ad

Lygumų slidinėjimo batai

(1)
Lygumų slidinėjimo batai moterims Rossignol X-1 FW, juodi kaina ir informacija | Lygumų slidinėjimo batai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 € € 8999 22val. 19min. Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 619 įvertinimų. Žiūrėti visus

Lygumų slidinėjimo batai pigiau

Lygumų slidinėjimas daug paprastesnis už kalnų slidinėjimą: technika nesudėtinga, traumų tikimybė mažesnė, gamtos sąlygos tinkamos ir Lietuvoje, kur nėra kalnų, „Snaigės“ žygiai populiarėja, pritraukia vis daugiau aktyvaus laisvalaikio mėgėjų, vyksta ne tik Vilniuje, bet ir kituose miestuose. O tam, kad slidinėti būtų patogu ir smagu, jums reikalingos ne tik slidės, lazdos, bet ir tinkami, specialiai tam pritaikyti lygumų slidžių batai.

Kokie turi būti slidžių batai?

Lygumų slidinėjimo batai turi būti patogūs ir kokybiški, kad nepraleistų vandens, neleistų kojoms šalti ar prakaituoti. Taip pat jie neturėtų būti labai sunkūs, nes priešingu atveju apsunkins jums judėjimo laisvę, slidinėti bus daug sunkiau, nes procesas pareikalaus daugiau energijos, greičiau pavargsite.

Kaip juos išsirinkti?

Kaip ir visos kitos prekės, lygumų slidinėjimo batai būna įvairūs: skiriasi gamintojas, modelis, kaina. Kaip žinoti, kurie tinkamiausi jums? Jei nesate profesionalus sportininkas, dar tik pradedate slidinėti ar tuo užsiimate retai, galbūt pakaks paprastesnio inventoriaus ir išlaidauti neverta. Ieškant tinkamų lygumų slidžių batų kyla klausimas, ar turite slides su apkaustais? Jei į šį klausimą atsakysite teigiamai, galima pagal turimus apkaustus rinktis batus, o jei apkaustai seni ir prie jų tinkančių batų rasti nepavyks, arba pamatysite savo svajonių slidinėjimo batus, kuriems jūsų apkaustai tiesiog netinka, teks pirkti ir naujus apkaustus.

Kas dar svarbu?

Kad būtų patogu slidinėti, neužtenka tik patogių batų, reikia apgalvoti ir savo aprangą: rekomenduojama vilkėti sintetinius apatinius drabužius, kurie gerai praleidžia drėgmę. Dar patartina nesirinkti vilnonių pirštinių ir kojinių, nes pastarieji sugeria prakaitą, sudrėksta, todėl padidėja tikimybė peršalti, net jei sustojote tik trumpam. O viršutiniai drabužiai turėtų saugoti nuo vėjo, išgarinti susikaupusį prakaitą. Pradedantiesiems, mėgėjams patariama vilktis storesnio audinio kostiumus, o tiems, kurie slidinėja greičiau, – plonesnio.

Slidinėjimo batai internetu

Taupykite laiką ir apsipirkite šiuolaikiškai – internetu. El. parduotuvėje pigu.lt siūlomos įvairios lygumų slidinėjimo prekės: lygumų slidžių batai, slidės, jų apkaustai, priežiūros priemonės, lazdos, krepšiai slidėms, kitos lygumų slidinėjimo prekės ir kt. Patogu, greita, aišku, saugu, viskas vienoje vietoje – geriau nebūna!