Žaislai vaikams

Žaislai vaikams suteikia galimybę ne tik smagiai praleisti laiką – jie tampa prasminga mokymosi proceso dalimi, leidžiančia mažiesiems pažinti tikrąjį gyvenimą ir išmokti kūrybiškai mąstyti įvairiose situacijose. Akcija žaislams tėveliams suteikia galimybę pasirūpinti turiningu vaikučių laisvalaikiu itin patraukliomis sąlygomis, todėl nepatirdami didelių išlaidų galime išugdyti pozityvius, savarankiškus ir naudingų įgūdžių turinčius jaunuolius. Priklausomai nuo mažųjų lyties, amžiaus ir pomėgių, mūsų asortimente lengvai surasite savo atžaloms patiksiančius žaislus, kurie suteiks jiems daug gerų emocijų ir leis pasinerti į nuotykių kupiną pasaulį bei iš arčiau pažinti suaugusiųjų gyvenimą. Dabar galite rinktis iš gausybės skirtingų žaislų, kurie tiks kūdikiams, berniukams ir mergaitėms, o jeigu pastebėsite, kad taikoma nuolaida žaislams – juos įsigysite dar mažesnėmis kainomis. Žaislai internetu pasiekiami kiekvienam, todėl itin greitai ir patogiai galite pasirūpinti turiningais mažųjų užsiėmimais.

Žaislai vaikams su akcija

Žaislai yra unikali vaikystės dalis – jais ne tik užimamas ir pralinksminamas vaikas, tačiau su žaislais vaikams mažyliai mokosi įvairių gyvenimo pamokų, lavina atmintį, mąstymą, motorinius gebėjimus, vaizduotę ir dar daugiau. Žaidžiant išryškėja vaiko santykis su aplinka, požiūris į gyvenimą, atsiskleidžia bendrystės jausmas, pranašumo siekis, tačiau svarbiausia – vaikas išreiškia save. Žaidimas skatina vaiko socialinę raidą, lavina mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, iniciatyvumą, pasitikėjimą savo jėgomis, grūdina jausmus ir emocijas, lavina gebėjimus, pažintinius procesus. Žaisdami vaikai svajoja, kuria nerealius pasaulius, todėl renkantis žaislus reikia pagalvoti ir apie tai kas tinka vaikui, ką jis iš jų išmoks, kuo jie naudingi.

Žaislai kūdikiams

Augant ir bręstant vaikas mokosi naujų įgūdžių, pradeda kitaip suvokti pasaulį, tad svarbu atitinkamu vystymosi periodu pasiūlyti vaikui tinkamą žaislą. Juk natūralu, jog žaislai, tinkantys 3 mėnesių vaikui gali netikti sulaukus ketverių metų. Kūdikiams, dar tik susipažįstantiems su aplinkiniu pasauliu labai svarbu liesti, matyti ir išgirsti. Mūsų internetinės parduotuvėje rasite įvairius barškučius, dėliones, kaladėles, grojančius ir kitaip akį traukiančius žaisliukus, tad beliks nuspręsti, kurie žaislai naujagimiams turėtų atsidurti Jūsų pirkinių krepšelyje. Patiems mažiausiems dažnai pasirenkami ir žaislai vaikams ant lovytės, vežimėlio, o žengiantiems pirmuosius žingsnelius siūlome įvairius stumdukus, mašinėles, konstruktorius, muzikinius instrumentus.

Žaislai mergaitėms

Sau patinkantį žaislą pas mus išsirinks ir vyresnieji. Nors atrodo, jog mergaičių taip pamėgtos lėlės yra tiesiog smagi pramoga, iš tiesų tokie žaidimai gali išmokyti ir kur kas daugiau ateityje praversiančių dalykų. Žaisdamos su jomis, mergaitės mokosi gyvenimo subtilybių, iškilusių problemų sprendimo, bendravimo įgūdžių, o daili jų išvaizda dažniausiai yra tik priedas, labiau pritraukiantis mažųjų dėmesį. Jaunosioms damoms taip pat turėtų patikti žaislai teletabiai, kurie ne tik primins mėgstamus personažus, bet taip pat išmokys rūpestingumo ir kitų naudingų įgūdžių. Rinkdamiesi atsižvelkite į tai, kas labiausiai domina Jūsų dukrą. Galbūt ji mėgsta atkartoti Jūsų veiksmus virtuvėje ar nuolat skolinasi kosmetiką, mielai norėtų rūpintis bent jau žaisliniu gyvūnėliu, o gal vis dėlto jos dėmesį dažniausiai patraukia ginklai ar kita sunkioji technika – bet kuriuo atveju jai tiksiantį žaislą tikrai pavyks atrasti.

