Penalai

(302)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Mokykliniai penalai

Nesuklysime pasakę, jog penalai yra vieni svarbiausių mokyklinių pirkinių, leidžiančių vaikams patogiai ir tvarkingai laikyti visus pagrindinius reikmenis. Penalas praktiškai visuomet yra padėtas ant moksleivio stalo, todėl galite būti tikri: šios prekės paieškoms teks paskirti nemažai dėmesio. Gerai tai, jog šie gaminiai pasižymi itin plačia pasirinkimo įvairove – apgalvoję kelis esminius aspektus, lengvai nuspręsite, kuri pieštukinė Jūsų atžalai bus tinkamiausia.

Geriausi penalai vaikams: kaip išrinkti?

Bene svarbiausias yra penalinės dizainas, kuris priklausys nuo to, kas taps šio gaminio savininku. Penalai pirmokams ar kitiems jaunesniems mažyliams turėtų būti ryškūs, spalvingi ir žaismingi, o dar geriau – papuošti mėgstamų filmukų personažais. Tuomet pravartu atsižvelgti ir į atžalėlės lytį: penalai mergaitėms dažnai dekoruojami mielais gyvūnais, gėlėmis ar princesėmis, o penalai berniukams puošiami sporto šakų, transporto priemonių ar ypatingų galių turinčių herojų atributika. Tikėtina, kad penalai paaugliams bus kur kas paprastesni ir ne tokie ryškūs, tačiau privalote tuo įsitikinti ir pasiteirauti jų pačių nuomonės – tik taip surasite abi puses tenkinantį kompromisą.

Tuomet, kai reikalingas naujas penalas, kaina yra ne mažiau svarbus pasirinkimo kriterijus. Tačiau prieš imdamiesi vertinti šių gaminių vertes, atkreipkite dėmesį, jog kai kurios pieštukinės vaikams parduodamos kartu su viduje esančiais priedais, o kituose jų nerasite – tai gali ženkliai prisidėti prie Jūsų sprendimo.

Įsitikinkite, ar naujoji pieštukinė sutalpins visus vaikų reikmenis: jei atžalos nori viską laikyti vienoje vietoje, galima rinktis dvi ar net tris dalis turinčius modelius. O jei norėsite įsitikinti, kurie penalai mokyklai bus tvirčiausi ir patikimiausi, susipažinkite su prekių aprašymais, apžvalgomis ir atsiliepimais – kitų tėvų patirtys neleis Jums suklysti.

Penalai internetu

Domina penalas pirmokui, paaugliui, o gal ieškote, kur spalvingos ir nuotaikingos pieštukinės vaikams parduodamos pigiau? Apžiūrėkite Pigu.lt el. parduotuvės asortimentą: čia rasite itin platų penalų pasirinkimą, o jeigu planuosite didesnius pirkinius, pirkdami išsimokėtinai, lizingu, už juos galėsite atsiskaityti dalimis. Dažnai pastebėsite ir sutaupyti leidžiančių pasiūlymų – kai vyksta akcijos ir išpardavimai, mokykliniai penalai parduodami dar žemesne kaina.

Jūsų patogumui, vaikiški penalai užsakomi internetu ir greitu metu pristatomi nurodytu adresu. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje yra įsikūrę mūsų prekių atsiėmimo centrai – iš čia užsakytus penalus atsiimsite nemokamai.