Fontanų siurbliai

(21)
Prekių išdėstymas

Fontanų siurbliai internetu

Fontanas sode suteikia aplinkai žavesio, todėl tie, kurie nuolat ieško naujų dizaino sprendimų, dažnai nusprendžia pasirūpinti fontano įrengimu savo kieme. Tuomet reikalingi fontano siurbliai, užtikrinantys vandens tiekimą ir leidžiantys mėgautis įspūdingais vaizdais. Tad jeigu ir Jūs nutarėte pasirūpinti šiuo puošybos elementu, teks apsispręsti, kuris fontano vandens siurblys geriausiai pateisintų visus lūkesčius.

Maksimalus fontano aukštis

Tai vienas svarbiausių aspektų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, kadangi nuo jo iš dalies priklausys ir fontano išvaizda. Iš anksto turėtumėte apgalvoti, kur šį prietaisą statysite ir kokia srovė Jums bus reikalinga – dažnai tai priklauso nuo asmeninių poreikių ir pačios aplinkos, todėl tik Jūs patys galėsite nuspręsti, koks variantas bus tinkamiausias. Atkreipkite dėmesį, kad vandens siurbliai fontanui yra su laidu, tad vertėtų atsižvelgti į jo ilgį – tik tuomet galėsite būti tikri, kad jį pavyks pajungti išvengiant bet kokių nesklandumų.

Pasirinkimo kriterijai

Be jau minėtų parametrų, šie prietaisai taip pat skiriasi savo dydžiu, našumu ir purkštuvo antgalių skaičiumi. Didesnis našumas užtikrins spartesnį vandens tiekimą, o skirtingi antgaliai leis mėgautis įvairesniais fontano vaizdais, tad jeigu norisi daugiau galimybių, Jums turėtų patikti būtent toks variantas. Vertėtų pagalvoti ir apie papildomas funkcijas – kai kurie fontanų siurblių modeliai yra itin ekonomiški ir lyginant su kitais variantais, gali sutaupyti net pusę visos sunaudojamos energijos. Tuomet, kai norisi, kad rūpesčių būtų dar mažiau, Jums turėtų patikti vandens siurblys fontanui su saulės baterija – tokiu atveju nereikės rūpintis papildomu elektros tiekimu.

Ieškantiems, kur dekoratyvinių fontanų siurbliai siūlomi patraukliomis sąlygomis, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę – čia fontanų siurbliai kaina atitinka kokybę, o dažnai vykstantys išpardavimai suteikia galimybę dailia sodo dekoracija pasirūpinti gerokai pigiau. Išvengsite ir varginančių kelionių į parduotuves, kadangi sodo fontanų siurbliai parduodami internetu – tai puiki alternatyva kiekvienam, mėgstančiam tiksliai planuoti savo laiką. Užsakymo procesas užtruks vos kelias minutes, o pasirinkti gaminiai artimiausiu pasieks Jūsų namus, tad netrukus dailus fontanas jau puoš Jūsų kiemą ar sodą.

Jūsų peržiūrėtos prekės