Elektromobiliai vaikams

(180)

Saugūs ir žaismingi motoroleriai, motociklai ir elektromobiliai vaikams pigiau siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Mercedes, BMW, Ford ir kitos garsios markės. Šie žaislai mažyliams leidžia pasijausti tikrais vairuotojais ir taip patirti daugybę nuotykių. Garso sistema, veidrodėliai ir kiti papildomi priedai garantuos tikroviškumą, o saugos diržai ir tvirta konstrukcija užtikrins saugumą. Padovanokite mažyliams įspūdžių kupiną vaikystę – šie vaikiški elektromobiliai internetu užsakomi bet kuriuo Jums patogiu metu!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
13 992 įvertinimai. Žiūrėti visus

Elektromobiliai vaikams internetu

Elektromobiliai vaikams nėra paprastas žaislas. Tai yra maža tikro automobilio kopija, kuri suteiks galimybę jūsų vaikui žaisti suaugusio žaidimą ir padės įgyti automobilio vairavimo įgūdžius. Pas mus rasite elektra varomas priemones įvairaus amžiaus vaikams, kurios skiriasi savo techninėmis, važiavimo bei greičio savybėmis.

Vaikiški elektromobiliai

Elektromobiliai vaikams – tarsi sumažintos tikrų automobilių versijos. Į jų sudėtį patenka saugos diržai, žibintai, veidrodėliai, bei audio sistema. Pas mus taip pat yra elektromobiliai vaikams su pulteliu, kurie tinka pačioms mažiausioms atžaloms, kurios pačios dar nesugeba saugiai jų vairuoti. Tokiu būdu vaikas galės judėti visiškai saugiai su tėvų pagalba, kadangi galima reguliuoti greitį ir net važiavimo trajektoriją. Kiekvienas tokio gaminio modelis yra padarytas iš tvirtų ir saugių medžiagų, visi elementai ir laidai yra paslėpti. Paspausdami akseleratorių vaikai jaučiasi labiau suaugę, nes taip daro mama ir tėtis savo tikruose automobiliuose. Po kelių mėnesių tokių žaidimų išugdomi nauji įgūdžiai, ryškėja vaikų bendravimo savybės.

Elektromobiliai vaikams būna 6, 12 ir 24 voltų tipo. Kokį pasirinkti Jums, priklauso nuo vaiko amžiaus, gebėjimų, svorio ir vietovės, kurioje šis žaislas bus naudojamas. 6 voltų automobiliukas idealiai tiks važinėtis kietu paviršiumi, tačiau sunkiau bus pravažiuoti žole ar kita nelygia danga. Automobiliuko greitis prilygs suaugusio pėsčiojo ėjimo tempui. Šie automobiliukai tinka vaikams iki 5 metukų, nes vyresniems nepakaks greičio. 12V elektromobiliai vaikams yra greitesni ir gali būti naudojami ant daugelio paviršių. Problemų važiavimui nesukels nei žolė, nei žvyras. Tokie vaikiški elektromobiliai važiuoja iki 8 kilometrų per valandą greičiu ir tai prilygsta suaugusio žmogaus bėgiojimo tempui.

Dėl didesnio išvystomo greičio tokiuose žaisluose būna įmontuoti greičio ribotuvai, kurie gali būti palaipsniui reguliuojami. Šio tipo automobiliai tinka plačiausiai vaikų amžiaus grupei. Mažesnieji tokiuose žaisluose džiaugsis interjero elementais bei įvairių funkcijų gausa, o vyresnieji – didesniu greičiu bei galimybe šalia pasisodinti geriausią draugą. Dažnai aukštesnės klasės automobiliukai turi ne tik daugiau erdvės, bet ir gumines padangas bei reguliuojamas sėdynes. 24 voltų automobilis skirtas vyresnio amžiaus vaikams ir dažniausiai sukomplektuotas su daugybe reikiamų funkcijų. Tokio tipo žaislai rekomenduojami nuo 5 iki 10 metų amžiaus vaikams. Jie  gali važiuoti 12 – 15 kilometrų greičiu.

Elektriniai motociklai vaikams

Jei labiau nei automobiliais Jūsų atžala žavisi motociklais, jiems taip pat galėsite padaryti malonią staigmeną. Elektromobilis – motociklas vaikams, kaip ir prieš tai aptartos transporto priemonės, leis mažyliams pasijausti tikrais lenktyninkais. Tiesa, jo valdymas gali būti kiek sudėtingesnis, tad jei nesate tikri dėl vaiko sugebėjimų, vertėtų pagalvoti apie modelius su trimis ratais – tuomet bus garantuotas didesnis stabilumas. Visgi, bet kuriuo atveju tokių kelionių metu atžalas reikėtų prižiūrėti: taip užtikrinsite maksimalų jų saugumą. 

Vaikiški motoroleriai

Tai – dar viena smagi šių vaikams skirtų transporto priemonių rūšis, kuri atžaloms leis pasijausti kaip tikriems keliautojams. Iš esmės tokie motoroleriai labai panašūs į motociklus, tačiau skiriasi jų išvaizda, kuri identiškai sutampa su suaugusiesiems skirtais modeliais. Tam, kad kelionės būtų saugios, reikėtų pasirūpinti ir vaikučių kelių, alkūnių ir galvos apsaugomis. Jei norite įsitikinti, ar iš tikrųjų kokybiški bus Jus sužavėję motoroleriai – elektromobiliai vaikams, atsiliepimai ir šių prekių apžvalgos padės tai padaryti.

Elektriniai automobiliai, motociklai ir motoroleriai vaikams pigiau

Domina dvivietis elektromobilis vaikams, o gal ieškote kitų šių žaislų modelių? Apsižvalgykite Pigu.lt el. parduotuvės asortimente! Pas mus galėsite rasti vienos arba kelių vietų džipus, lenktyninius ir sportinius automobilius, ar net motociklus tiek berniukams, tiek mergaitėms. Visus šiuos elektromobilius galėsite įsigyti pigiau, kadangi dažnai taikome akcijas ir vykdome išpardavimus.

Užsisakykite savo vaiko svajonių automobilį internetu pas mus už itin gerą kainą. Tokie dideli žaislai vaikų atmintyje išlieka visą gyvenimą ir primena jiems apie gražią bei linksmą vaikystę. Įsigijimo procesas neužtruks, o pasirinktas žaislas neilgai trukus atkeliaus į Jūsų namus. Užsakyti elektromobiliai vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti pristatyti ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus – pasiimdami juos iš čia, išvengsite pristatymo mokesčio.

Asortimente Jūsų laukia elektromobiliai vaikams Mercedes, BMW, Ford ir kitų markių žaislinės transporto priemonės, kurios sužavės net ir visko mačiusius mažylius!