ad

Suknelės

Guess by Marciano suknelės

(5)

Elegancija, išskirtinumu ir lengva prabanga alsuojančios Guess by Marciano suknelės moterims itin palankia kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Tai – šio garsaus prekinio ženklo tęsinys, siūlantis aukšta kokybe ir originalumu pasižyminčius drabužius madingoms, pačioms tendencijas kuriančioms damoms. Pasipuošusios tokiomis suknelėmis, galėsite tapti vakaro žvaigžde ir neabejotinai susilauksite daugybės komplimentų. Yra tik vienintelis būdas tuo įsitikinti: apžiūrėkite Guess by Marciano sukneles internetu ir nuspręskite, kuri iš jų geriausiai atspindi Jūsų asmenybę!

Palaidinė moterims Marciano kaina ir informacija | Suknelės | pigu.lt -40% 0 € PRISTATYMAS NUO 39 € € 10800 3d. 3val.
Drabužių dydis: 40, 42
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 39 €
Suknelė moterims Guess kaina ir informacija | Suknelės | pigu.lt -50% 0 € PRISTATYMAS NUO 39 € € 13250 3d. 3val.
Drabužių dydis: 42, 44
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 39 €
Suknelė moterims Guess kaina ir informacija | Suknelės | pigu.lt -50% 0 € PRISTATYMAS NUO 39 € € 15670 3d. 3val.
Drabužių dydis: 42, 44
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 39 €
Suknelė moterims Guess Marciano kaina ir informacija | Suknelės | pigu.lt -40% 0 € PRISTATYMAS NUO 39 € € 10800 3d. 3val.
Drabužių dydis: 44, 46
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 39 €
Suknelė moterims Guess kaina ir informacija | Suknelės | pigu.lt -39% 0 € PRISTATYMAS NUO 39 € € 13000 3d. 3val.
Drabužių dydis: 40, 44
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 39 €

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 597 įvertinimai. Žiūrėti visus

Guess by Marciano suknelės internetu

Prieš maždaug keturis dešimtmečius broliai prancūzai atvyko siekti savo amerikietiškosios svajonės. Tam jie pirmiausiai pasitelkė džinsinį audinį, tačiau metams bėgant, kompanija Guess ženkliai išplėtė savo prekių asortimentą ir tapo žinoma daugelyje pasaulio valstybių. Šis prekinis ženklas labai greitai tapo jauno, seksualaus ir azartiško gyvenimo būdo simboliu, o įmonės reklaminės kompanijos skatino svajoti ir nežinomus veidus pavertė garsiais modeliais.

Guess by Marciano – šio prekinio ženklo tęsinys, pavadintas šios įmonės įkūrėjų pavarde. Šiose linijose dažniausiai dominuoja rūbai, skirti tendencijas kuriantiems vyrams ir moterims. Nieko stebėtino, kad unikaliu stiliumi pasižymi ir Guess by Marciano suknelės – šie drabužiai stebina žavingais ir moteriškais siluetais, kuriuos dažniausiai puošia išskirtinės detalės. Jei ieškote vertę kuriančių rūbų, nesuklysite atidžiau apžiūrėjusios šios kompanijos kolekcijas.

Kaip išsirinkti Guess by Marciano suknelę?

Guess by Marciano suknelės pasižymi žaviu stiliumi, kuris puikiai tinka tiek iškilmingoms progoms, tiek ir elegantiškam darbiniam įvaizdžiui ar žavingai kasdienybei. Visgi, apsispręsti bus gerokai paprasčiau, jei iš anksto pagalvosite, kokiai progai šių rūbų ieškosite – taip galėsite būti tikros, kad naujoms garderobo detalėms neteks dulkėti lentynose.

Kaip ir renkantis bet kokius kitus drabužius, šiuo atveju taip pat labai svarbu pakankamai dėmesio skirti tinkamam dydžiui. Nors lengva prabanga alsuojanti Guess by Marciano suknelė tikrai galėtų tapti motyvacija atsisveikinti su ramybės neduodančiais kilogramais, verčiau taip nerizikuokite ir rinkitės tai, kas Jums tinka būtent dabar. Prisiminkite, jog vienas iš šio prekinio ženklo tikslų yra kurti moteriškus siluetus, tad nepabijokite pabrėžti savo turimų privalumų.

Ši kompanija taip pat garsėja ir aukšta kokybe, tad dėl rūbų tvarumo nerimauti tikrai nereikėtų. Tačiau jeigu norite įsitikinti tam tikromis ypatybėmis, atkreipkite dėmesį į gamyboje naudojamas medžiagas, atidžiau susipažinkite su aprašymais ir pasidomėkite kitų moterų patirtimi. Turėdamos visą šią informaciją, greitai nutarsite, kuri Guess by Marciano suknelė yra verta Jūsų dėmesio.

Guess by Marciano suknelės moterims pigiau

Ieškančioms, kur Guess by Marciano sukneles galima įsigyti palankia kaina, siūlome iš arčiau susipažinti su Pigu.lt el. parduotuvės pasiūlymais. Čia Jūsų laukia platus drabužių pasirinkimas ir pasiūlymai, kurie garderobą leidžia atnaujinti plačiai neatveriant piniginės. Pas mus dažnai pastebėsite vykstančias akcijas ir išpardavimus: jų metu Guess by Marciano suknelės parduodamos su didele nuolaida, taigi galėsite nemažai sutaupyti.

Patogu ir tai, jog spintos turinį galėsite papildyti bet kuriuo Jums patogiu metu – Guess by Marciano suknelės greitai ir patogiai yra užsakomos internetu, o pasirinkti jų modeliai efektyviai pristatomi pageidaujamu adresu. Pirkinius nemokamai galite atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo centrų: jie yra įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.