Arbatos ir vaistažolės

(98)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 406 įvertinimai. Žiūrėti visus

Vaistažolių arbatos 

Norėdami džiaugtis geresne sveikata ir bendra savijauta, dažnai pasitelkiame ne tik specialistų rekomenduotas, bet ir liaudyje pagarsėjusias priemones, kurios neretai gali nustebinti labai veiksmingais rezultatais. Vienos iš tokių priemonių yra arbatos ir vaistažolės – gurkšnodami pakankamai gardžius gėrimus, iš tiesų ženkliai galime prisidėti prie pagerėjusios savo būklės. Jas galima pasitelkti net ir sergant įvairiausiomis ligomis – tereikia žinoti, kuri vaistažolių arbata Jūsų atveju būtų pati tinkamiausia.

Arbatos ir vaistažolės: kaip išsirinkti geriausias?

Prieš pradedant paieškas vertėtų įsiminti, jog skirtingos lauko vaistažolės gali pasiūlyti skirtingus privalumus, todėl labai svarbu atidžiau panagrinėti kiekvienos arbatos sudėtį. Jonažolės, ženšenis, krapai – dažniausiai minimos kaip vaistažolės potencijai gerinti, tuo tarpu bičių žiedadulkės, ramunėlės, kiaulpienės ir raudonieji dobilai žinomi kaip vaistažolės nuo cistų. Tiesa, svarbu prisiminti, jog tuomet, kai kamuoja rimtesnės ligos, pavyzdžiui, kasos uždegimas, vaistažolės gali palengvinti įvairius simptomus, tačiau jos ne visais atvejais atstoja vaistus.

Tokias arbatas patartina gerti ir profilaktiškai: jei reikalingos vaistažolės atminčiai gerinti ar nuotaikai atstatyti, reguliariai geriant jas, akivaizdų skirtumą tikrai pavyks pajausti. Visgi, tam, kad vaistažolės nuo kosulio ar kitų Jus kamuojančių ligų iš tiesų būtų veiksmingos, svarbu vadovautis jų užplikymo instrukcijomis ir atkreipti dėmesį į tai, kokį kiekį pasiruošto gėrimo per dieną reikėtų išgerti.

Svarstant, kurios vaistažolės nuo blužnies, inkstų cistų ar kitų kamuojančių problemų būtų tinkamiausios, daugeliui svarbi ir šių arbatų kaina. Dažniausiai šiems pirkiniams neprireikia didelių investicijų, tačiau norėdami sutaupyti, atsižvelkite į pakuotės dydį ir paieškokite specialių pasiūlymų – akcijų metu vaistažolės moterims ir vyrams parduodamos kur kas pigiau. O jei nesate tikri, ar Jums patikusios vaistažolės (kepenims, inkstams ar kt.) iš tiesų bus pačios veiksmingiausios, pasitarkite su specialistais bei paskaitykite kitų pirkėjų apžvalgas ir atsiliepimus. Kuo daugiau bus informacijos, tuo lengviau nutarsite, kurios vaistažolės nuo pūslės uždegimo ar kosulio yra vertos Jūsų dėmesio. 

Vaistažolės internetu

Domina vaistažolės nuo cholesterolio, kraujotakai gerinti, o gal dairotės, kur vaistažolės, turinčios geležies ar kitų naudingų ypatybių yra parduodamos palankiomis sąlygomis? Apsilankykite Pigu.lt el. parduotuvėje: čia rasite dažnus išpardavimus, kurie padės sutaupyti nemažai papildomų lėšų. Be to, pas mus yra galimybė pirkti išsimokėtinai, lizingu. Vaistažoles ir arbatas galite užsisakyti internetu – prekės po užsakymo bus pristatytos Jūsų pageidaujamu adresu. Taip pat nemokamai jas galėsite atsiimti viename iš mūsų prekių atsiėmimo centrų, esančių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.