Kūdikių ir vaikų maistas

Populiariausias vaikų ir kūdikių maistas

Naujausios kūdikių ir vaikų maisto prekės

Kūdikių ir vaikų maistas pigiau

Šiais laikais siūloma kūdikių maistelio įvairovė yra tikrai labai didžiulė, o mitybos raciono įvairovė  yra raktas į sveiką vaikystę. Internetinė parduotuvė www.pigu.lt siūlo mažyliams labai gausų maisto pasirinkimą pigiau. Pas mus rasite pieno mišinių, įvairių tyrelių, košių, gėrimų ar užkandžių.

Mamoms nerimauti dėl pirktinio maistelio tikrai nereikėtų - kūdikiams ir mažiems vaikams skirtų maisto produktų gamyba konstroliuojama griežčiausiai pagal tarptautinius reikalavimus. Pagal įstatymus joms negali būti naudojami konservantai ir dažikliai. Tikrinama kiekviena produkto partija, kad ji atitiktų reikiamus standartus.

Kai kontroliuojant aptinkama, kad gamintojas pažeidė nustatytas gamybos sąlygas ar kitus reikalavimus, panaikinama gamybos licenzija. Mes siūlome maistelio įvairaus amžiaus kūdikiams ir mažiems vaikams. Mažiausiems rasite įvairių rūšių pieno mišinėlių. Kuo toliau, tuo labiau tobulinama mišinukų sudėtis, gerinamos maistingųjų medžiagų proporcijos, naudojamos natūralios, sertifikuotos medžiagos. Tad mišinukai vis labiau ir labiau panašėja į tikrą mamos pieną. Šiuolaikiniai mišinukai padeda pasiekti ir išvystyti net atsparumą infekcijoms ir svetimkūniams. Juos paprasta paruošti ir galima naudoti bet kada, kai mama negali ar nenori maitinti krūtimi. Taip pat pas mus rasite ir mišinukus, skirtus alergiškiems kūdikiams.

Na, o mažyliams pradedantiems ragauti pirmuosius skonius, siūlome įvairias daržovių ir vaisių tyreles. Pirktinės tyrelės yra patogus ir greitas pirmasis „kietas“ maistas kūdikiams. Gydytojai vis dažniau rekomenduoja pirktines tyreles kaip visapusiškai pritaikytas kūdikio poreikiams. Norint sužinoti  maistinę vertę, maitindami pramoninėmis tyrelėmis, galite puikiai išmatuoti, kiek baltymų, riebalų, kalorijų vaikas suvalgė, nes viską matome ant etiketės.

Primaitinimus rekomenduojama pradėti nuo bulvių, cukinijų ir kitų daržovių tyrelių, taip pat reikėtų duoti įvairių vaisių. Natūraliai vaisiai yra saldesni ir vaikai juos mieliau valgo. Todėl labai svarbu nepradėti mažyliui nuolaidžiauti ar nustoti pratinti prie daržovių.

Dar kūdikiui rekomenduojama duoti ne tik trintus patiekalus, bet ir nemažai tokio maisto, kurį jis galėtų pats suimti ranka ar pirštais. Maitinimasis turi būti aktyvus, o ne pasyvus. Pas mus rasite įvairių sausainukų, paplotėlių ar kitokių užkandžių. Išrinkite ir užsakykite jūsų kūdikiui labiausiai tinkantį maistelį pas mus internetu jau dabar. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, kadangi dažnai taikome įvairias akcijas ir jūs sumokėsite tikrai žemiausią kainą.

Kokių maistinių medžiagų dažniausiai trūksta kūdikiams?

Patarimai, pasirenkant kokį maistą pirkti vaikams ir kūdikiams "Kokios maistinės medžiagos yra būtinos visiems mažyliams?"

Kokios maitinimo priemonės padės lengviau maitinti kūdikį?

Patarimai, padėsiantys pasirinkti tinkamas kūdikio maitinimo priemones "Kokios kūdikio maitinimo priemonės padės Jūsų buityje?"

Kaip išsirinkti kokybišką vaiko maitinimo kėdutę?

Patarimai, padėsiantys išsirinkti kokybišką vaiko maitinimo kėdutę "Kaip išsirinkti maitinimo kėdutę"