ad

Nėrimo priemonės

(574)

Nėrimo priemonės: vašeliai, siūlai, virvės, pagrindai ir kiti gaminiai Jūsų laukia Pigu.lt el. parduotuvės asortimente – čia juos įsigysite itin palankia kaina. Pasitelkę juos, dar patogiau ir paprasčiau galėsite užsiimti šia veikla ir nustebinsite aplinkinius kokybiškais rankdarbiais. Plati jų įvairovė pritaikyta net ir reikliausiųjų lūkesčiams – bet kada ją apžiūrėti galite internetu!

Makrame medvilninė virvė sukta 3 mm 400 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1445 € 1700 Į krepšelį
Makrame medvilninė virvė sukta 2 mm 860 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1445 € 1700 Į krepšelį
Makrame virvė nesukta 3 mm 280 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1275 5/5 € 1500 Į krepšelį
Makrame garstyčių sukta 3 mm 260 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1530 € 1800 Į krepšelį
Makrame virvė mėtinė 3 mm 260 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1530 € 1800 Į krepšelį
Makrame virvė taupe 3 mm 260 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1530 € 1800 Į krepšelį
Makrame rožinė sukta 3 mm 260 m kaina ir informacija | Nėrimo priemonės | pigu.lt -15% € 1530 € 1800 Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 615 įvertinimų. Žiūrėti visus

Nėrimo priemonės internetu

Nėrimas yra viena iš rankdarbių rūšių, kuri mėgstama ne tik dėl to, kad turiningai galima praleisti laiką, bet ir dėl to, kad šiek tiek padirbėjus, galima džiaugtis įspūdingai atrodančiais kūriniais. Tiesa, tam reikalingos ir specialios nėrimo priemonės, kurios užtikrins ir sklandų darbą, ir kokybiškus rezultatus. Plačią jų įvairovę rasite mūsų asortimente.

Nėrimo siūlai ir kitos prekės

Norint užsiimti šia veikla, svarbu pasirūpinti dviem pagrindiniais reikmenimis – Jums bus reikalingi vašeliai ir siūlai nėrimui. Kalbant apie juos, turėsite galimybę susipažinti su itin plačia spalvine įvairove, kuri leis įgyvendinti bet kokius savo projektus. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, jog nėrimo virvės skiriasi savo storiu ir yra gaminamos iš skirtingų medžiagų – geriausias pasirinkimas priklausys nuo to, kokį rankdarbį ar kitą gaminį planuosite nunerti.

Tuo tarpu nėrimo vašeliai skiriasi savo storiu, kurį reikėtų derinti prie naudojamų siūlų. Šie įrankiai taip pat yra gaminami iš skirtingų medžiagų: asortimente rasite metalinių, plastikinių ir kitų tipų priemonių, todėl nesunkiai surasite tinkamiausią. Jei tokią veiklą atradote neseniai, verta pagalvoti apie vašelių rinkinį: išbandę kelis skirtingus variantus, labai greitai suprasite, su kuriuo įrankiu darbai klostosi sklandžiausiai. Papildomai pravartu paskaityti jų aprašymus ir atsižvelgti į kitų pirkėjų apžvalgas bei atsiliepimus: didesnis informacijos kiekis padės Jums priimti sprendimą.

Nėrimo priemonės gera kaina  

Ieškantiems, kur nėrimo siūlai pigiau parduodami ar susidomėjusiems kitomis priemonėmis, siūlome užeiti į Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti mūsų pasiūlymus. Čia dažnai atrasite vykstančias akcijas ir išpardavimus, kurių metu taikomos didelės nuolaidos. Jei pamatysite vieną iš jų, nepraleiskite progos sutaupyti ir apžiūrėkite, kurie vašeliai nėrimui ar kitos prekės parduodamos dar palankesnėmis sąlygomis.

Pirkimo procesas taip pat nustebins efektyvumu, kadangi nėrimo priemonės yra parduodamos internetu – išsirinkite pačias tinkamiausias ir mes pasirūpinsime sparčiu jų pristatymu į namus. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje Jūsų užsakymai nemokamai gali būti pristatyti į mūsų prekių atsiėmimo centrus.