Dulkių siurbliai

Numatic dulkių siurbliai

(3)

Tradiciniai Henry Numatic dulkių siurbliai: sauso, drėgno valymo, su plovimo funkcija ir kiti, ypatingai gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Šie gamintojai daugiausiai dėmesio skiria prietaisų ilgaamžiškumui, efektyvumui, patogiam naudojimui ir tvarumui, tačiau Jūsų laukia ir daugiau solidžių privalumų. Susipažinkite su jais internetu ir dar paprasčiau pasirūpinkite grindų švara!

Dulkių siurblys Numatic HVR200 Henry 900004 (620 W) kaina ir informacija | Dulkių siurbliai | pigu.lt € 14251 11val. 6min.
Dulkių siurblio tipas: Tradiciniai siurbliai Energijos efektyvumo klasė: A+ Plovimo funkcija: Ne
Į krepšelį
Dulkių siurblys Numatic HVR160 Henry 902398 (620 W) kaina ir informacija | Dulkių siurbliai | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 59 € € 14200 5/5 4val. 6min.
Dulkių siurblio tipas: Tradiciniai siurbliai Energijos efektyvumo klasė: A+ Plovimo funkcija: Ne
Į krepšelį
Numatic George GVE-370 kaina ir informacija | Dulkių siurbliai | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 59 € € 37300 4val. 6min.
Dulkių siurblio tipas: Tradiciniai siurbliai Energijos efektyvumo klasė: Nenurodyta Plovimo funkcija: Taip
Į krepšelį
Numatic 838743 kaina ir informacija | Dulkių siurbliai | pigu.lt Prekė išparduota
Dulkių siurblio tipas: Tradiciniai siurbliai Energijos efektyvumo klasė: A+ Plovimo funkcija: Ne

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 785 įvertinimai. Žiūrėti visus

Dulkių siurbliai Henry Numatic pigiau

Norėdami pasirūpinti grindų ir kitų paviršių švara, visuomet ieškome patikimų gamintojų siūlomų įrenginių. Itin daug teigiamų vertinimų visuomet susilaukia Henry Numatic dulkiųsiurbliai – tai Jungtinės Karalystės kompanija, jau daugiau kaip penkis dešimtmečius pirkėjams siūlanti praktišką ir patikimą valymo įrangą. Norėdami ją apžiūrėti ar įsigyti, tai galite padaryti mūsų parduotuvėje.

Kuo ypatingi Numatic siurbliai?

Ilgaamžiškumas, efektyvumas, patogus naudojimas ir perdirbimo galimybė yra pagrindinės šios kompanijos vertybės, pagal kurias kuriamas kiekvienas Henry siurblys. Jie džiugina savo tvarumu, todėl tokią įrangą ilgus metus galima naudoti nors ir kiekvieną dieną. Aukšti įmonės standartai leidžia pasiūlyti aukštos kokybės asortimentą, garantuojantį visapusišką darbų produktyvumą – tuo labai greitai įsitikinsite ir patys.

Tradiciniai Numatic siurbliai naudoja dulkių surinkimo maišelius. Tarp jų galima rasti ir plovimo funkciją bei drėgną siurbimą siūlančių modelių, tad tinkamų variantų surasite net ir tuomet, jei norėsis maksimalaus funkcionalumo. Dėmesį atkreipia ir žaismingas jų dizainas – dulkių siurblys Henry neretai puošiamas žaviu veideliu, todėl šį neišvengiamą buities darbą galima atlikti su pakilesne nuotaika.

Norėdami išsirinkti geriausią modelį, turėtumėte atidžiau panagrinėti jų specifikacijas ir pagalvoti, kokios galimybės Jums bus reikalingos. Papildomai reikėtų susipažinti ir su prekių aprašymais bei apžvalgomis – ši informacija priimant sprendimą taip pat gali būti labai naudinga.

Numatic dulkių siurbliai internetu

Ieškantiems, kur Henry dulkių siurblys kaina atitinka kokybę, siūlome nieko nelaukti ir užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę – čia Jus pasitiks daugybė specialių pasiūlymų, kurie padės nemažai sutaupyti. Dažnai pastebėsite akcijas ir išpardavimus – jų metu galite tikėtis itin solidžių nuolaidų. Taip pat turėsite galimybę šią įrangą pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Naują namų techniką įsigysite vos tik suradę laisvesnę minutę, kadangi Numatic dulkių siurbliai yra parduodami internetu, o po užsakymo prekės atkeliauja Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pristatymas galimas ir į mūsų prekių atsiėmimo punktus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje – iš jų pirkinius atsiimsite be jokių papildomų mokesčių.