Tapetai

(116)

Stilingi ir tvirti tapetai: flizeliniai, viniliniai, popieriniai, stiklo pluošto, dažomi ir kiti jų tipai palankia kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Pasitelkus šiuos gaminius, greitai ir efektyviai galima papuošti bet kurio kambario sienas – šis procesas neužtruks, o savo darbo rezultatais džiaugsitės ilgus metus. Gausi tapetų įvairovė leis surasti labiausiai Jūsų namams tinkančius variantus – nesvarbu, ar ieškosite žaismingų, vaikams tinkančių gaminių, ar norėsite sukurti prabanga ir elegancija alsuojančią aplinką, pas mus visuomet turėsite iš ko pasirinkti. Atnaujinti namų sienas dar niekuomet nebuvo taip patogu – visi tapetai bet kuriuo metu yra užsakomi internetu. Ar jau nusprendėte, kurie iš jų papuoš Jūsų kambarius? Dabar palankus metas tai padaryti!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 002 įvertinimai. Žiūrėti visus

Tapetai pigiau

Tapetai interjere – viena dažniausiai pasirenkamų apdailos medžiagų, leidžianti sukurti jaukią ir stilingą kambario aplinką. Nusprendus pasirinkti šias sienų dekoracijas, teks susipažinti su ypatingai gausiu šių prekių asortimentu, tačiau jei atkreipsite dėmesį į kelis svarbiausius aspektus, nesunkiai atrasite pačius geriausius variantus.

Flizeliniai tapetai ir kiti jų tipai

Skiriami keli pagrindiniai šių gaminių tipai – popieriniai, viniliniai, tekstiliniai, dažomi ar pagaminti iš flizelino. Popieriniai tapetai vaikų kambariui yra itin dažnas pasirinkimas. Jie dažniausiai gaminami iš viengubo arba dvigubo popieriaus: antrasis variantas pasižymi geresniu atsparumu įvairiems pažeidimams, todėl ir tinka toms erdvėms, kur jų tikimybė yra pati didžiausia. Tokių gaminių kaina paprastai yra mažesnė nei kitų galimų sprendimų, todėl tokie variantai laikomi itin ekonomiškais – tai ir lemia jų populiarumą. Be to, tokios sienų puošmenos gerai praleidžia drėgmę ir yra laikomos labai ekologiškomis. Vis dėlto, jų klijavimas visada reikalauja ypatingo kruopštumo, o sienos turi būti ypatingai lygios.

Viniliniai tapetai koridoriams, virtuvei ar netgi viešo naudojimo patalpoms bus itin praktiškas sprendimas. Jie pasižymi dideliu atsparumu mechaniniam poveikiui, plovimui ir ultravioletiniams spinduliams. Nors šiuos gaminius galima plauti, tačiau jie turi būti klijuojami ant sausų, nedrėkstančių sienų. Tarp jų rasite daugybę stilingų, lengvai blizgių variantų, kurie galės tapti bet kokios erdvės puošmena.

Tapetai flizelino pagrindu šiuo metu yra vieni populiariausių. Jie yra patvaresni už popierinius gaminius, klijuoti juos galima paprasčiau, jie yra pralaidūs orui, garams ir vandeniui. Tiesa, jei jų pagrindas bus vinilinis, tokie gaminiai praras savo laidumą orui. Jūsų laukia ir daugiau privalumų: tokie gaminiai sienų nelygumų neišlygins, tačiau pasitelkę juos, galėsite paslėpti lengvus įtrūkimus. Klijavimo darbai taip pat bus sklandūs, kadangi klijus tepsite ant sienų, o ne ant pačių gaminių.

Tekstiliniai gaminiai svetainei ar kitoms reprezentacinėms zonoms bus vienas geriausių sprendimų. Jie atrodo tikrai stilingai ir prabangiai, tačiau juos klijuoti yra gana sudėtinga. Svarbu tinkamai paruošti sienų paviršių (jis turi būti lygus, sausas ir švarus), o klijuoti juos rekomenduojama su pirštinėmis, kad darbo metu jų nesuteptumėte. Tačiau jei pasiryšite šiems darbams, galutiniu rezultatu mėgautis galėsite itin ilgą laikotarpį.

