Video kameros ir jų priedai

Vaizdo kameros ir jų priedai pigiau

Nusprendėte įsigyti vaizdo kamerą ir/arba priedų jai? Puiku – video kamera leis jums įamžinti brangiausius gyvenimo momentus su judesiu ir garsu, o vėliau tuos momentus galėsite atkurti visiškai identiškai. Nors išmanieji telefonai šiais laikais irgi geba filmuoti, video kamera vis dar yra geresnis pasirinkimas filmavimui dėl kokybės, vaizdo stabilizacijos ir didesnio galimybių pasirinkimo.

Vaizdo kameros, automobilinės vaizdo kameros (video registratoriai), veiksmo ir laisvalaikio kameros, dėklai vaizdo kameroms, vaizdo kamerų krovikliai, akumuliatoriai vaizdo kameroms ir kiti priedai vaizdo kameroms – viską, ko reikia jums ir jūsų filmavimo poreikiams, rasite čia, Pigu.lt internetinėje parduotuvėje. Be to, vaizdo kameros šiais laikais gali atlikti ir šiek tiek kitokią funkciją. Automobilinės vaizdo kameros (video registratoriai) naudojami saugumui užtikrinti – tai yra puikus įrankis, galintis įrodyti jūsų nekaltumą patekus į eismo įvykį. Be abejo, kartais automobilinės vaizdo kameros sugeba užfiksuoti ir tiesiog įdomius kadrus, nuotykius. Būtent nuotykiams yra skirtos veiksmo ir laisvalaikio kameros.

Jos yra mažos, jų baterijos tarnauja ganėtinai ilgai, dažnai jos yra atsparios vandeniui ir smūgiams (arba gali naudoti specialius dėklus, kurie nuo to apsaugo), jas galima montuoti praktiškai bet kurioje vietoje ar netgi ant savo kūno, todėl veiksmo kamerą galima panaudoti esant praktiškai bet kokiam scenarijui. Tuo tarpu priedai video kameroms: dėklai, krovikliai, akumuliatoriai ir kt. gali būti naudingi kiekvienam, jau turinčiam savo kamerą. Kai kurie iš priedų yra netgi praktiškai būtini – veiksmo ir laisvalaikio kamera be specialaus apsauginio dėklo yra beveik nenaudinga, kadangi tokios kameros dažniausiai yra naudojamos pavojingomis sąlygomis.

Todėl įsigiję kamerą, pagalvokite ir apie jų priedus. Video kameros ir jų priedai gali būti naudingi kiekvienam, kas nori sukurti kažką gražaus iš paprastų momentų arba iš to, kas iš tikrųjų gražu kiekvienam. Užsisakyti vaizdo kamerą ar priedus jai galite internetu, iš Pigu.lt – mes už jus pasirūpinsime ir žema kaina, ir pristatymu.

Kaip pasirinkti kokybišką vaizdo kamerą?

Patarimai, į ką atsižvelgti renkantis naują vaizdo kamerą "Kaip pasirinkti video (vaizdo) kamerą?"

Kurią atminties kortlelę pasirinkti vaizdo kamerai?

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą atminties kortlelę vaizdo kameroms ir fotoaparatams "SDHC, SDXC, microSD, CF – kurią atminties kortelę pasirinkti?"