Vaiko kambario baldai

Populiariausi vaikų baldai

Vaikiški baldai

Savo kambaryje vaikas praleidžia bene daugiausiai laiko - čia ilsisi, žaidžia, mokosi ir atranda, todėl vaiko kambario aplinka turėtų skatinti kūrybiškumą ir idėjas, būti žaisminga, nenuobodi. Savo kambaryje mažyliai bręsta, pasikviečia pirmuosius draugus, todėl kambarys tampa ir jo pomėgius reprezentuojančia erdve, kurios planavimui reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Gausus mažyliams skirtų baldų pasirinkimas suteikia galimybę sukurti išties jaukų kambario interjerą, tačiau tuo pačiu sukelia pakankamai daug klausimų, į ką atkreipti dėmesį renkantis vaikiškus baldus.

Kokie baldai reikalingi vaiko kambariui?

Svarstant, kokius baldus pirkti vaiko kambariui, pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį į patalpos dydį. Tuomet, kai erdvės yra itin mažai ir iš anksto žinote, jog tilps ne visi reikalingi vaiko kambario baldai, lovos – vienas pagrindinių gaminių, kuris turėtų atsirasti namuose, o tuomet viskas priklausys nuo vaiko poreikių ir dar likusio laisvo ploto. Mažyliams kur kas svarbiau turėti laisvos vietos žaidimams, tad reikėtų rinktis mažesnius, šiems užsiėmimams pritaikytus baldus, tuo tarpu vyresniesiems kur kas aktualesni bus rašomieji stalai, spintos ir sekcijos. Taupantiems vietą dažnai patinka baldų komplektai, kuriuose yra darbo stalas, lentynos ir spinta, o štai dviaukštė lova - puikus sprendimas, jeigu kambariu tenka dalintis dviem vaikams. Daugelis tokių lovyčių dažnai turi ir apatinius stalčius patalynei susidėti, tad išspręsite ir šį klausimą – spintoje tuomet liks kur kas daugiau vietoms atžalų drabužiams.

Visgi, kai reikia taupyti vietą, baldai vaiko kambariui turėtų būti pasirenkami ne tik pagal tipą, bet ir pagal konkrečius matmenis – tik taip pavyks išvengti kuriozinių situacijų. Dabar baldai vaikams internetu pateikiami su visais matmenimis, todėl atlikę elementarius matavimus, galėsite būti tikri, kad vaiko kambarys bus pakankamai erdvus ir patogus.

Vaikų kambario baldų kokybė

Įrenginėjant vaikų kambarį svarbiausia nepamiršti, jog baldai turi būti patvarios konstrukcijos, o medžiagos - aukštos kokybės bei saugios Jūsų mažyliui. Vieni patvariausių variantų yra natūralaus medžio (mediniai) vaikų kambario baldai, tačiau iš arčiau susipažinę su prekių aprašymais atrasite ir daugiau tinkamų pasirinkimų. Į medieną panašia išvaizda, tačiau mažesne kaina sužavės iš medžio drožlių ir dulkių plokščių pagaminti baldai vaikų kambariui, o jeigu norėsis dar daugiau sutaupyti, apžiūrėkite plastiko gaminius – šie vaikų kambario baldai pigiai parduodami.

Šiuo atveju svarbus ne tik patvarumas – patogūs vaiko, jaunuolio kambario baldai taip pat užtikrins kasdien lydintį komfortą ir malonų poilsį. Tad renkantis vertėtų atkreipti dėmesį, jog vaiko kambario baldai kaina atitiktų kokybę – jeigu kalbame apie ilgam laikotarpiui perkamus gaminius, jie turėtų visapusiškai pateisinti visus Jūsų ir vaikučių lūkesčius. Pravartu paskaityti ir kitų pirkėjų apžvalgas ir atsiliepimus – turėdami daugiau informacijos, lengviau priimsite galutinį sprendimą ir greičiau nuspręsite, kurios vaikų kambario idėjos iš tiesų pasiteisins.

