Tvoros ir jų priedai

(167)

Medinės, segmentinės tvoros ir jų priedai: tinklai, vejos, lysvių atitvarai, bortai, stulpai ir kiti gaminiai palankia kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Pasitelkę juos, sukursite jaukią kiemo erdvę, kurioje netrūks privatumo ir niekuomet neužklys nekviestų svečių. Tvoros nustebins gausiu pasirinkimu – nesvarbu, ar ieškosite kiemo puošmenos, ar praktiškesnio gaminio sodui, visuomet turėsite iš ko pasirinkti. Papildomi priedai palengvins tvėrimo darbus ir leis pasirūpinti kiemo aplinka – jei sumaniai suderinsite visus elementus, ji bus ne tik žavinga, bet ir lengvai prižiūrima. Įsigykite reikiamus gaminius bet kuriuo Jums patogiu metu – visos tvoros ir jų priedai internetu užsakomi vos per keletą minučių. Užsukite ir išsirinkite tai, kas tinka būtent Jums!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 019 įvertinimų. Žiūrėti visus

Medinės, segmentinės tvoros

Tvoros ir jų priedai suteikia galimybę tiksliai apibrėžti savo teritoriją ir išvengti neplanuotų svečių. Visgi, siekiant, kad ši eksterjero puošmena iš tiesų atitiktų visus lūkesčius, teks apgalvoti ne vieną detalę. Gerai tai, jog visi šie gaminiai pasižymi gausiu asortimentu, tad paskyrus šiek tiek laiko, galima išsirinkti labiausiai poreikius atitinkančius variantus.

Tvorų tipai

Tvoros žemės ūkiui, gyvuliams, žvėrių aptvarams, namams – aptverti savo teritoriją ir tokiu būdu ją apsaugoti norisi kiekvienam, tačiau šiuo atveju ypač svarbi yra kokybė ir patvarumas. Žinoma, daugeliui aktuali ir tvoros metro kaina, todėl renkantis tinkamiausią tipą, poreikius stengiamės suderinti su galimybėmis. Tačiau šiuo metu galima rinktis net iš kelių, skirtingiems poreikiams pritaikytų variantų.

Itin mėgstamos medinės tvoros idėjos – tokie gaminiai užtikrina visapusišką privatumą ir stebina išskirtiniu dizainu. Toks variantas neabejotinai papuoš bet kurį kiemą, o skirtingus atspalvius pritaikysite prie bet kokio kraštovaizdžio. Visgi, jei reikia aptverti labai didelius plotus ar tiesiog norisi sutaupyti, pasirenkamas tvoros tinklas. Toks sprendimas pernelyg neatkreipia aplinkinių dėmesio, tačiau investuoti į jį reikia kiek mažiau. Žinoma, tvarumu jis šiek tiek nusileidžia prieš tai aptartiems mediniams gaminiams. Dar vienas variantas yra tvoros segmentai – tokie gaminiai nereikalauja didelių investicijų, tačiau džiugina ir žavia išvaizda, ir savo patvarumu.

Kokybiškam darbui bus reikalingi ir tvoros stulpai – kaina šiuo atveju priklausys nuo jų dydžio ir gamyboje naudojamų medžiagų. Kadangi šis kiemo statinys yra ilgaamžis sprendimas, verta paieškoti iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintų prekių. Jų patikimumu padės įsitikinti kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo lengviau priimsite sprendimą, kuris tikrai pasiteisins.

Plastikiniai vejos borteliai ir kiti priedai

Pas mus rasite ir kitų naudingų prekių, kurio padės išplėtoti dailią kiemo aplinką. Ypač mėgstami plastikiniai bortai vejai – šie gaminiai leidžia atskirti žolę nuo gėlyno ar krūmelių, taip užtikrinant dar patogesnį jos pjovimą. Tokie vejos atitvarai gali būti įvairiausių formų ir skirtingų atspalvių, taigi lengvai juos suderinsite su kitais kiemo komponentais.

Užsiimantiems daržininkyste, pravers ir lysvių atitvarai bei pakėlimo lentos. Taip savo sodinius prižiūrėsite paprasčiau, o bendra kiemo aplinka atrodys gerokai estetiškiau. Skirtingi šių gaminių dydžiai leis pritaikyti juos bet kokio dydžio kiemui ir skirtingiems augalams. Iš arčiau susipažinę su asortimentu, pas mus rasite ir medžio kamienų apsaugas, sujungimo elementus bei kitus panašius gaminius, kurie padės išplėtoti nepriekaištingai atrodantį eksterjerą. Jei nuspręsite išbandyti naujoves, labai greitai įsitikinsite visų jų naudingumu ir suteikiamomis galimybėmis.

Tvoros gera kaina

Besidairantiems, kur siūloma gera žaliuzinės tvoros kaina, skubame pranešti, jog įvairių rūšių tvoros pigiau parduodamos Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje – kviečiame užsukti ir susipažinti su siūlomų prekių asortimentu. Čia horizontalios, cinkuotos tvoros, kuolai, vartai kaina atitinka kokybę, o taip pat džiugina ir plati pasirinkimo įvairovė.

Patogu ir tai, jog tuomet, kai prireiks svarbių detalių, nereikės palikti statybų aikštelės, kadangi visi šie gaminiai gali patys atkeliauti į Jūsų namus. Tvoros online, internetu užsisakomos vos per kelias minutes, o mes tuomet pasirūpiname greitu jų pristatymu. Be to, Jums pageidaujant, tvoros Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti pristatytos ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus, kur jas atsiimsite nemokamai.

Tvoros tinklas su akcija – galimybė šias prekes įsigyti kur kas pigiau, tad jeigu pastebėjote, jog vyksta išpardavimas – nepraleiskite progos sutaupyti.