Stacionarūs kompiuteriai

(2557)

Kokybiški stacionarūs kompiuteriai HP, Dell, Lenovo, Apple ir kitų žinomų gamintojų siūlomi įrenginiai geromis sąlygomis parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Nors technologijų rinka nuolat tobulėja, stacionarūs kompiuteriai vis dar nesiruošia užleisti per ilgus metus užsitarnautų savo pozicijų. Puikiai tinkantys tiek grafikos darbams, tiek neįpareigojančiai kasdienybei ar įtraukiantiems žaidimams, šie įrenginiai stebina gausia pasirinkimo įvairove, pritaikyta kiekvieno poreikiams. Stacionarūs kompiuteriai žaidimams pasižymi įspūdingu efektyvumu ir grafinėmis galimybėmis, o norintys vienu metu atlikti daugybę užduočių ieško didesnį RAM kiekį siūlančių įrenginių. Nusprendę pasirinkti šią kompiuterinę techniką, susipažinsite su itin plačiu charakteristikų sąrašu, tačiau būtent jis ir padės pritaikyti šį įrenginį asmeniniams lūkesčiams. Lygiai taip pat kaip specifikacijos, skiriasi ir stacionarių kompiuterių kainos, todėl visuomet galima surasti ir poreikius, ir biudžetą atitinkančius variantus. Pigūs stacionarūs kompiuteriai internetu siūlomi mūsų parduotuvėje – užeikite ir išsirinkite tą, kuris tinka būtent Jums!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 836 įvertinimai. Žiūrėti visus

Staliniai kompiuteriai

Nors gali pasirodyti, kad stacionarūs kompiuteriai jau prarado savo populiarumą, tai toli gražu nėra tiesa. Šie įrenginiai vis dar stebina savo našumu ir kitomis galimybėmis, kurias mėgsta tiek žaidimų entuziastai, tiek ir visi kiti, kurie svajoja šį prietaisą pritaikyti asmeniniams savo poreikiams. Nesvarbu, ar Jums bus reikalingi stacionarūs kompiuteriai darbui, neįpareigojančiam laisvalaikiui ar bet kokioms kitoms veikloms, galite net neabejoti – čia visuomet turėsite iš ko pasirinkti. Užsukite ir išsirinkite, kuris stalinis kompiuteris turėtų atsidurti Jūsų namuose!

Kodėl staliniai kompiuteriai vis dar verti Jūsų dėmesio?

Nors daugelis manė, kad išpopuliarėjus nešiojamiems modeliams staliniai kompiuteriai praras savo populiarumą, jie vis dar stabiliai laikosi rinkoje. Jei svarstote, ar iš tiesų verta įsigyti tokią techniką, turėkite omenyje, kad staliniai kompiuteriai siūlo ne vieną solidų privalumą. Visų pirma vien jau dėl to, jog dėl pilno dydžio detalių jie yra gerokai efektyvesni nei nešiojami modeliai – jei galia yra vienas iš Jūsų prioritetų, turėtumėte pagalvoti apie tokį variantą.

Be to, stalinių kompiuterių funkcijas lengva pritaikyti asmeniniams poreikiams, o bet kokie remonto ir atnaujinimo darbai dažnu atveju atsieina gerokai pigiau. Kaip ir pati technika: staliniai kompiuteriai kaina dažniausiai labai atsilieka nuo panašias specifikacijas siūlančių nešiojamų modelių. Taigi jų nuvertinti tikrai nereikia – verčiau iš arčiau susipažinkite su plačiu asortimentu, kuriame tikrai surasite sau tinkantį variantą.

Stacionarūs kompiuteriai žaidimams: ką rinktis?

Procesoriaus, vaizdo plokštės tipas, RAM atminties kiekis, vidinio kietojo disko tipas ir talpa, operacinė sistema – tai tik keli esminiai kriterijai, kuriuos turėsite galimybę priderinti prie savo poreikių. Pavyzdžiui, tais atvejais, kai domina stacionarūs žaidimų kompiuteriai, daugiausiai dėmesio patartina skirti nepriekaištingai grafikai ir kuo didesniam našumui – tuomet galėsite mėgautis maksimaliai kokybiškais žaidimais. Verta susipažinti ir su kitų žaidėjų apžvalgomis ir atsiliepimais: jų patirtys padeda priimti pasiteisinantį sprendimą. Be to, papildoma informacija leis išsiaiškinti, ar Jus sužavėjęs stalinis kompiuteris iš tiesų atitiks visus poreikius.

