Žaislai vaikams iki 3 metų

Populiariausi žaislai vaikams iki 3 metų

Žaislai vaikams iki 3 metų pigiau

Atitinkamo amžiaus vaikai žaidžia ir atitinkamus žaidimus. Pagal saugos reikalavimus žaislai vaikams grupuojami į žaislus vaikams iki trejų metų ir žaislus vaikams nuo trejų metų. Internetinė parduotuvė pigu.lt siūlo labai gausų, vaikams iki 3 metų, žaislų pasirinkimą pigiau.

Žaislai yra unikali vaikystės dalis, jais ne tik užimamas ir pralinksminamas vaikas, tačiau su žaislais mažyliai mokosi įvairių gyvenimo pamokų, lavina atmintį, mąstymą, motorinius gebėjimus, vaizduotę ir dar daugiau. Žaidžiant išryškėja vaiko santykis su aplinka, požiūris į gyvenimą, atsiskleidžia bendrystės jausmas, pranašumo siekis, tačiau svarbiausia – vaikas išreiškia save. Žaidimas skatina vaiko socialinę raidą, lavina mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, iniciatyvumą, pasitikėjimą savo jėgomis, grūdina jausmus ir emocijas, lavina gebėjimus, pažintinius procesus.

Žaisdami vaikai svajoja, kuria nerealius pasaulius. Todėl renkantis žaislus reikia pagalvoti ir apie tai kas tinka vaikui, ką jis iš jų išmoks, kuo jie naudingi. Augant ir bręstant vaikas mokosi naujų įgūdžių, pradeda kitaip suvokti pasaulį, tad svarbu atitinkamu vystymosi periodu pasiūlyti vaikui tinkamą žaislą. Juk natūralu, jog žaislai, tinkantys 3 mėnesių vaikui gali netikti sulaukus ketverių metų.

Mes siūlome originalų ir platų šios vaikų amžiaus grupes apimantį žaislų pasirinkimą už labai gerą kainą. Kūdikiams dar tik susipažįstantiems su aplinkiniu pasauliu labai svarbu liesti, matyti ir išgirsti. Mūsų internetinės parduotuvės grupėje žaislai vaikams iki 3 metų rasite įvairius barškučius, kramtukus, lavinimo kilimėlius, minkštus (pliušinius), muzikinius ir kitaip akį traukiančius žaisliukus.

Kiek vyresniems mažyliams labai naudingi ir populiarūs yra edukaciniai ir kūrybiniai žaislai. Vaizduotę padeda lavinti įvairios kaladėlės, konstruktoriai, vonios žaislai, piešimo priemonės. Vieni populiariausių konstruktorių pasaulyje - LEGO® sukūrė seriją žaidimų didesnėmis detalėmis, tinkančiomis būtent vaikams iki 3 metų kurių smulkioji motorika dar nėra iki galo išvystyta. Konstruktorius – tai statybinė medžiaga, būtina vaiko kūrybiniam žaidimui. Konstruktoriai nepamainomi lavinti mąstymą, intelektą, vaizduotę ir kūrybiškumą.

Ne mažiau svarbus konstruktoriaus tikslas – išmokyti vaiką kantrybės ir darbštumo. Konstravimas artimas žaidimui ir tikram darbui. Žaidžiant vaikui formuojasi formos, dydžio, erdvinių daiktų santykių supratimas. Pas mus rasite ir didelį pasirinkimą medinių žaislų. Žengiantiems pirmuosius žingsnelius siūlome įvairius stumdukus, paspiriamas mašinėles, supamuosius arkliukus. Išrinkite ir užsisakykite savo vaikučiui labiausiai tinkantį žaisliuką pas mus internetu jau dabar! Dažnai taikome įvairias akcijas, dėl to tikrai sutaupysite!

Kaip išsirinkti kokybiškus ir naudingus žaislus savo vaikui?

Patarimai, kaip  pasirinkti žaislus kurie vaikui būtų naudingi „Lavinamųjų žaislų tipai bei nauda vaikams

Kaip pasirinkti gerus lauko žaislus vaikui?

Patarimai, kokius žaislus išrinkti turiningam vaiko laisvalaikiui lauke „Populiariausi lauko žaislai vaikams

Kokie yra geriausi žaislai mažam vaikui?

Patarimai, kokius žaislus pasirinkti mažam vaikui „Populiariausi žaislai vaikams iki 3 metų