Vitaminai ir maisto papildai grožiui

Vitaminai ir maisto papildai odai, plaukams, nagams vitaminai ir maisto papildai grožiui

(41)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Vitaminai plaukams

Lietuvos klimatas toks, kad šaltuoju metų laiku sniegas, vėjas, šaltis, šildymo išdžiovintos patalpos nuvargina mūsų plaukus: jie pradeda slinkti, sausėti, prasčiau augti, lūžinėti ar sluoksniuotis. Nors jų slinkimas periodiškai yra normalus dalykas, visgi kartais jis būna per daug intensyvus, užsitęsia ilgiau ir ima varginti. Todėl tam, kad plaukai būtų sveiki ir gražiai atrodytų, kartais pasidaro reikalingi vitaminai plaukams. Plaukams vitaminai suteikia skirtingų savybių. Kokie gi vitaminai jiems reikalingi? Kokie maisto produktai padeda jų gauti natūraliai?

Vitaminas A stiprina plaukų šaknis ir padeda plaukams augti (morkos, kopūstai, kepenys, abrikosai ir kiaušinių tryniai);

Vitaminas B7 didina plaukų atsparumą, padeda jiems augti, apsaugo nuo sausėjimo;

Vitaminas C reguliuoja odos riebalų gaminimąsi, todėl apsaugo plaukus nuo sausėjimo, lūžinėjimo ar sluoksniavimosi (erškėtuogės, kiviai, obuoliai ir citrusiniai vaisiai);

Vitaminas E padeda plaukams augti (augaliniai aliejai, kiaušiniai ir kepenys, kad organizmas šį jį įsisavintų geriau, patariama kartu vartoti retinolį (jo yra kopūstuose, morkose ir bulvėse,);

Vitaminas B – vartojant jį plaukai auga greičiau, padidėja jų apimtis (bulvės, kepenys, riešutai, šviežios daržovės, mielės, sėlenos, rūgštaus pieno produktai ir jautiena).

Plaukus stiprinantys mikroelementai

Geležis atsakingas už kraujo kokybę ir apykaitą, vienas iš požymių, kad organizmui jo trūksta – slenkantys plaukai. Šio mikroelemento turi duonos gaminiai, ryžiai, grikiai, ankštiniai maisto produktai, jautiena, veršiena.

Silicis padeda silpniems plaukams, užtikrina jų sveikatą. Jo yra baltagūžiuose kopūstuose, agurkuose, svogūnuose, morkose, ridikėliuose, pomidoruose, bananuose, vyšniose, avižiniuose dribsniuose.

Kalcis suteikia plaukams didesnę apimtį. Jo gauti padės mineralinis vanduo, varškė, sūris bei kiti pieno produktai, žuvis su minkštais kaulais, lazdynų riešutai, sezamai ir migdolai.

Tiksliai pasakyti, kokių vitaminų ar mikroelementų trūksta jūsų organizmui, pasakyti gali tik gydytojas, atlikęs tyrimus.

Papildai plaukams

Žinoma, natūraliau ir pigiau yra į savo maisto racioną įtraukti daugiau ankstesniame skyrelyje paminėtų maisto produktų, bet kur kas paprasčiau nusipirkti plaukams stiprinti skirtus vitaminus ar papildus, kuriuose jau bus visos reikalingos medžiagos. Jie saugos plaukus nuo aplinkos poveikio, atstatys pažeistą plauko struktūrą, suteiks plaukams žvilgesio, ryškumo. Plaukus stiprina ne tik papildai plaukams, bet ir įvairūs stiprinamieji šampūnai su vitaminais ir aliejais.

Vitaminai plaukams internetu

Plaukų augimą skatinančius, plaukus stiprinančius, slinkimą mažinančius vitaminus galite pirkti internetu. El. parduotuvėje pigu.lt parduodami įvairūs vitaminai plaukams, papildai, kurie padės jūsų plaukams atrodyti gražiai ir sveikai.