ad

Lygumų slidžių apkaustai

(5)
Lygumų slidžių apkaustai Rottefella L XC Basic black kaina ir informacija | Lygumų slidžių apkaustai | pigu.lt GERA KAINA! € 2999 5/5 ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
GERA KAINA!
Lygumų slidžių apkaustai Rottefella Touring Auto Classic black, NIS kaina ir informacija | Lygumų slidžių apkaustai | pigu.lt GERA KAINA! € 3999 5/5 ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
GERA KAINA!
GERA KAINA!
GERA KAINA!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 615 įvertinimų. Žiūrėti visus

Lygumų slidžių apkaustai pigiau

Norint slidinėti lygumų slidėmis reikalingos ne tik slidės, jų lazdos, slidinėjimui skirti batai, apranga, bet ir lygumų slidžių apkaustai. Jų yra įvairių: vaikiškų, moteriškų, vyriškų, tokių, kurie skirti mėgėjams ar rimčiau tuo užsiimantiems, tokių, kurie turi automatinį, mechaninį ar rankinį užsegimą. Apkaustai lygumų slidėms gali būti automatiniai užmaunami, prisukami, klasikinio stiliaus... Šiais laikais pasirinkimas tikrai didelis, sau tinkamus ras visi lygumų slidinėjimo mėgėjai.

Slidinėjimo batai pritaikyti, kad juos būtų patogu pritvirtinti prie apkaustų. Todėl lygumų slidžių apkaustų tvirtinimas nesukels jums bėdų, tik pirkdami apkaustus atidžiai perskaitykite aprašymus, dažniausiai juose būna nurodyta, kokiems batams jie tinka. Ir atvirkščiai – jei turite apkaustus ir perkate batus, taip pat žiūrėkite, kad jie vieni kitiems tiktų.

Kaip prižiūrimi lygumų slidžių apkaustai?

Stebėkite, kad į juos nepatektų purvo, smėlio, žemių, druskų, kuriomis barstomi keliai. Jei lygumų slidžių apkaustai nešvarūs, plaukite juos šaltu vandeniu (tik nenaudokite valymo priemonių ar tirpiklių) arba valykite minkšta drėgna audinio skiaute. Paslidinėjus apkaustai turėtų būti paliekami atidaryti. Laikykite juos vėsioje ir tamsioje vietoje.

Lygumų slidinėjimas

Ši laisvalaikio leidimo forma vis labiau populiarėja, dažnai ir daugelyje Lietuvos miestų vyksta „Snaigės“ žygiai, į juos susirenka daug skirtingo amžiaus žmonių, nes lygumų slidinėjimas daug paprastesnis nei kalnų, nereikalauja ne tiek pasiruošimo, nei gamtos sąlygų, mažesnė traumų tikimybė. Lygumų slidinėjimas stiprina sveikatą ir leidžia mėgautis žiemos malonumais, buvimu gamtoje.

Lygumų slidžių apkaustai internetu

Lygumų slidinėjimo inventorių galite nusipirkti sporto ar turizmo prekių parduotuvėse, tačiau ko gero patogesnis pasirinkimas būtų pirkti internetu. Tai patogu ir greita, juk beveik visada po ranka darbe ar namuose turime išmanųjį telefoną, planšetę ar kompiuterį. El. parduotuvėje pigu.lt parduodamos įvairios kalnų ir lygumų slidinėjimui skirtos prekės: slidės, lazdos, slidinėjimo batai, krepšiai slidėms ar batams, apkaustai lygumų slidėms ir kitos prekės. Daugybė įvairių pasiūlymų, skirtų profesionalams ir mėgėjams, vaikams ir suaugusiesiems, plonesnės ir storesnės piniginės savininkams. Prekės kokybiškos, apsipirkti paprasta, saugu, greita ir aišku.