Vaikų kambario baldų dizainas

Nors baldų kokybė mums dažniausiai atsiduria pirmojoje vietoje, kalbant apie vaikučius, situacija yra šiek tiek kitokia – jiems kur kas svarbesnė daili jų kambario išvaizda. Tad baldus reikėtų rinktis pagal jų norus, pageidavimus bei charakterį. Patiems mažiausiems siūlomi vaikų kambario baldai mirga spalvomis nuo žaismingų, ryškių iki pastelinių. Taip pat lovytę, lentyną, komodą ar staliuką galite rinktis su mylimiausiais Jūsų atžalos animacinių filmukų herojais – mažylis tikrai liks patenkintas tokiu baldu savo kambaryje. Jie greitai auga, keičiasi jų skonis, pomėgiai, todėl reikia nepamiršti, kad dabar nupirkta lova, stalas, komoda, lentyna ar spinta po kurio laiko gali nebepatikti, nusibosti, tad rinktis derėtų atsakingai. Tačiau jei matote, kad mažyliai ilgą laiką ištikimi tam tikroms idėjoms, galite būti tikri – mėgstamais personažais paremtas vaikų kambario dizainas jiems ilgai nepabos.

Su vyresniaisiais tikriausiai teks priimti ne vieną kompromisą, tačiau bet kuriuo atveju, kurdami jų kambario interjerą, turėtumėte atsižvelgti į jų nuomonę. Nepamirškite atkreipti dėmesio ir į šios patalpos sienas bei grindis – šviesesnėje erdvėje tiks balti vaiko kambario baldai, tuo tarpu ieškantiems akį traukiančių detalių, patiks raudoni, žali ar dar ryškesni akcentai. Galbūt ryšitės ir pagrindinių taisyklių nepaisantiems eksperimentams – spalvų ir dizainų įvairovė išties plati, tad kartu su vaikais lengvai atrasite abi puses tenkinančius sprendimus. Vaiko kambario planavimas ir tinkamiausių baldų pasirinkimas gali tapti šeimą suvienijančiu užsiėmimu – taip ne tik sukursite jaukią atmosferą, bet ir daugiau sužinosite apie savo atžalos pomėgius ir poreikius.

Ypatingai sudėtinga bus tiems tėveliams, kurių laukia 2 vaikų kambario interjeras – tuomet teks priimti ne vieną kūrybišką sprendimą. Tačiau dviejų vaikų kambario baldai nebūtinai turi patikti jiems abiem: jei tik yra vietos, patalpą galite padalinti į kelias zonas ir kiekvienai atžalai suteikti progą pasirinkti bent kelis baldus ar akcentus. Jei Jums pasiseks, vaikų kambarys bus ta vieta, į kurią jiems bus gera sugrįžti!

Vaikiški baldai pigiau

Geresnę ir saugesnę aplinką savo mažyliui galite sukurti įsigydami vaiko kambario baldus internetu Pigu.lt - taip greičiau, patogiau ir pigiau. Čia vaiko kambario baldai pigiai parduodami, o gausus pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam įsirengti kambarį pagal savo poreikius. Mūsų elektroninės parduotuvės asortimente rasite didelį vaikų kambario baldų asortimentą: nuo lovelės kūdikiui iki lovos jaunuoliui, nuo mažo žaismingo staliuko iki rašomojo stalo moksleiviui, nuo spalvotos komodos mažyliui iki didelės spintos paaugliui.

Ne paslaptis, jog tuomet, kai pasirenkami vaikų kambario baldai, kaina taip pat yra svarbus kriterijus, tačiau ir šiuo klausimu turėsime Jums palankių pasiūlymų. Atkreipkite dėmesį, jog vaikų kambario baldai akcijos metu siūlomi kur kas patrauklesnėmis sąlygomis, tad jeigu pastebėsite vykstantį išpardavimą – nepraleiskite progos sutaupyti ir tuo pačiu atnaujinti vaiko kambario už gerokai mažesnę kainą. Pas mus taip pat galite pirkti išsimokėtinai, lizingu, taigi nesunkiai atrasite Jums tinkamus pasiūlymus, padėsiančius pasirūpinti, kad nepriklausomai nuo biudžeto, vaikų kambario interjeras atrodytų taip, kaip norisi Jums.

Vaikų kambario baldai internetu

Apsispręsti, kokiais baldais bus apstatytas vaikų kambarys, dabar galite net neišėję iš namų – vaikiški baldai internetu gali būti užsakyti bet kuriuo Jums patogiu metu. Tereikia apsispręsti, kurie baldai vaikams tiks ir patiks labiausiai, o mes pasirūpinsime, kad jie artimiausiu metu būtų pristatyti į Jūsų namus. Jums pageidaujant, užsakyti vaikų baldai gali būti pristatyti į vieną iš Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančių prekių atsiėmimo centrų – čia savo pirkinius atsiimsite nemokamai. Pasirūpinkite, kad vaiko kambario interjeras būtų išskirtinis – tokioje erdvėje laiką jis leis kur kas mieliau!