Žaislai berniukams

Žaislai robotai, traktoriai, dinozaurai, drakonai, lenktynių trasa, Žaibas Makvynas, Žmogus Voras – kai svarstome, koks žaislas tiktų berniukui, į galvą pirmiausia ateina šie ir kiti panašūs variantai. Vis dėlto, priklausomai nuo vaiko pomėgių, galima rinktis ir kitus žaidimus – žaislai racijos, radijo bangomis suteiks daug smagių emocijų ir tuo pačiu lavins ir mažylio įgūdžius, tuo tarpu žaislai elektroniniai, su pulteliu patiks transporto priemonių gerbėjams ir padės berniukui lavinti koordinaciją bei pirštų judesius. Itin daug dėmesio susilaukia ir žaislai transformeriai, internetu siūlomi patraukliomis sąlygomis – šis funkcionalus žaislas dažniausiai patinka daugeliui berniukų, tačiau ir šiuo atveju turėtumėte atkreipti dėmesį į jaunojo šeimos nario amžių. Žaislai berniukams nuo 8 metų jau gali būti sudėtingesni, turėti daug smulkesnių detalių ir tuo pačiu skatinantys dar daugiau mąstyti ir tobulėti. Juk šie žaislai vaikams ir yra skirti tam, kad vaikučiai net ir laisvu metu galėtų nuolat mokytis naujų dalykų – jų dar laukia ilgas pažinimo kelias.

Domina žaislai gyvūnai, o galbūt dairotės, kur žaislai vaikams nuo 1,2 metų, 6 mėnesių siūlomi patraukliomis sąlygomis? Tuomet pakviesime iš arčiau apžiūrėti Pigu.lt elektroninės parduotuvės asortimentą, kuriame įvairūs žaislai parduodami žema kaina, o gausus asortimentas leidžia patenkinti visų mažylių svajones. Čia Jūsų laukia žaislai Wow, Elza, Fisher Price, Frozen, Hello Kitty, Hot Wheels, Hape, Cars, Chicco, My Little Pony ir kitais prekiniais ženklais pažymėtos prekės, tad beliks išsirinkti tinkamiausią. Tiems, kuriuos domina pigūs žaislai, akcija, nuolaidos – galimybė nudžiuginti mažuosius ir tuo pačiu sutaupyti, tad jeigu pastebėsite vykstantį išpardavimą, nepraleiskite progos pasinaudoti specialiais pasiūlymais ir įsigyti žaislų su akcija ar nuolaida.

Žaislai (berniukams, mergaitėms) internetu pigiau įsigyjami vos keliais mygtuko paspaudimais – išsirinkite, kokie ypatingai žaislai labiausiai sužavės jaunąsias atžalas ir mes pasirūpinsime, jog pasirinktos prekės netrukus pasiektų Jūsų namus, tad pavyks sutaupyti ne tik pinigų, bet ir brangaus laiko, kurį mieliau galėsite praleisti su tais, kuriems Jūsų dėmesio reikia labiausiai.

Kaip prižiūrėti ir dezinfekuoti žaislus?

Patarimai, kaip apsaugoti Jūsų vaiką nuo bakterijų žaidžiant su žaislais "Kaip prižiūrėti žaislus, kad Jūsų vaikas būtų sveikas?"

Kaip pasirinkti žaislus kurie būtų įdomūs ir naudingi vaikui?

Patarimai, kokie žaislai lauke bus įdomūs Jūsų vaikui "Populiariausi lauko žaislai vaikams"

Kaip išsirinkti tinkamus žaislus Jūsų mažyliui?

Patarimai, kokius žaislus pirkti mažiesiems "Populiariausi žaislai vaikams iki 3 metų"