Žaidimai vаikams

Žaidimai vaikams

Skirtingi žaidimai vaikams - lavina skirtingus įgūdžius. Vieni vaikai labiau mėgsta aktyvius, lauko žaidimus, kiti mėgsta ramesnius, daugiau galvoti skatinančius užsiėmimus, tokius kaip kompiuteriniai žaidimai. Internetinėje parduotuvėje pigu.lt jūs galėsite rasti įvairius, skirtingas amžiaus kategorijas apimančius, žaidimus vaikams pigiau. Aktyvius žaidimus mėgstantiems siūlome įvairias žiemos sporto priemones bei plaukiojimui/nardymui skirtas priemones. Populiariausios žiemos pramogomis išlieka pačiūžos, slidės ir rogutės.

Rogutės - viena saugiausių ir linksmiausių žiemos pramogų visai šeimai. Smagu nuo kalno važiuoti rogutėmis, o nusileidus vėl į jį kopti. Gera grįžti namo ir po tokių žiemos linksmybių jausti malonų nuovargį ir vos padėjus galvą ant pagalvės užmigti. Normalu, jog vyresniems paaugliams jau tampa nebeįdomu nuo kalno leistis su rogutėmis, jiems reikia daugiau pojūčių, adrenalino ir tą gali suteikti slidės. Na, o pačiūžas galima panaudoti ir dažniau, nei vien žiemą. Ledo arenos siūlo mėgautis šia pramoga ištisus metus!

Na, o vasaros didžiausias teikiamas malonumas, tikriausiai niekas nepaneigs, yra vanduo, maudynės bei nardymas. Tai ne vien malonumas, tačiau ir didelė nauda. Nardymas didina vaiko plaučių tūrį, stiprina kvėpavimo sistemą, nardę kūdikystėje vėliau vaikai pradeda greičiau plaukti, jie nebijo vandens net jei ir įkrenta nuo liepto į ežerą, tokiu atveju jie nepasimeta ir žino, ką daryti. Vaikams, mėgstantiems kompiuterinius žaidimus, siūlome itin platų, įvairių žanrų ir tipų žaidimus.

Šie žaidimai gali suteikti jūsų vaikui daug naudos. Daugelyje vaizdo žaidimų tam, kad juos laimėtum, turi intensyviai mąstyti, ieškoti logiškų sprendimų, greitai reaguoti į susidariusią situaciją. Žaidžiant kompiuterinius žaidimus su konsolėmis, gerėja motorika, koordinacija, lavėja smegenų geba apdoroti informaciją iš skirtingų šaltinių, tobulėja žmogaus pastabumas detalėms. Šiuolaikiniame pasaulyje aktualu tai, kad žaidžiant lavinami planavimo, išteklių valdymo įgūdžiai. Strateginiai žaidimai išmoko taktikos, lankstumo, gebėjimo efektyviai reaguoti į greitai besikeičiančią situaciją. Realistiški veiksmo žaidimai išmoko analizuoti, įvertinti situaciją, greitai priimti sprendimą.

Žaidžiant lavėja skaitymo ir net matematiniai įgūdžiai. Žaidėjai priversti kruopščiai sekti instrukcijas, išskirti ir apdoroti jiems reikalingą informaciją iš žaidimo teksto. Vaizdo žaidimai netgi gerina atmintį, koncentraciją, skatina kūrybiškumą, gali padėti išmokti užsienio kalbų. Priešingai nei manyta iki šiol, vaizdo žaidimai neretai padeda šalinti stresą, nuovargį, numalšina pyktį, įtampos sukeltą spaudimą galvoje. Parinkite ir užsisakykite jūsų vaikui tinkamiausią žaidimą pagal amžių, būdo bruožus, interesus pas mus internetu jau dabar. Dažnai taikome įvairias akcijas, dėl to tikrai sumokėsite žemiausią kainą.

Kaip išsirinkti žaidimus kurie būtų naudingi vaikams?

Patarimai, kokie žaidimai bus naudingi jūsų vaiko tobulėjimui „Lavinamųjų žaislų tipai bei nauda vaikams

Kokį žaidimą padovanoti vaikui?

Patarimai, norintiems padovanoti originalų ir naudingą žaidimą vaikams „Kendama: kur kas daugiau nei žaidimas

Kokie kompiuteriniai žaidimai yra populiariausi 2020 - 2021 metais?

Idėjos, ieškantiems įdomiausių kompiuterinių žaidimų vaikams „Populiarūs kompiuteriniai/playstation žaidimai 2020-2021 metais