Treniruokliai, treniruočių įranga

Treniruokliai: elipsiniai, dviračiai, irklavimo, daugiafunkciniai, bėgimo takeliai, steperiai ir kita treniruočių įranga pigiau siūloma Pigu.lt el. parduotuvėje. Dabar nebereikia ieškoti pasiteisinimų dėl prasto oro ar nepatogioje vietoje įsikūrusios sporto salės – pasitelkus šiuos treniruoklius, ją galima įsirengti ir savo namuose. Funkcionali ir kokybiška treniravimosi įranga leis efektyviai pasiekti trokštamų rezultatų. Nesvarbu, ar norite atsisveikinti su papildomais kilogramais, priaugti raumeninės masės ar tiesiog pagerinti bendrą savijautą, gausiame asortimente visuomet turėsite iš ko pasirinkti. Nepraleiskite specialių pasiūlymų – akcijų metų treniruokliai parduodami itin palankia kaina!

Treniruokliai, svarmenys, gimnastika pigiau

Palaikyti gerą fizinę formą dabar galima net neišėjus iš namų – įvairūs treniruokliai namuose leidžia atlikti tiek nesudėtingus pratimus, tiek ir įsirengti nedidelę sporto salę, kuri leis pasiekti tokių pačių rezultatų, kaip ir liejant prakaitą sporto salėje. Tuomet, kai reikalingi treniruokliai moterims, dažniausiai dėmesį patraukia gimnastikos lankai, kitos gimnastikos prekės, šokdynės, skersiniai ir kitos fitneso prekės, tačiau šiais laikais vis rečiau galima susidurti su stereotipais, jog dailiosios lyties atstovėms dideli raumenys netinka.

Siekiant padidinti raumeninį masę, padeda svoriai, svarmenys, grifai ir atkaklus darbas su jais, tuo tarpu ištvermės treniruotėms ir intensyviam riebalų deginimui tinka bėgimo takeliai ar dviračiai treniruokliai. Vyrų dėmesį dažniausiai patraukia jėgos treniruokliai – juk kiekvienas nori būti stiprus bei ištvermingas. Nepriekaištingai atrodančio kūno kultas vis labiau populiarėja, o kuo anksčiau pradėsime sportuoti, tuo lengviau bus pasiekti trokštamų rezultatų, todėl paprastesni treniruokliai vaikams suteiks galimybę nuo mažų dienų pamilti sportą ir aktyvų laisvalaikį.

Priklausomai nuo galimybių, treniruokliai, svarmenys, gimnastika ir jai skirtos prekės gali būti pastatomi skirtingose namų vietose: tuomet, kai nėra daug erdvės, tačiau pajudėti vis vien norisi, tinka steperiai treniruokliai, treniruoklis žingsniuoklis, o tais atvejais, kai laisvos vietos yra kur kas daugiau ir siekiama aukštesnių rezultatų, praverčia treniruočių suoliukai ir stovai, irklavimo treniruokliai ar daugiafunkciniai treniruokliai visam kūnui. Nors sportuojant daugiausiai dėmesio turėtume skirti sveikatai ir gerai savijautai, vis dėlto, treniruokliai riebalų deginimui – vienas efektyviausių būdų pasiekti džiuginantį atvaizdą veidrodyje. Tuomet, kai naudojami elipsiniai treniruokliai, nauda būna akivaizdi, todėl daugelis pasirenka būtent šį variantą.

Nusprendus pasirūpinti šiomis ar kitomis sporto prekėmis, dažnai iškyla klausimas, kurie treniruokliai namams tiktų labiausiai – svarstantiems, ar veiksmingi bus elipsiniai treniruokliai, atsiliepimai ir juos jau išbandžiusių sportininkų nuomonė padės greičiau apsispręsti ir pasirūpinti tinkamiausia įranga. Vis dėlto, tai, kas tinka vienam, nebūtinai taip pat suveiks ir kitam – dėl šios priežasties svarbu iš anksto išgryninti savo tikslus ir tik tuomet pasirūpinti atributais, kurie padės greičiau jų pasiekti.

Treniruokliai rankų raumenims, pilvo presui, nugaros raumenims stiprinti – tai tik keletas galimų variantų, tad tik Jūs patys galite žinoti, kuriai kūno daliai reikėtų skirti daugiausiai dėmesio. Naujausia treniruoklių tendencija – išmanieji  treniruokliai. Tai treniruokliai, kurie gali jungtis prie išorinių įrenginių – planšetinių kompiuterių, mobilių telefonų, išmaniųjų televizorių. Naudojant specialias programėlės jus galėsite įrašyti ir analizuoti Jūsų treniruočių rezultatus ir sportuoti virtualioje aplinkoje – kalnuose, pasaulio miestuose, dviračių lenktynių trasose. Kai kurios programėlės leidžia surengti  virtualias lenktynės su kitais naudotojais.

Domina multifunkciniai treniruokliai, treniruoklis bėgimo takelis, o galbūt dairotės, kur gali būti įsigyti ortopediniai treniruokliai reabilitacijai? Užsukite į Pigu.lt elektroninę parduotuvę, kurioje treniruokliai slidės ir kiti įvairūs treniruokliai užpakaliui, rankoms ir kitų kūno dalių stiprinimui siūlomi žema kaina. Čia treniruokliai pigiau parduodami, o mėgstantiems planuoti savo biudžetą patinka ir treniruokliai išsimokėtinai – tokiu būdu galima iš anksto tinkamai paskirstyti išlaidas ir pasirūpinti reikiamomis prekėmis.

Tuomet, kai bus reikalingi treniruokliai universalūs ar kiti panašūs įrenginiai, juos bus galima įsigyti itin greitai ir patogiai – treniruokliai internetu (online) suteikia galimybę vos keliais mygtuko paspaudimais užsisakyti patikusią sporto įrangą. Mūsų asortimente Jūsų laukia treniruoklis Wonder Core, Otto, Orbitrek, Finnlo, Fitmaxx, Hammer, Hoist, Kettler, Cybex, Cardio Twister, Christopeit, Milon ir kitų gamintojų siūlomos sporto prekės, kurios padės kur kas greičiau pasiekti rezultatų, o dažnai vykstanti treniruokliai akcija leis šiuos gaminius įsigyti kur kas pigiau.

Kokie treniruokliai, treniruočių įranga yra populiariausi 2020 metais?

Geriausiai įvertinti treniruokliai, treniruočių įranga