Pas mus Jūsų laukia ir dažomo tipo gaminiai, kurie puikiai užmaskuos bet kokius nelygumus. Atkreipkite dėmesį, kad šio tipo prekės dažniausiai yra kiek didesnių išmatavimų, taigi jų lakštus užklijuoti galėsite gerokai greičiau. Jei norite įsitikinti šių ar kitų gaminių patikimumu ar praktiškumu, tai padaryti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai. Kuo daugiau informacijos apie patikusį tipą turėsite, tuo lengviau bus nuspręsti, ar jis iš tiesų tinka būtent Jūsų atvejui.

Geriausi tapetai miegamajam, svetainei ir kitoms erdvės: į ką dar reikia atsižvelgti?

Ne paslaptis, kad šios puošmenos tampa svarbia bendro interjero dalimi, todėl daug dėmesio turėtumėte skirti jų stilistikai. Tapetai plytų imitacija, su gėlėmis, lapais, pilki ar kitų spalvų – tai tik dalis variantų, su kuriais turėsite progą susipažinti. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į kitas kambario detales – jei spalvų čia ir taip netrūksta, verčiau rinktis neutralius, vienspalvius ar pastelinius variantus. Tačiau jei pasigendate gyvybingumo, išskirtiniai raštai ir ryškios spalvos leis sukurti labai įdomią aplinką. Tikslių taisyklių šiuo atveju nėra – viskas priklauso tik nuo Jūsų asmeninio stiliaus jausmo.

Visgi, kaip ir su bet kokiomis kitomis detalėmis, eksperimentuodami su šiais gaminiais, taip pat galite vizualiai pakeisti erdvės suvokimą. Pavyzdžiui, vertikalūs piešiniai žemam kambariui pridės aukščio, o horizontalūs – pločio. Čia taip pat galioja ir su spalvomis dažnai minima gudrybė: šviesūs atspalviai net ir mažam kambariui prideda daugiau erdvės, todėl juos ypač paranku naudoti tamsesnėse ir nedidelėse patalpose.

Tiesa, kai parenkami tapetai vaikams, teks apgalvoti ir daugiau aspektų. Pirmenybę reikėtų teikti praktiškumui – jei šiuos gaminius bus galima lengvai nuvalyti, daug paprasčiau žiūrėsite į bet kokias jų išdaigas. Dabar prekyboje galima rasti ir įvairiais vaikiškais piešiniais papuoštų variantų, kurie neabejotinai paliks įspūdį Jūsų mažyliams. Visgi, jei norite, kad tapetai jaunuolio (mergaitės, berniuko) kambariui jiems iš tiesų patiktų, būtinai pasiteiraukite ir jų nuomonės – tuomet būsite tikri, kad atžalos savo erdvėse jausis jaukiai ir patogiai. Tačiau nepamirškite ir to, kad šie gaminiai sienas puošia ilgus metus, o vaikų norai greitai kinta. Tad pasistenkite surasti kompromisą ir pasirinkite tokią stilistiką, kuri net ir po kelerių metų jiems atrodys pakankamai graži.

Tapetai internetu

Ieškantiems, kur įvairių tipų, pavyzdžiui, dažomi tapetai pigiai parduodami, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt parduotuvėje. Čia Jūsų laukia gausi šių prekių įvairovė ir daugybė specialių pasiūlymų. Jei Jus domins kokybiški, tačiau pigūs tapetai, akcija ir dažnai vykdomi išpardavimai leis neribojant savęs išsirinkti labiausiai Jūsų namams tinkančius variantus. Tad jei pamatysite nuolaidas, nepraleiskite progos atnaujinti kambario sienų už itin gerą kainą.

Labiausiai tinkančius ir patinkančius gaminius įsigysite bet kuriuo metu, kadangi jie yra užsakomi internetu. Jūsų pirkinius pristatysime pageidaujamu adresu, o jei norėsite, tapetai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje galės būti atsiimami ir iš mūsų prekių atsiėmimo centrų. Pasirinkę šį pristatymo būdą, išvengsite papildomų mokesčių.

Kokie tapetai yra populiariausi 2020m.?

Geriausiai įvertinti tapetai