Buteliukai kūdikiams ir jų priedai

(428)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 889 įvertinimai. Žiūrėti visus

Buteliukai kūdikiams 

Anksčiau ar vėliau ateina tas laikotarpis, kuomet mažosios atžalėlės savarankiškai pradeda gurkšnoti pieną – tam, kad šis procesas būtų kaip įmanoma sėkmingesnis ir paprastesnis, reikia pasirūpinti atitinkamais gaminiais. Buteliukai kūdikiams ir jų priedai yra vieni pagrindinių pirkinių, nuo kurių turėtumėte pradėti savo paieškas – pasirinkimas gausus, tad šiai užduočiai teks paskirti šiek tiek savo laiko.

Geriausi buteliukai kūdikiams: kaip rinktis?

Dažniausiai buteliukai ir gertuvės vaikams yra rekomenduojami pagal jų amžių, todėl norėdami susiaurinti savo paieškas, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į šį kriterijų. Pavyzdžiui, pirmaisiais gyvenimo mėnesiais mažyliams ne visuomet pavyksta išvengti spazmų, todėl reikia rinktis gaminius, kurie praleidžia kaip įmanoma mažiau oro – tokie buteliukai nuo dieglių bus vienas efektyviausių pasirinkimų. Mažyliams paaugus, galima išbandyti ir daugiau įdomesnių variantų – stilinga išvaizda ir patogumu sužavės gertuvė su šiaudeliu ar neišsiliejantis puodelis.

Svarstydami, kuris buteliukas ar vaikiška gertuvė bus patys tinkamiausi, atidžiau paskaitykite konkrečių prekių aprašymus – jie dar geriau atskleis šių gaminių pritaikymo galimybes. Pavyzdžiui, savaiminės sterilizacijos funkciją turintis buteliukas kūdikiui ypač pravers kelionėse, o puodelis su šiaudeliu tiks tuomet, kai pratinsite atžalėlę gerti savarankiškai.

Pravartu atsižvelgti ir į prekinį ženklą – itin palankiai vertinami MAM, Medela, Avent buteliukai, tačiau atidžiau apžiūrėję šių gaminių asortimentą, patikimų gamintojų atrasite ir daugiau. Jei norite įsitikinti, kad jums patikusios vaikiškos gertuvės ar buteliukai vaikams iš tiesų yra verti Jūsų dėmesio, paskaitykite kitų tėvų apžvalgas ir atsiliepimus – tuomet nebeliks jokių neaiškumų.

Žindukas, buteliukų žindyklė ir kiti papildomi priedai

Siekiant visapusiško mažylių komforto, svarbu pasirūpinti ne tik buteliukais, bet ir papildomais jų priedais. Vieni pagrindinių pirkinių šiuo atveju yra žindukai kūdikiams, kuriuos taip pat rekomenduotina rinktis pagal atžalėlių amžių. Patys geriausi modeliai bus tie, kurie atitiks Jūsų mažylių poreikius ir savo sudėtyje neturės jokių atžalėlei pakenkti galinčių medžiagų. Naudingų priedų rasite ir daugiau: buteliukų ir žindukų džiovyklės, šepetėliai, snapeliai ir laikikliai yra tik keletas Jūsų dėmesio vertų variantų – paskirkite šiek tiek laiko ir su visais jais susipažinkite!

Buteliukai ir jų priedai palankia kaina

Domina Avent žindukas, Nuk buteliukai, o gal ieškote, kur gertuvės kūdikiams parduodamos pigiau? Užsukite į Pigu.lt el. parduotuvę – čia rasite plačią šių prekių įvairovę ir turėsite galimybę apsipirkti išsimokėtinai, lizingu. Ypatingai suklusti reikėtų tuomet, kai vyksta išpardavimas: akcijų metu MAM žindukai ir bet kurios kitos firmos buteliukai parduodami dar geresnėmis sąlygomis.

Tuomet, kai reikalingas Avent buteliukų rinkinys, gertuvės vaikams su šiaudeliu ar buteliukų priedai, visus juos galima užsakyti internetu. Apsispręskite, kurios prekės papildys Jūsų krepšelį (galbūt sužavės Avent gertuvė su šiaudeliu, o gal bus reikalingas žindukas naujagimiui?) ir jos artimiausiu metu bus pristatytos į Jūsų namus. Pageidaujantys, užsakytas prekes nemokamai galės atsiimti ir Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje esančiuose prekių atsiėmimo centruose.