ad

Namų kino sistemos

(4)
Goobay 58965 kaina ir informacija | Namų kino sistemos | pigu.lt € 1449 GREITAS PRISTATYMAS
Tipas: Nenurodyta
Į krepšelį
Creative 51MF8360AA000 kaina ir informacija | Namų kino sistemos | pigu.lt € 9600
Tipas: Nenurodyta
Į krepšelį
Namų kino sistema kaina ir informacija | Namų kino sistemos | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI € 10100 Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
5.0 Soundbar Samsung HW-S66A/XE kaina ir informacija | Namų kino sistemos | pigu.lt NAUJIENA € 39900 Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 627 įvertinimai. Žiūrėti visus

Namų kinas

Siekiate aukštos vaizdo ir garso kokybės, tačiau nesinori kaskart keliauti į kino teatrą ir rinktis iš to, ką siūlo jo asortimentas? Dabar nebūtina skirstyti prioritetų – namų kino sistemos leidžia patogiai ir jaukiai stebėti pageidaujamus filmus ir tuo pačiu užtikrina maksimalią vaizdo raišką bei kokybiškus garso efektus. Namų kino sistemos belaidės, be laidų, bevielės, WiFi ryšiu – tai tik keletas galimų modelių, todėl klausimas, kokią namų kino sistemą rinktis, dažniausiai pateikia pernelyg daug atsakymo variantų.

Kokį namų kino sistemos dydį rinktis?

Norėdami kokybiško garso namuose, kiekvienas savaip bando juo pasirūpinti – vieni nusprendžia atskirai įsigyti keletą kolonėlių, tačiau toks sprendimas ne visuomet pateisina lūkesčius. Sukomplektuota namų kino sistema leis itin greitai pasiekti norimų rezultatų, kadangi joje iš karto bus visi reikalingi, tarpusavyje darniai veikiantys garsiakalbiai. Tinkamiausias dydis šiuo atveju priklauso nuo kambario dydžio ir Jūsų poreikių – mažoje patalpoje nepavyks visiškai išnaudoti itin didelės ir galingos namų kino sistemos galimybių, o ir bendrame interjere toks sprendimas užims pernelyg daug vietos. Optimaliausias variantas yra 5.1 namų kino sistema, kurioje rasite penkis standartinius ir vieną žemų dažnių garsiakalbį – toks įrenginys tiks ir melomanams, ir filmų ar žaidimų mėgėjams.

Namų kino sistemos išdėstymas

Vis dėl to, kokybei užtikrinti bus reikalingas ir geras galingos namų kino sistemos išdėstymas, kadangi nuo to priklausys, kaip garsas pasiskirstys visame kambaryje. Centrinę garso kolonėlę reikėtų pastatyti kaip įmanoma arčiau ekrano (geriausia – po juo), o priekiniai garsiakalbiai savo vietą turėtų atrasti šios kolonėlės šonuose, jeigu įmanoma – šiek tiek aukščiau. Galines kolonėles rekomenduojama atsukti vieną į kitą ir pakabinti sau už nugaros, o žemų dažnių garsiakalbį galima pastatyti ten, kur Jums atrodo patogiausia – įtakos garso kokybei tai neturės.

Šiuolaikinės namų kino sistemų galimybės

Namų kino audio sistema sukurta taip, jog galėtumėte maksimaliai įsijausti į ekrane stebimą vaizdą, o namų kino sistemos su karaoke funkcija leidžia kartu su mėgstamiausiais atlikėjais traukti jų dainas, todėl namuose dabar galima mėgautis itin aukšta kokybe ir efektyviais sprendimais. Dar daugiau kokybės, kitų išmaniųjų įrenginių prijungimas, namų kino sistemos pajungimas prie TV – šiuolaikinės technologijos vystosi greičiau nei mes spėjame pasigesti papildomų jų suteikiamų funkcijų, todėl belieka suspėti su visomis rinkoje pasirodančiomis naujienomis. Svarstantiems, kokios kokybiškiausios ir funkcionaliausios namų kino sistemos, atsiliepimai ir šių prekių techniniai duomenys padės greičiau išspręsti šį uždavinį ir toliau nevaržomai mėgautis visomis namų kino garso sistemos teikiamomis galimybėmis.

Ieškote naujausios namų kino sistemos Blu-Ray, o galbūt domina geriausi namų kino sistemos grotuvai, kolonėlės? Ši ir kita garso technika parduodama Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, tad kviečiame užsukti ir susipažinti su prekių asortimentu. Čia gera namų kino sistemos kaina visuomet patraukia pirkėjų akį, o šių prietaisų funkcionalumas ir siūlomos galimybės nepalieka nei vieno abejingo. Nors namų kino sistemos kainos leidžia kiekvienam kokybės mėgėjui pasirūpinti tinkama atributika, visuomet smagu, kai pavyksta sutaupyti daugiau, nei tikėjotės. Namų kino sistemos akcijos suteikia galimybę reikiamą įrangą įsigyti itin palankiomis sąlygomis, tad net ir pačius naujausius šių prekių modelius dabar galima nusipirkti itin pigiai.

Ne tik kaina, bet ir greitis ir efektyvumas suteikia malonias emocijas, todėl nuolat ieškome būdų, kaip taupyti savo laiką, kad jo užtektų visiems dienos planams įgyvendinti. Namų kino sistemos internetu – alternatyva kiekvienam, kuris kasdien skuba, tačiau laisvu metu nori pasimėgauti aukšta kokybe ir maksimalia vaizdo raiška. Jums tereikia išsirinkti, kurios prekės yra tinkamiausios ir namų kino sistema su Blu-Ray 3D ar bet kuris kitas įrangos rinkinys greitu metu pasieks Jūsų namus. Asortimente taip pat yra tokios prekės kaip namų kino sistema Sony, LG ir kitų gamintojų siūloma įranga, todėl nuspręsti, kokia namų kino sistema geriausia, bus itin paprasta. Laukiantiems itin patrauklių pasiūlymų ir besidomintiems pigia namų kino sistema, akcija leis apsirūpinti reikalinga įranga kur kas pigiau, tad jeigu pastebėjote, jog šiuo metu vyksta išpardavimas – užsukite ir susipažinkite su pateiktais pasiūlymais.