Daugiau kategorijų

Vaikams ir kūdikiams

Labiausiai dominančios prekės

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Vaikų, kūdikių prekės

Dar prieš kūdikiui gimstant, ruošiamės ne tik pačiam jo gimimui, bet pagalvojame ir apie kūdikio kraitelį. Svajojame, kaip įrengsime vaiko kambarį, kokie baldai reikalingiausi ir praktiškiausi vaikui augant. Domimės kokios automobilinės kėdutės saugiausios, kokie vežimėliai patogiausi ir patvariausi.

Platus internetinės parduotuvės pigu.lt prekių asortimentas leis jums internetu išsirinkti ir užsakyti visus būtiniausius daiktus jūsų laukiamam kūdikėliui. Čia rasite visas būtiniausias kūdikių prekes, visus saugumo standartus atitinkančias autokėdutes ir jų priedus, įvairius vaikiškus vežimėlius bei jų priedus.

Vaikystė ir laukas neatsiejama vienas nuo kito. Lauko žaidimų nauda vaikams yra didžiulė. Pas mus galite rasti drabužius ir avalynę vaikams bei lauko žaislus, pritaikytus pagal metų laikus. Kokia gi vasara be muilo burbulų ir pliuškenimosi baseinuose? O ilgiems žiemos vakarams galime pasiūlyti įvairius stalo žaidimus vaikams, kuriuos gali žaisti visa šeima, bei įvairias knygas vaikams, kurios mažuosius nuves į sapnų karalystę, o didesniems vaikučiams suteiks naujų žinių. Atitinkamo amžiaus vaikai žaidžia ir atitinkamus žaidimus.

Pagal saugos reikalavimus žaislai vaikams grupuojami į žaislus vaikams iki trejų metų ir žaislus vaikams nuo trejų metų, nors perkant žaislus skiriamas dar ir ankstyvasis periodas nuo gimimo iki aštuoniolikos mėnesių. Ankstyvuoju periodu vaikams patinka į ką nors žiūrėti, ką nors kandžioti, ką nors ridenti, su kuo nors pliuškentis, ką nors tempti, stumti, traukti ar daužyti, ką nors kasti ir pilti. Vaikui nuo pusantrų iki trejų metų tiktų turėti ką nors, kad galėtų žaisti namus, parduotuvę ir pan. (įvairūs vadinamieji socialinių vaidmenų žaidimai, kurie visada labai kūrybingi ir lavina vaiko vaizduotę, nes jis stengiasi atkurti savo aplinką), taip pat naudingos priemonės ką nors statyti, išardyti ir vėl surinkti (pavyzdžiui LEGO™), taip pat priemonės, kad vaikutis galėtų minkyti ir formuoti, piešti.

Vaiko išsivystymo lygis lemia žaislų parinkimą ir vyresniems nei trejų metukų vaikams. Renkant žaislus šiuo laikotarpiu taip pat reikia būti išradingiems ir, be abejo, atsakingiems. Įdomu, kad dažnai intensyvūs vaikystės žaidimai ilgainiui virsta tikrais vaikų pomėgiais, laisvalaikio užsiėmimais: piešimas tampa kūrybiškesnis, vaikiškas geležinkeliukas užleidžia vietą geležinkelio modeliui, pabiri gražūs ženkliukai išauga į tvarkingą kolekciją.

Technologinė pažanga - neatsiejama šių laikų dalis. Anot raidos specialistų, išmaniosios technologijos gali būti puikus pagalbininkas ugdant ir lavinant įvairaus amžiaus vaikus. Išmaniosios technologijos padeda žmonėms bendrauti, ieškoti informacijos ir ją gauti, mokytis, pramogauti. Be jų nebegalime įsivaizduoti ir mažųjų mokymo bei lavinimo. Planšetės, elektorininiai skaitytuvai suteikia didelį patogumą skaityti, žiūrėti filmus ar užsiimti kita malonia veikla neprisirišant prie vietos. Prietaisai yra patogūs, lengvi, kompaktiški, puikiai praverčiantys kelionėse.

Nepamirštame ir didesnių vaikų, mūsų parduotuvėje rasite ir prekių mokyklai, šventėms. Įvairių herojų karnavaliniai kostiumai vaikams, kvepalai leis pasijausti mažiesiems tarsi pasakoje. Dekoracijos, indai vaikų šventėms padės sukurti itin malonią ir jaukią aplinką. Internetinė parduotuvė pigu.lt gali pasiūlyti jums populiariausius prekinius ženklus už itin gerą kainą. Dažnai pristatomi TOP pasiūlymai, akcijos, išparduotuvės skiltyje atnaujinamos prekės (kurios parduodamos net žemiau savikainos), bei prekės su pažeistomis pakuotėmis kurios leis jums sutaupyti.