip pasirinkti lygumų slides. Pabandysime padėti ir papasakoti, kokios gi būna lygumų slidės. Na o išvaizda ir slidžių spalva bei dizainas jau priklausys nuo jūsų skonio.

Lygumų slidžių plotis

Skiriasi lygumų slidžių plotis: siauresnės lygumų slidės skirtos slidinėti ten, kur daug slidininkų pramintų vėžių (pavyzdžiui, parke), o platesnės pritaikytos slidinėti ant puraus sniego, ten, kur nėra slidinėjimo trasų – užmiestyje, miške ir pan. Jei dar nežinote, kur dažniau slidinėsite ir kokias lygumų slides rinktis arba norite universalaus pločio slidžių, kurios tiktų abiem atvejais, geriausia pirkti vidutinio pločio (45–55 mm) lygumų slides.

Lygumų slidžių ilgis

Šis slidžių parametras priklauso nuo kiekvieno slidžių savininko ūgio ir svorio. Vienur suaugusiesiems rekomenduojama pirkti maždaug 15–20 cm už savo ūgį ilgesnes slides, kitur šis intervalas nurodomas ilgesnis – nuo 10 iki 30 cm. Neturintiems daug patirties siūloma pirkti šiek tiek ilgesnes, todėl kad turint trumpesnes su jomis sunkiau griūti, be to, jos manevringesnės. Kaip pasirinkti tinkamo ilgio lygumų slides? Vienas iš variantų nustatyti tinkamą ilgį yra ištiesti ranką – jei slidės siekia riešą, jų ilgis geras. O slidinėjimo lazdos turėtų tilpti po pažastimi, kai pasistiebiate. Tokie tie paprasti „matavimai“.

Lygumų slidės gera kaina

Pamirškite parduotuves ir prekybos centrus, patogiai ir greitai pirkite internetu. El. parduotuvė pigu.lt jums siūlo įvairias sporto ir aktyvaus laisvalaikio prekes. Čia yra įvairios kalnų ir lygumų slidės, lazdos, slidinėjimo batai, apkaustai, priežiūros priemonės, krepšiai slidėms ir batams. Viskas vienoje vietoje, gera kaina, patogus pristatymas. Jei nežinote, kokias lygumų slides rinktis, skaitykite mūsų aprašymą – rasite naudingų patarimų.