Čiulptukai

(325)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 947 įvertinimai. Žiūrėti visus

Čiulptukai kūdikiams

Čiulptukai mažiesiems šeimos nariams yra vieni iš tų gaminių, be kurių sunkiai įsivaizduotume atžalėlių kasdienybę. Visgi, kai reikia išrinkti tinkamiausią gaminį, ne vieni tėveliai susiduria su klausimu, kokį čiulptuką pirkti naujagimiui. Atsakymą į jį surasite paprasčiau, jeigu atsižvelgsite į kelis esminius aspektus.

Kuris čiulptukas geriausiai tiks Jūsų vaikui?

Pradėkime nuo to, jog čiulptukai kūdikiams yra gaminami iš skirtingų medžiagų, lemiančių tam tikras šių gaminių savybes. Kaučiukinis čiulptukas bus itin ekologiškas ir labai natūralus pasirinkimas, kuris pradžiugins savo minkštumu, švelnumu ir niekuomet nesukels alerginių reakcijų – toks modelis yra tvarus, tačiau pagrindinis jo priešas yra tiesioginiai saulės spinduliai. Šiems veiksniams atsparūs bus vaikiški čiulptukai iš silikono, kurie dažniausiai vertinami dėl savo tvarumo ir elastingumo. Kiek švelnesnis ir minkštesnis nei prieš tai minėtas variantas bus lateksinis čiulptukas – jis nebus toks tvarus, tačiau mažyliai įvertins malonią jo tekstūrą.

Čiulptukas naujagimiui taip pat turėtų būti pasirenkamas pagal jo amžių – ši informacija nurodyta prie kiekvienos prekės. Vertinantiems papildomą komfortą, patartina pirmenybę teikti ryškesniems, plaunamiems, sterilizuojamiems ir platesnes apsaugas turintiems modeliams – visas šias savybes turintis čiulptukas kūdikiui bus vienas geriausių pasirinkimų.

Pravartu atkreipti dėmesį ir į gamintoją – kompanijos, kurios specializuojasi mažiesiems skirtų prekių srityje, puikiai žinos, koks čiulptukas ar čiulptuko laikiklis geriausiai tinka Jūsų atžaloms. Tarp labiausiai pirkėjų mėgstamų prekinių ženklų minimi MAM, Avent čiulptukai, tačiau susipažinę su kitų tėvelių apžvalgomis ir atsiliepimais, rasite ir daugiau dėmesio vertų variantų.

Čiulptukai internetu

Domina kokybiškas čiulptuko laikiklis, ortodontinis čiulptukas, o gal ieškote, kur pigiau parduodami čiulptukai Avent, MAM, Tommee Tippee ar kitais prekiniais ženklais pažymėti gaminiai? Esate ten, kur reikia – Pigu.lt el. parduotuvėje Jūsų laukia įvairių tipų čiulptukai naujagimiams ir ūgtelėjusiems mažyliams. Čia galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu, o taip pat atrasite ne vieną sutaupyti leidžiantį pasiūlymą. Nesvarbu, ar Jus domins populiarieji MAM, ar Avent čiulptukai, akcija ir dažni išpardavimai – puikios progos juos įsigyti kur kas žemesne kaina. Būtinai jomis pasinaudokite!

Planuojantiems laiką, patiks tai, jog tuomet, kai reikalingas silikoninis čiulptuko laikiklis, kaučiukiniai čiulptukai ar bet kurie kiti gaminiai, visus juos galima užsisakyti internetu. Prekės greitu metu bus pristatytos į Jūsų namus arba į vieną iš Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir  Panevėžyje esančių prekių atsiėmimo centrų – iš čia čiulptukus atsiimsite nemokamai.

Mūsų asortimente yra Canpol, Chicco, MAM, Avent čiulptukas ir daugybė kitų variantų skirtingiems Jūsų mažylių poreikiams – užsukite apsižvalgyti!