Svarbu, kad staliniai žaidimų kompiuteriai turėtų ne tik gerą vaizdo plokštę, bet ir pakankamai didelį RAM skaičių – jei įmanoma, jis turėtų siekti apie 16GB, tačiau kai kuriais atvejais galima apsieiti ir 8GB. Nepamirškite pagalvoti ir apie našų procesorių – šis komponentas taip pat užtikrins efektyvesnius žaidimus. Jei visus juos laikysite kietajame diske, vietos prireiks gerokai daugiau: geriausia, jeigu stacionarių kompiuterių atmintis bus skaičiuojama terabaitais. Papildomai pravers ir didesnis jungčių skaičius, o visapusišką komfortą garantuos geras aušinimas – jį gali pasiūlyti kone visi personaliniai kompiuteriai žaidimams, tačiau nesuklysite, jei prieš pirkdami tuo įsitikinsite.

Staliniai kompiuteriai kitoms veikloms

Logiška, kad staliniai kompiuteriai žaidimams turėtų būti kuo našesni, tačiau jeigu šis įrenginys reikalingas kasdienėms užduotims, užteks pačių paprasčiausių parametrų. Tiesa, jei žinote, kad stalinį kompiuterį reikės pasitelkti ir darbui su grafika ar kitokiomis didesnio galingumo programomis, apie tai taip pat turėtumėte pagalvoti iš anksto. Tuomet ir vėlgi reikėtų rinktis didesnį RAM kiekį ir solidų procesorių turinčius modelius. Tačiau jeigu stalinis kompiuteris bus skirtas tik smagiam laisvalaikiui, persistengti nereikia – Jums tikrai pakaks ir elementariausių modelių. Tarp pirkėjų mėgstamų įrenginių dažnai minimi MSI staliniai kompiuteriai, tačiau surasite ir daugiau dėmesio vertų gamintojų – tuo galite net neabejoti.

Ne mažiau aktualios ir stacionarių kompiuterių kainos. Nenustebinsime pasakydami, kad jų vertė priklauso nuo suteikiamų galimybių: kuo įrenginys našesnis ir talpesnis, tuo didesnių investicijų Jums prireiks. Būtent dėl to stacionarūs kompiuteriai žaidimams kaina neretai ženkliai skiriasi nuo kasdienei veiklai skirtų modelių, tačiau jei palygintume jų funkcionalumą, nebūtų sunku suprasti, kodėl taip yra. Dėl šios priežasties labai svarbu iš anksto apgalvoti, kokiems užsiėmimams naująjį stalinį kompiuterį dažniausiai naudosite. Reikia įsivertinti savo poreikius ir pagal galimybes išsirinkti geriausią variantą – kai pasirinkimas toks platus, tai padaryti tikrai nebus sunku.

Tačiau tuo pačiu tai nereiškia, kad dėl kainos turėtumėte aukoti savo asmeninius poreikius. Visada galima paieškoti specialių, papildomų lėšų sutaupyti leidžiančių pasiūlymų: pavyzdžiui, stacionarūs kompiuteriai išsimokėtinai leidžia šiuos įrenginius įsigyti lizingu ir taip už savo pirkinius atsiskaityti dalimis. Pas mus dažnai vyksta ir lizingo akcijos, kurių metu už stalinį kompiuterį dalimis galėsite atsiskaityti be jokio pabrangimo. O jei Jus domins ir pigūs, ir funkcionalūs staliniai kompiuteriai, akcija leis lengvai suderinti abu šiuos prioritetus.

Nauji stacionarūs kompiuteriai pigiau

Nusprendusiems įsigyti šią kompiuterinę techniką ir ieškantiems, kur tai galima padaryti palankiomis sąlygomis, siūlome apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje ir iš arčiau susipažinti su mūsų asortimentu. Čia Jūsų laukia Dell, HP, Lenovo stacionarūs kompiuteriai ir kitais patikimais prekiniais ženklais pažymėti įrenginiai, kuriuos pavyksta įsigyti itin viliojančiomis sąlygomis. Ypač tuomet, kai vyksta akcijos: išpardavimų metu net ir pačias įspūdingiausias specifikacijas turintys staliniai kompiuteriai parduodami ženkliai pigiau.

Staliniai kompiuteriai internetu

Pastebėjus palankų pasiūlymą, nereikės netgi išeiti iš namų, kadangi stacionarūs kompiuteriai internetu parduodami bet kuriuo paros metu. Tereikia nuspręsti, kuris modelis geriausiai pateisins Jūsų lūkesčius ir mes pasirūpinsime, kad užsakyta prekė neilgai trukus atsidurtų Jūsų namuose. Jums pageidaujant, pigūs stacionarūs kompiuteriai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Mažeikiuose ir Tauragėje gali būti atsiimami ir mūsų prekių atsiėmimo centruose. Šiam pristatymo būdui netaikomi jokie papildomi mokesčiai, taigi pirkdami stalinį kompiuterį, turėsite galimybę dar šiek tiek sutaupyti.